• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз для биткоина на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс кріптовалюти до долара

Прогнози щодо біткоіна на 2018 рік досить неоднозначні. З одного боку, деякі аналітики передрікають йому досить похмуре майбутнє нинішнього нестійкого положення.
З іншого боку, оптимісти пророкують біткоіну стрімке зростання котирувань, які в наступному році повинні перевищити свій максимальний поріг за всю історію існування криптовалюти. Крім того, російський уряд збирається зробити біткоін легальним інструментом електронних розрахунків, що також сприятливо позначиться на його популяризації та можливості застосування.

Біткоін в стані невизначеності


Незважаючи на те, що ще в червні 2017 року курс криптовалюти виріс до свого найбільшого поки значення в районі трьох тисяч доларів США, зараз спістерігається різке рух у зворотному напрямку. Всього за один місяць біткоін втратив більше двадцяти відсотків своєї вартості, що викликало справжню паніку в рядах інвесторів.
Хоча якщо подивитися на динаміку зростання за минуле півріччя, то поточні котирування практично вдвічі перевищують січневий курс.
Кажуть, що така гарячковість курсу пов'язана з конфліктом розробників і майнер, який може стати причиною розвалу популярної цифровий валюти. Як результат, прогнози на 2018 рік допускають можливість серйозного падіння котирувань в тому випадку, якщо сторони не знайдуть шляхи до примирення.
Прогноз для біткоіна на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс криптовалюти до долара

На думку експертів, період непередбачуваною мінливості ціни криптовалюти триватиме ще деякий час, і як мінімум захопить початок 2018 року .
Розбіжності між власниками криптоферм та представниками компанії Bitcoin Core головним чином пов'язані з введенням ліміту на кількість переданої інформації, що погано впливає на підтримання конкурентоспроможності системи. Поки сторони не поспішають йти на компроміс, так як мають зовсім різні погляди на можливе рішення проблеми.
Незважаючи на складність ситуації, яка може призвести навіть до розколу, оптимістично налаштовані аналітики, як і раніше щиро вірять у світле майбутнє біткоіна, пов'язане з черговим дворазовим підвищенням активу. Песимісти ж навпаки попереджають про ймовірне крах ринку цифрових валют в цілому.

Найбільш ймовірні прогнози для біткоіна від популярних експертів


Авторитетний фінансовий аналітик і засновник інвестиційної фірми Standpoint Research Ронні Моас упевнений у подальшому перспективному розвитку криптовалютного ринку.
Прогноз для біткоіна на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс криптовалюти до долара

Якщо вірити прогнозами експерта, то курс біткоіна в 2018 році зросте до рекордних 5 тис. доларів США. Це в п'ять разів більше курсу, зафіксованого в січні нинішнього року. Пояснюючи свою точку зору, Моас вказує на головне перевага біткоіна, пов'язане з його обмеженим обігом.
Тим не менш, включення валюти в списки офіційних засобів електронних платежів в деяких країнах також позитивно позначається на динаміці його зростання.
Популярний аналітик Кліф Хай, відомий акуратністю своїх прогнозів, передбачає, що в наступному році ціна за один біткоін буде в три рази вище вартості унції (298 г) золота. Зовсім скоро криптовалютный ринок знову набуде стійкість і буде показувати стабільне зростання. Так що в 2018 році можна сміливо очікувати нових пікових курсів.
Відомий інвестиційний банк Goldman Sachs також вірить у зростання котирувань, але більш помірними темпами. Згідно з результатами проведеного фінансового і технічного аналізу, прогнозований курс до кінця наступного року не перевищить 4 тис. доларів США, а для криптовалютного ринку як і раніше буде характерна досить висока ступінь волатильності.
Прогноз для біткоіна на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс криптовалюти до долара

Інвестор Кріс Берниске порівнює нинішній ринок криптовалют з мильним міхуром, який в будь-який момент може лопнути, в результаті чого відбудеться різкий обвал вартості активів. Через рік втрати можуть сягнути 75 відсотків.
За словами експерта, головна причина полягає в «надмірній перегрітість крипторынка». Інвесторам слід рятувати свої вкладення вже зараз, інакше вони позбудуться більшої їх частини.

Офіційна позиція держави


На даний момент біткоін має різний правовий статус у різних державах, що передбачає також різні особливості і можливості його застосування. Наприклад, японці і німці у себе на батьківщині активно використовують криптовалюту в повсякденних електронних розрахунках, а швейцарці прирівняли біткоін до іншим офіційним валют. В РФ її статус поки знаходиться на розгляді.
Існує велика ймовірність того, що в 2018 році російський уряд все ж легалізує криптовалютные операції, що стане важливим кроком для розвитку біткоіна в нашій країні.
Прогноз для біткоіна на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс криптовалюти до долара

Нагадаємо, що ще зовсім недавно не могло бути й мови про офіційне визнання біткоіна в Росії. Справа доходила навіть до погроз про притягнення до відповідальності осіб, пов'язаних з криптовалютной діяльністю.
Однак швидке зростання котирувань і світова популяризація цифрового валютного ринку змусили російських політиків змінити гнів на милість. Зараз у Мінфіні і Центробанку всерйоз обговорюють ймовірні способи легалізації біткоіна, а також методи контролю криптовалютных операцій.
Таким чином чиновники хочуть перекрити нові лазівки для ухилення від податків і протиправного переведення в готівку грошових коштів. А такі можливості завдяки неврахованим розрахунками за допомогою криптовалют вже є і ними почали активно користуватися. Якщо не вжити відповідних заходів сьогодні, то в майбутньому ситуація тільки погіршиться.

Відео-новина


загрузка...
Прогноз для биткоина на 2018 рік: скільки буде коштувати, курс кріптовалюти до долара
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають