• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX

Мабуть, немає такої людини, якій не хотілося б помандрувати по світу. Зазвичай ця мрія стає реальністю, коли ми здобуваємо освіту, ходимо на роботу і нарешті починаємо заробляти гроші для того, щоб побалувати себе під час відпустки путівкою до теплих морів, на гірськолижні курорти або в найкрасивіші міста світу .
Школярі та студенти найчастіше виїжджають за кордон лише в тому випадку, якщо мами і тата можуть забезпечити їм пізнавальні канікули. Природно, такі діти завжди користуються успіхом у однолітків, готових годинами слухати розповіді про неймовірні країнах і пригоди. Тим не менш, в останні роки у підростаючого покоління є величезні шанси на те, щоб не просто виїжджати за кордон на відпочинок, але і проводити там досить значний час, навчаючись в місцевих школах і проживаючи в «приймальні» сім'ї.
Однією з таких програм є FLEX, метою якої є обмін майбутніми лідерами між країнами Євразії та США. Дана ініціатива – відмінний шанс на вдосконалення англійської мови, здобуття освіти в американській школі протягом року, можливість краще зрозуміти чужу культуру, звичаї і традиції. Давайте обговоримо цю ініціативу детальніше, щоб ви могли заздалегідь підготуватися до чергового відбіркового етапу в Україні.
ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX

Інформація про програму FLEX


Програма націлена на учнів з десяти країн СНД. Фінансування даного заходу відбувається за рахунок бюджету США. Вона здійснюється за підтримки Бюро з культурним і освітнім питань Держдепартаменту США, українського підрозділу Американської ради з Міжнародної освіти Міносвіти України. Ініціатива дає українським школярам можливість навчання в школах США. При цьому вони можуть перебувати в Штатах до одного року і повністю зануритися в культурні особливості країни, адже проживання заплановано в місцевих сім'ях.
Програма була заснована у 1992 році завдяки ініціативі американського сенатора Біла Бредлі, який висунув ідею про зміцнення взаєморозуміння між США та країнами Євразії шляхом культурного та освітнього обміну. Даний посил зрозумілий, адже саме молоде покоління має ту гнучкість розуму, яка допомагає інтегруватися у чужі культури і розуміти їх. З початку дії програми і до поточного часу в ній взяло участь понад 22000 учнів з різних євразійських держав.
Основні вимоги для участі в програмі FLEX полягають у наступному:здобувач повинен володіти англійською мовою;
дата народження учня повинна знаходитися в заявленому організаторами проміжку;
учень повинен навчатися в 8 9 або 10 класі;
здобувач повинен мати українське громадянство;
бажано відразу оцінити свої можливості отримати візу J-1;
поїхати по програмі можуть лише ті, хто не був в США більше 3-х місяців протягом останніх 5 років;
сім'я учня чи хоча б один її член не повинні бути емігрантами в США або мати намір подати заяву на еміграцію найближчим часом.ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX
Запізнилися до програми 2017-2018 року? Подайте документи на новий сезон!
На сьогоднішній день в Україні реалізується програма періоду 2017-2018. Початок їй було покладено восени 2016 року, коли організатори оголосили набір учнів, бажаючих взяти участь у «Програмі обміну майбутніх лідерів». Новин про те, коли буде проходити черговий етап програми, поки не надходило, однак варто ознайомитися з особливостями відбору поточного року вже зараз, щоб не упустити свій шанс в майбутньому.

Особливості відбору


Для участі в програмі учні проходять процедуру відбору, яка здійснюється в кілька турів.

Перший тур


Полягає в проходженні тестування, яке проходило в більш трьох десятків центрів у всіх великих містах країни. Участь у першому відбірковому етапі могли взяти школярі, які навчаються у 8-10 класах. Ще одна умова – дата народження учениці або учня. Так, програма 2016-2018 років діє для тих, хто народжений з 1012000 до 15072002 року.
Окремо беруть участь у конкурсі діти з обмеженими фізичними можливостями – для них сформована група конкурсантів, що включає тих, хто народився в період з 15021999 і до 15072002 року. Перший конкурсний етап включає невелике тестування на знання англійської мови, підсумки якого оголошуються в той же день. При проходженні відбору при собі потрібно мати:оригінал свідоцтва про народження;
папір, що підтверджує вашу згоду і згода одного з батьків на те, що організація може обробляти ваші персональні дані;
фотографію розміром 3х4 сантиметри, зроблену не раніше, ніж за 3-4 місяці до тестування;
ручку синього або чорного кольору.ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX
Для участі в програмі ви повинні володіти англ. мовою на належному рівні

Другий тур


Випробування, яке полягає в написанні невеликого есе на задану тему. Оцінка результатів учнів у даному випадку проходить за участю комісії з Вашингтона.

Третій тур


Він оголошується через 3-6 тижнів після другого відбіркового етапу та проводиться за участю фахівців з American Councils. Вони зустрічаються з переможцями другого туру і їх батьками. Учням роздають спеціальні анкети, які потім повинні бути спрямовані на юридичну адресу American Councils у Києві. Крім того, в рамках відбіркового етапу учні повинні написати міні-твір англійською мовою, усно поговорити з комісією і здати тестування, що складається з письмових завдань та аудіювання.

Підсумковий етап і підготовка до від'їзду


В цей період відбувається остаточний відбір учасників. Всі анкети і тести, написані і заповнені учасниками третього етапу, вирушають у Вашингтон, де підлягають оцінці з боку незалежних експертів. Після того як будуть визначені переможці, вашингтонський офіс Американського Ради передає свій висновок в українське відділення.
Так, списки українських школярів для поточного конкурсу були озвучені в квітні 2017 року. Далі щасливчикам, відібраним для участі в ініціативі обміну, потрібно зайнятися підготовкою документарного пакету, необхідного для отримання американської візи, включаючи меддовідки і рекомендаційні листи від своїх шкіл. Протягом червня-липня вони знаходяться в Києві, щоб пройти програму предотъездной орієнтації. У серпні щасливчики відправляються в США, щоб повернутися додому лише в травні-червні 2018 року.
ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX

Хто оплачує витрати?


Фінансування, яке надається відібраних конкурсантів, покриває такі витрати:квитки з рідного міста України до місця проживання в США і зворотний трансфер в Україну;
проходження предотъездного тренінгу;
річне проживання в американській родині;
навчання в американській школі;
медстраховку в США, виключаючи лікування вже наявних захворювань і стоматологічну допомогу;
щомісячну стипендію, що дорівнює 125 доларів в місяць;
разову фінансову допомогу в розмірі 300 доларів, щоб учень міг обжитися на місці і купити собі все необхідне для школи.При цьому треба пам'ятати, що деякі витрати потрібно буде сплатити самостійно. До їх числа відносяться:витрати на отримання закордонного паспорта та нотаріального дозволу від батьків на виїзд у США;
додаткові витрати на розваги або купівлі;
витрати, пов'язані з провозом додаткового багажу, вага якого перевищує норму авіакомпанії;
телефонні та інтернет-витрати.Особливості сімей, в яких живуть учні


ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX
Учасникам FLEX належить навчання в американських навчальних закладах
Американські сім'ї, які беруть участь у програмі, також піддаються суворому відбору. При цьому вони не отримують будь-якої вигоди від того, що беруть до себе українських дітей. Тим не менше, серед американців є багато пістійних учасників FLEX. Вони вважають це чудовим пізнавальним досвідом, охоче діляться з українцями американськими культурними особливостями, а також користуються шансом, щоб дати своїм дітям уявлення про те, як це – жити у великій мультикультурної сім'ї.
У свою чергу, українські діти повинні бути готові до того, що вони не будуть жити як гості. Доведеться взяти на себе якісь із сімейних обов'язків з прибирання, готування, покупок в магазині або догляду за маленькими дітьми, підкоряючись розпорядку приймаючої сторони. Як показує практика, більша частина сімей з тих, що приймає участь у програмі, проживає в Мічигані, Техасі, Каліфорнії, Вісконсині та Вашингтоні. Найчастіше учні живуть у американців, які мають власний будинок в приміській зоні.
загрузка...
ФЛЕКС в Україні в 2017-2018 року. Програма обміну FLEX
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають