• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік за східним гороскопом. Кого буде

2018 рік за східним календарем пройде під заступництвом Жовтої Земляний Собаки. Існує давня легенда, згідно з якою до Будди прийшли 12 тварин, у той момент, коли він вирішив розлучитися із землею і в знак подяки він призначили їх правителями визначених років.
Простіше кажучи, цикл змінюється кожні 12 років, а тварини тим самим змінюють свою стихію, а їх всього п'ять, ось чому східний календар розрахований безпосередньо на 60 років.

Якою буде рік?


Згідно східного календаря, Жовта Земляний Собака являє собою відповідальних, консервативних і вірних людей, які дуже тяжко сприймають і переживають абсолютно будь-які зміни в житті. Багато хто навіть зазначають, що саме їх можна по праву вважати борцями за свободу і справедливість, тому самі вони також, ніколи не обманюють і дуже негативно реагують на тих, хто намагається обдурити когось або ж схитрувати. Також вони дуже прискіпливо ставляться до своєї роботи і абсолютно будь-якому праці, так як, перш ніж прийняти рішення обов'язково його гарненько обмірковують, тому деколи їм необхідно досить багато часу, щоб прийняти остаточне рішення. Імена така особливість і риса їхнього характеру розташовує до того, що їм довіряють найбільш важливі та відповідальні справи, починання, вірячи в їх успіх і удачу. Які ще важливі моменти цього року можна відзначити в першу чергу?

 • По-перше, майбутній рік стане ідеальним часом і роком відмінних, вірних і відданих друзів, які здатні вміло сприймати недоліки інших знаків, допомогти їм з правитися з їх проблемами і, звичайно ж, виправити такий проблемний характер. Як правило, такі люди не надто агресивні, тому їх дуже важко вивести з себе, рівноваги і піти з ними на конфлікт.

 • 2018 рік за східним гороскопом. Кого буде
 • По-друге, сімейні та любовні справи. Якщо вірити східним гороскопом, то навіть, незважаючи на те, що Жовта Земляний Собака дуже товариська, то вона все-таки не схильна занадто близько підпускати до себе оточуючих. Саме тому друзями стають лише перевірені роками люди. Що стосується своєї другої половинки, то тих, хто народився в цьому році очікує подальших міцний шлюб і дружна сім'я, тому внаслідок розпаду сім'ї навряд чи вони будуть ініціаторами цього. Ці люди відрізняються вірністю і відданістю, тому удача в цьому році буде супроводжувати тим, хто по-справжньому цінує і турбуватися за свою сім'ю. Щодо шлюбів, які будуть створені в цьому році, то вони також будуть дуже міцними, тому саме час задуматися про створення сім'ї саме в цьому році. Також Жовта Земляний Собака подарує хорошу можливість одиноким серцям зустріти свою другу половину, саме головне не упустити цей шанс і можливість.

 • По-третє, кар'єра. По своїй натурі, Собака є дуже впертим і активним тваринам, а, отже, вона буде прихильно і поблажливо ставиться до тих людям, у яких будуть зустрічатися труднощі на їх шляху. Найголовніше, не відмовлятися від своєї ідеї і мрії, а, навпаки, докласти максимум зусиль для реалізації здійснення задуманого, то тоді у вас обов'язково все вийде. Простіше кажучи, активні і діяльні люди, які вміло грамотно і вірно брати ситуацію в свою руки, в цьому 2018 році чекає великий успіх і, звичайно ж, зростання доходів. Щодо тих, хто більше свого часу проводить в мріях і фантазіях, то їх варто засмутити, так як господар року не любить таких, тому їх мрії так і залишаться нереалізованими мріями.

 • 2018 рік за східним гороскопом. Кого буде

 • По-четверте, політика. Якщо в кількох словах проаналізувати ситуацію з політичного боку, то Собака повинна принести людям довгоочікуваний мир і спокій. Саме по собі тварину категорично не переносить будь-які конфлікти, а значить, висока можливість того, що багато проблеми і труднощі будуть, в кінці кінців, вирішені мирним шляхом. Також астрологи кажуть і про можливість того, що багато суперники зрештою стануть союзниками, а вороги підпишуть пакти про ненапад. В результаті всього великих успіхів зможуть досягти ті держави, які прагнуть вирішувати питання тільки дипломатичним шляхом, без використання будь-якої зброї і насильства. Жовта Собака ніколи не залишить без уваги і допомоги тих, хто дійсно її потребує. Саме тому багато прогнозують, що розвинені країни будуть надавати всіляку допомогу і підтримку всім слабким, бідним та нужденним країнам.


 • Як видно, Жовта Земляний Собака, яка стане господарем 2018 року, повинна принести багатьом спокій і благополуччя. Удачу та успіх, головне при цьому бути не пасивним учасником, а намагатися проявляти свої найкращі та найактивніші якості. Адже погодьтеся, лінивих і брехливих не любить ніхто.
  загрузка...
  2018 рік за східним гороскопом. Кого буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають