• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)

Необхідність отримати візу для поїздки, за великим рахунком, є основною перешкодою для мандрівників з України, які бажають відправитися в відпустку за кордон . Безумовно, гроші завжди можна заробити, а час – знайти, але ось бюрократичні аспекти, пов'язані з оформленням візового дозволу, часто обійти абсолютно неможливо.
Навряд чи ми відкриємо вам очі, якщо скажемо, що отримання візи – це не просто формальність, але і досить об'ємний пакет документів, в який входять довідки про стан рахунку та рух коштів, офіційному окладі та працевлаштуванні. При цьому далеко не кожен українець сьогодні працює на білу зарплату і влаштований на робоче місце згідно всім правилам.
Крім того, часто сума консульського збору – це гроші, рівні вартості добового проживання в хостелі або міні-пансіонаті. Однак навіть факт наявності всіх документів та квитанції про сплату збору не є гарантією того, що вам не відмовлять у візовому дозволі. Нерідко зустрічаються випадки, коли американські або європейські консульства відмовляють українцям у підтримці на основі особистих упереджень, пояснювати які вони, згідно з встановленим правовим нормам, зовсім не зобов'язані.
Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)

Звичайно, все це — не привід, щоб провести вдома чергову відпустку. Україна має безвізові угоди з вагомим переліком держав, які варті того, щоб їх відвідати. Відмінною новиною стало підписання угоди про безвизе з країнами ЄС, так що список 2018 року поповнився переліком з трьох десятків держав, потрапити в які стало набагато простіше. Давайте обговоримо тонкощі поїздок за кордон і дізнаємося, з яких країн складається безвізовий ТОП-10 щоб ви могли вже сьогодні будувати привабливі плани на найближчу відпустку.

Про безвіз з ЄС


Безумовно, головною новиною останнього часу стало те, що між Україною і ЄС були улагоджені останні формальності щодо введення безвізового режиму. Так що з червня 2017 року список країн, куди можна поїхати без зайвих формальностей, поповнився ще трьома десятками держав. Звичайно, деякі обов'язкові моменти українцям доведеться дотримуватися, проте це не так вже й складно. Головне — пам'ятати наступні правила:для реалізації права на безвізове подорож у ЄС, вам буде потрібен біометричний паспорт з чіпом. Туристи, які не мають такого документа, теж можуть їхати відпочивати в ЄС, але за старими правилами, попередньо оформивши візу;
будьте готові до того, що на митниці вас можуть запитати, куди і з якою метою ви їдете, чи є у вас броня готелю або запрошення від друзів або родичів, чи маєте ви достатньо фінансових засобів для подорожі і зворотні квитки. Працівник митної служби також може попросити вас показати підтверджуючі документи. Не обов'язковим, але бажаним пунктом є наявність медстраховки, а автомобілісти повинні мати поліс страхування цивільної відповідальності;
поїхати відпочивати ви зможете не тільки в ЄС, але і інші країни Шенгенської зони, крім Великобританії та Ірландії, які зберегли власні візові порядки. Тепер українцям доступні безвізові туристичні поїздки в Австрію, Грецію, Бельгію, Францію, Норвегію, Словаччину, Ісландію, Болгарію, Італію, Хорватію, Данію, Польщу, Естонію, Фінляндію, Іспанію, Латвію, Литву, Люксембург, Ліхтенштейн, Швейцарію, Нідерланди, Португалію, Румунію, Словенію, Угорщину, Чехію, Швецію і Мальту;
перебувати в Шенгенській зоні і країнах, які мають асоційоване участь у даному просторі, можна буде протягом 90 днів кожні півроку.Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Для поїздки в кожну з країн ЄС вам знадобиться певна сума грошей
Щодо фінансових умов в'їзду потрібно дотримати правило, що стосується забезпечення туриста певної добової сумою грошей. Так, наприклад:для поїздки в Норвегію вам потрібно мати 500 крон на добу;
подорож до Фінляндії повинно бути забезпечено сумою від 30 євро в день;
на митниці в Швеції вас можуть попросити пред'явити суму з розрахунку 47 євро на добу;
поїздка в Естонію зажадає від вас 86 євро;
туристична подорож в Латвію – 14 євро;
відпочинок в Литві – 40 євро;
перетин кордону Нідерландів – 34 євро;
поїздка до Польщі – 300 злотих, якщо термін подорожі не перевищує 3-х днів, або 100 злотих за добу, якщо воно більше даного періоду;
відпочинок в Німеччині – 45 євро;
маршрут у Бельгії – 45 євро, якщо будете жити у рідних або знайомих, і 95 – за умови проживання в готелі;
туристичний відпочинок в Чехії – 40 євро;
поїздка до Словаччини – 56 євро;
при поїздці до Франції вас можуть попросити показати суму з розрахунку 325 євро на добу, якщо у вас на руках є бронь житла, і 120 якщо такий не є;
відпочинок в Швейцарії та Ліхтенштейні – 91 євро для всіх, крім студентів, яким достатньо мати 27 євро на добу;
туризм в Словенії повинен бути забезпечений 70 євро на добу для дорослих і 35 – для тих, хто не досяг повноліття і їде з батьками або опікунами;
поїздка в Угорщину – 3 євро;
відпочинок в Італії – з розрахунку в 2696 євро на людину на строк до 5 днів;
маршрут в Іспанії – 71 євро;
подорож до Португалії забезпечується 75 євро готівкою і 40 євро на кожну добу в країні;
відпочинок на Мальті – 48 євро;
туризм у Греції – 50 євро в день, але не менше ніж 300 європейських грошових одиниць на термін до 5 діб;
митники Люксембургу та Австрії визначають мінімум фінансових засобів індивідуально.Тепер, коли ви в курсі всіх можливих нюансів щодо подорожей у країни Шенгенської зони, давайте обговоримо ТОП-10 країн, куди можна поїхати без віз в 2018 році.

1 місце: Боснія і Герцеговина


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Боснія пропонує всі види туризму — від активного до оздоровчого
Держава, яка невиправдано довго перебуває поза полем зору більшості українських туристів. Традиційно вони їдуть в інші країни Балканського регіону – Хорватію або Чорногорію. І зовсім даремно, адже Боснія і Герцеговина здатна подарувати вам просто незабутній відпочинок, а поєднання м'якого клімату і дуже приємних цін роблять цю країну більш привабливою для бюджетного мандрівника. Можливо, ви здивуєтеся, але на цій невеликій території можна знайти практично всі види відпочинку.
Вас чекає маса розваг – від пасивного валяння на пісочку біля моря до гірськолижних баз, пізнавальних екскурсій і бальнеологічних курортів. Крім того, країна може похвалитися неймовірними природними пейзажами і дивно смачною кухнею, що об'єднує в собі турецькі, слов'янські і середземноморські традиції. І не забувайте: якщо вам по душі купання в море, екскурсії та поїздки до визначних пам'яток, рекомендуємо поїхати в Боснію і Герцеговину у період з травня по вересень.
Територія країни настільки компактна, що ви без праці охопіть найпопулярніші туристичні маршрути, що включають відвідування Сараєва, Тузли, Баня-Луки, Мостара і Зіниці. За бальнеологічними процедурами їдуть в пансіонати термального курорту Іліджа, ну а кращі пляжі знаходяться в курортному Неуме. Шанувальники гірськолижних курортів рекомендують відвідати Влашич, Беляшницу і Яхорину, куди варто приїхати в грудні-лютому, щоб від душі прокотитися по швидкісних спусків або освоїти траси для початківців.
Без отримання візи в країні можна перебувати до 30 діб.

2 місце: Парагвай


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Дивовижна природа Парагваю заворожує навіть досвідчених туристів
Країна, яка є серцем Південної Америки, – просто рай для туристів, які не люблять сидіти на місці. Найчастіше сюди приїжджають, щоб насолодитися прогулянками по стежках тропічних реліктових лісів, зануритися в атмосферу неймовірній суміші іспанської та індіанської культури, своїми очима побачити савани, а також з багатим паласіо і колоніальним особнякам, що сусідять з шаманськими хатинами. Звичайно, переліт влетить вам в копієчку, проте в самому Парагваї можна жити досить бюджетно.
Більше того – тут просто немає п'ятизіркових готелів, так що за 10 доларів ви можете оселитися в невеликому готелі, за 25-30 – в хорошому пансіонаті, а за 60-70 – в апартаментах з європейським сервісом. Із самих улюблених туристами місць, звичайно, потрібно відзначити столицю країни – колоритний Асунсьйон з його парками, площами, фонтанами і колоніальними особняками. До речі, в лютому тут проходить барвистий щорічний карнавал.
Обов'язково відвідайте навколишні села і містечка з їх старовинними церквами, музеями національного мистецтва і лавочками ремісників, в яких можна придбати керамічні вироби, мережива і місцевий алкогольний напій – чачу. Любителям природи варто відправитися в східну частину країни з її буйною тропічною рослинністю і водоспадами.
Саме тут розташовуються знамениті національні парки Ибике, Серро-Коро і Фортин-Толедо, яких є мало не будь-які види тварин і рослин. Тут ви зможете побувати у вологому реліктовому лісі, а також сухих лісах і саванах. Познайомитися з місцевою культурою можна в Західному Парагваї, де вам запропонують відвідати національні парки, поселення німців-менонітів і традиційні села корінного населення країни.

3 місце: Туніс


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Туніс — ще не распробованный українцями шматочок тропічного раю
Даний напрям поки ще не користується надмірною популярністю українського мандрівника, проте з кожним роком сюди їде все більше туристів. Звичайно, Туніс – це не та країна, яка може здивувати вас якимись неймовірними пейзажами або пам'ятками, але вона може похвалитися відмінним пляжним відпочинком і вельми бюджетної таласотерапією.
Жінки зі всіх країн світу давно вже облюбували цей куточок, щоб насолодитися цілющим комплексом обгортань багаті йодом і мікроелементами водоростями. До числа найбільш розвинених курортних зон можна сміливо зарахувати Хаммамет, де розташовано безліч центрів таласотерапії. Прибережна зона відрізняється винятковою чистотою і доглянутістю, на набережній гостинно відкриті двері ресторанів з вишуканими рибними стравами, а в окремому кварталі можна знайти величезну кількість нічних клубів.
Модним молодіжним курортом є Сусс, а старше покоління зазвичай їде в спокійні місця типу Монастіра, Джерби або Сканеса. Любителі поєднувати пасивний відпочинок з активним способом життя вибирають Табарке, який є місцевим центром дайвінгу, або беруть эскурсию по Сахарі.
Без оформлення візи в Тунісі можна перебувати до 30 днів.

4 місце: Ісландія


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Ісландія — недешеве, але надзвичайно мальовниче місце для відпочинку
Підписання безвізового угоди з країнами Шенгенської зони відкрило для українців можливість поїхати в одне з найпрекрасніших місць на Землі – дивовижну Ісландію, в якій гармонійно співіснують гарячі гейзери і блискучі льодовики, галасливі водоспади і спокійні фіорди. Звичайно, бюджетним це місце не назвеш, але фантастичні пейзажі з лишком окупають всі інвестиції в подорож. Місцевий клімат, підкоряючись впливу течії Гольфстрім, відрізняється м'якістю, але пустотливістю.
Приїжджати в Ісландію потрібно влітку -вже з перших днів осені багато готелі закриваються на зимівлю, та й не до всіх визначних пам'яток можна буде приїхати на громадському транспорті. Хоча літо в Ісландії теж поняття відносне – навіть в липні температура рідко піднімається вище 11-15 градусів. Найчастіше туристи зупиняються в одному з великих ісландських міст, до числа яких відносяться Рейк'явік, Копавогур і Акурейрі. Звідти можна вибратися в подорож до однієї з природних визначних пам'яток.
А подивитися в Ісландії є що! Обов'язково заплануйте відвідування вулкана Гекла, рушайте до Вестманским островів, Західним Фіордах, водоспад Годафосс або гірському району Ландманналаугар, де можна побачити неймовірні дива природи – лавові поля, вируючі гейзери, льодовикові озера і каньйони. Їдуть сюди і любителі альпінізму, скелелазіння та дельтапланеризму, ну а шанувальники краси і здоров'я обирають місцеві спа-готелі, які славляться якістю і неймовірною ефективністю процедур.

5 місце: Сербія


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Сербія — справжня перлина пізнавального та оздоровчого туризму
Країна, в якій можна знайти практично всі види туризму від цілком недорогих мінеральних курортів до гірськолижного відпочинку і пізнавальних турів. Навіть дивно, що цей напрям поїздок не можна назвати «розкрученим». Оздоровчі поїздки в Сербію вважаються чи не найкращими у всій Європі, причому недорога ціна послуг одразу не означає посередня якість – обладнання в місцевих клініках цілком сучасне.
Найчастіше туристи вибирають для себе відвідування Белграда – столиці, в якій є безліч вуличок з фортецями, старовинними лавками і ресторанчиками. Тут можна відвідати кілька королівських резиденцій та інтерактивний музей Тесли, а потім прогулятися кварталом художників. Приваблюють туристів краси Нові-Саду з його численними музеями, галереями і середньовічним Дунджерским замком неподалік, і Ніш, в якому народився легендарний засновник Константинополя – імператор Костянтин.
До речі, є тут місце, яке полоскоче нерви любителям жахів і містики – в Ніші їм варто піти до вежі черепів Чолі-Кула, складеної з останків солдатів, загиблих у війні з турецькими військами. Не забудьте поїхати в етнічну село Дрвенград, яка будувалася як декорації до фільму Кустуріци «Життя як диво». За послугами бальнеологічних центрів краще всього відправитися в Врнячку-Бані, Нишу-Лазні, Лазні-Ковиляча або Златібор.
Ну а Копаонік і Стара Планина– це Мекка для тих, хто віддає перевагу зимовий відпочинок на гірськолижних схилах. Втім, поплавати тут теж є де. Найкращі пляжі розташовуються неподалік від столиці, на півострові Пекла Циганлия. Планувати таку поїздку варто ближче до кінця червня, коли вода прогрівається до комфортних 22 градусів. Окремо варто сказати про численних національних парках з античними мостами, середньовічними фортецями і, звичайно ж, унікальною природою і тваринами.

6 місце: Ізраїль


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Ізраїль відкриває доступ до низки найважливіших християнських святинь
Ця країна традиційно займає місце в списку найпопулярніших туристичних напрямків для українців. І не дивно! В Ізраїлі гармонійно поєднані практично всі можливі види відпочинку – відвідування релігійних святинь, дайвінг на узбережжі Червоного моря, спа в центрах у Мертвого моря, клубний відпочинок для молоді, пізнавальний туризм і купання в морі.
Головне спрямування, що приваблює більшу частину мандрівників – відвідування Єрусалиму, найдавнішого близькосхідного міста і священного місця для віруючих усього світу. Навряд чи ви зможете відвідати всі місцеві визначні пам'ятки за один день, адже вони не піддаються рахунку. Назвемо лише найбільш популярні: Гетсиманський сад, Гора Сіон, Град Давида, Хресний Шлях, Золоті ворота, Мечеть Аль-Акса, Стіна плачу, Храм Гробу Господнього, «Земля Крові», Археологічний музей Рокфеллера і Дамаські ворота.
Якщо ж вас більше приваблюють концерти, клуби і ресторани, вирушайте в Тель-Авів. Поряд з Нетанія і Герцлией, він є одним з кращих середземноморських курортів Ізраїлю. Герцлію можна порадити респектабельним туристам, які віддають перевагу розкішний і умиротворений відпочинок. Нетанія приваблює мандрівників з маленькими дітьми – тут тихо, спокійно і недорого. З'їжджаються дайвери в Ейлат, ну а за спа-процедурами потрібно їхати на Мертве море або в Тверію, де розташовано безліч термальних джерел.
Перебувати в Ізраїлі без візи до 90 днів.

7 місце: Малайзія


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Малайзія — країна неймовірних контрастів і яскравих вражень
Загадкова, красива і екзотична країна, яка зуміла зберегти незаймані пейзажі, стародавні ритуали і національні традиції. При цьому Малайзія – це не якийсь відсталий куточок, де тільки й можна, що ходити по лісах і дивитися на життя бідного місцевого населення. Ні, тут туристів чекає багато неймовірних емоцій! У Малайзії сьогодні є безліч сучасних готелів, відмінні дороги і розвинена інфраструктура розваг.
Пляжі з вулканічним піском вражають чистотою, морська фауна – різноманітністю, а страви – екзотичним смаком. Навіть найвибагливіший турист відчує непереборне бажання відправитися сюди у відпустку! За новими враженнями варто відправитися на гірськокліматичний курорт Гентінг-Хайлендз з його прекрасними пейзажами і стародавніми храмами. Тут є чим зайнятися і тим, хто любить полоскотати собі нерви. Це місце носить назву «малайзійського Лас-Вегаса» – казино і концерт-холи так і кличуть гостей вогнями вивісок.
Любителям неквапливого відпочинку краще зупинити свій вибір на турі в готелі високогірного курорту Камерон-Хайлендс, де можна поїхати з екскурсією на чайну плантацію, фруктову ферму, в печери або до водоспадів. Цікавитеся релігійними пам'ятками? Тоді ваша зупинка повинна бути в Куала-Лумпурі. Кращі пляжі країни знаходяться на Лангкаві, Пенанге і Борнео. Тут також можна буде відвідати стародавні печери, крокодилячі ферми і буддистські храми, або вирушити на сафарі по джунглях.
Завдяки безвізовому режиму тут можна залишитися на строк до 30 діб.

8 місце: Еквадор


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Любителі дайвінгу, серфінгу і парапланеризму давно облюбували Еквадор
Дане держава відноситься до числа світових лідерів за кількістю національних парків і природних красот. Звичайно, поїхати в Еквадор – задоволення не для бюджетного туриста, однак насичена екскурсійна програма, найчистіші пляжі і занурення в морські безодні стоять цих витрат. Найпривабливіші місця – міста Кіто і Гуаякіль, що характеризуються розвиненою інфраструктурою, висококласними готелями і ресторанами.
У найбільшому місті Еквадору Гуаякілі обов'язково варто пройтися по вуличках старого району Лас Пеньяс, відвідати численні музеї, ботанічний сад і руїни стародавніх індіанських поселень, розташованих у околицях. За пляжним відпочинком туристи їдуть переважно у Салінас, де можна відпочивати з січня по кінець квітня. Крім ледачого валяння на пляжі вам запропонують зайнятися боді-бордингом, дайвінгом, серфінгом або парапланеризмом, поїхати на плантації какао або прийняти грязьові ванни.
Найкращі вовняні вироби продаються в Отавало або «місті ткачів». Незвичайний відпочинок пропонують тим, хто бажає побачити Галапагоські острови – до них можна відправитися на комфортабельній яхті. Ну а за екзотикою потрібно їхати в райони Амазонії, де вам запропонують пожити в екологічній лоджі.

9 місце: Йорданія


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
Йорданія — осередок паломницьких і оздоровчих маршрутів
Широка пляжна зона, спекотна пустеля, неймовірні пам'ятники стародавніх цивілізацій і відмінний СПА-відпочинок – це те, що приваблює туристів в Йорданії. Любителі незвичайних пейзажів обов'язково повинні поїхати на екскурсію в пустелю Ваді-Рам, любителі старожитностей — поселення Джераш, де мало зберігся провінційне місто часів Римської імперії, цінителі архітектури беруть екскурсію в Халифские палаци пустелі, а християнські паломники прямують в Мадабу і їдуть в Тель-аль-Харрар, де прийняв хрещення Ісус.
Пік купального сезону в Йорданії припадає на квітень, травень і всю осінь, так що в курортну Мекку – Акабу – або на узбережжя Мертвого моря варто їхати саме в ці періоди. На узбережжі можна зайнятися активними видами спорту – дайвінгом, кінним спортом або парапланеризмом. Ну а для любителів процедур краси на Мертвому морі працює безліч спа - і бальнеологічних центрів, де вам допоможуть впоратися з проблемами нервової та дихальної систем, або призупинити процеси старіння шкіри.
Візу можна отримати прямо на кордоні. Строк перебування – до 30 днів.

10 місце: Угорщина


Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
В Угорщині можна поправити здоров'я і побачити будь-який з 3.5 тисяч замків!
Достоїнствами туристичної Угорщини бувалі мандрівники називають її найчистіші озера, бальнеологічні курорти, прекрасні пейзажі і можливість відвідати більше трьох тисяч середньовічних замків. Це справжня мрія бюджетного туриста, адже для підтвердження фінансової спроможності достатньо трьох євро на добу! До речі, відпочинок тут дешевий, а народу – трохи, так як Угорщину велика частина мандрівників чомусь досі об'їжджає стороною, прагнучи поїхати в більш розкручені країни Європи.
Тут навіть у тризірковому готелі економ-класу вам будуть запропоновані повноцінний сніданок і відмінне обслуговування. А для туристів багатший Угорщина пропонує відпочинок в гольф-клубах і навіть середньовічних палацах! Звичайно, подорож в Угорщину буде не повним, якщо хоча б на один день не заїхати в столицю – Будапешт, один з найкрасивіших європейських міст. Візитною карткою цього стародавнього місця є будівля угорського парламенту, який увібрав кращі риси французької, англійської та венеціанської архітектури.
Тут розташовано безліч палаців і храмів, дивитися на які можна годинами. А тим, хто втомився від прогулянок, можна відвідати місцеві купальні. Не менш цікавий Дебрецен з прекрасною архітектурою, термальними джерелами і етнічним Музеєм Дері. За оздоровленням їдуть в столицю, в Магріт і на курорт Хайдусобосло. Окремо згадаємо тур по замках Угорщини – подорож вийде затяжне, але ви зможете побачити хоча б дещицю з трьох з половиною тисяч архітектурних перлин цієї неймовірної країни.

Повний список безвізових країн для громадян України


В'їзд з внутрішнім паспортом:Білорусь (до 30 днів)
Росія (не більш 90 днів)В'їзд за звичайним закордонного паспорту:Азербайджан
Албанія
Антигуа і Барбуда
Аргентина (до 90 днів)
Боснія і Герцеговина (до 30 днів)
Бразилія (до 90 днів)
Бруней (до 30 днів)
Вірменія
Гватемала
Туніс (до 30 днів, з туристичним ваучером)
Туреччина (до 60 днів)
Гонконг (до 14 днів)
Гренада (тільки для туристів з ваучерами)
Грузія (до 365 днів)
Панама (до 90 днів)
Парагвай (до 90 днів)
Перу (до 183 днів за наявності документів про туристичну мету подорожі)
Піткерн (на 14 днів у разі прибуття та відплиття на одному судні)
Західна Сахара
Ізраїль (до 90 днів)
Казахстан (до 90 днів)
Киргизія (до 90 днів)
Малайзія (до 30 днів)
Македонія
Мікронезія (тільки для туристів з ваучерами)
Молдова
Монголія
Острови Кука
Сальвадор (до 90 днів)
Самоа (до 60 днів)
Свазіленд
Сейшельські острови (до 30 днів)
Сербія (до 30 днів)
Намібія (до 90 днів)
Нікарагуа
Ніуе (до 30 днів)
Таджикистан (до 90 днів)
Узбекистан
Чорногорія (до 90 днів)
Чилі
Шпіцберген
Еквадор (до 90 днів туристам)
Ямайка (до 30 днів)
Ян-Маєн (безвізовий, але проїхати по території Норвегії, яка візова для українців)В'їзд з біометричною закордонного паспорту:Австрія
Бельгія
Болгарія
Греція
Данія
Естонія
Ісландія
Іспанія
Італія
Кіпр
Латвія
Литва
Ліхтенштейн
Люксембург
Мальта
Нідерланди
Норвегія
Польща
Португалія
Румунія
Словаччина
Словенія
Угорщина
Фінляндія
Франція
Хорватія
Чехія
Швейцарія
ШвеціяКраїни, що видають візу при в'їзді в країну

Аоминь (Макао)
Барбадос
Болівія (в аеропорту)
Буркіна-Фасо (на кордоні)
Бурунді (бажано відкривати в посольстві)
Східний Тимор
Маврикій
Мадагаскар
Малаві
Мальдіви
Гаїті
Гамбія
Того
Тонга
Тувалу
Уганда
Фіджі
Джибуті
Домініка
Домініканська Республіка
Єгипет (можна отримати безкоштовну Синайську візу)
Замбія
Йорданія
Кабо-Верде
Кенія
Коморські острови
Лаос
Ліван
Непал
Сент-Вінсент і Гренадіни
Північний Кіпр
Танзанія
Таїланд (туристична віза на 15 днів оформлюється на кордоні)Країни з оформленням візи без поїздки до посольство

Австралія (дозвіл на отримання візи в аеропорту прибуття оформляється по Інтернету).
Катар
Кіпр
Кувейт
Бахрейн (візу ставлять в аеропорту).
Ботсвана
Бутан
Вануату
Сан-Томе і Прінсіпі
Сенегал
Сент-Кітс і Невіс
Сент-Люсія
Сінгапур (оформлення через авіакомпанію або готель).
Сирія
Сурінам
В'єтнам (віза виходить в будь-якому аеропорту, проте потрібно мати лист-запрошення).
Гана
Іран
Індія — (віза проставляється в аеропорту, проте потрібно заздалегідь оформити запрошення онлайн).
Камбоджа
Маршаллові острови
Мексика
ОАЕ
Папуа-Нова Гвінея
Руанда
Шрі-Ланка
Південний Судан

загрузка...
Безвізові країни для українців 2018 (топ 10 + повний список)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають