• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

В процесі підготовки «Людини-павука» до повернення в житті фанатів цієї супергеройським всесвіту, Sony прийняли рішення створити окремий проект про головного ворога Пітера Паркера – Веноме. Надії авторів спрямовані на те, що фільм «Веном» 2018 року створить своєю появою нову кинофраншизу.
За довгі роки розробки «Венома» до фільму зараховували безліч режисерів, проте інформація була або свідомо помилкової, або недостатньо достовірною. На даний момент невідомо, хто займе головне, почесне крісло в проекті, однак деякі дані про фільмі вже відомі.
Спершу варто відзначити, що Веном – не окремий персонаж. Веномом називають різних персонажів Marvel-всесвіту, яким не пощастило роздобути інопланетного паразита – симбиот Веном.
З англійської «веном» перекладається як злість, отрута. Так воно і є – варто людському тілу з'єднатися з симбиотом, він перетворюється в злісна істота, пощади від якого не чекай.
Спершу Веном у всесвіті Marvel повинен був бути жінкою, яка втратила свого чоловіка з страшній автомобільній катастрофі. Вірус Веном повинен був з'єднатися з втратила від горя розум жінкою і направити всю її злість і весь її гнів проти Людину-павука.
Однак творці всесвіту відмовилися від цієї ідеї, оскільки, на їх думку, жінка ніколи не зможе стати по-справжньому придатним лиходієм.
Так носієм симбиота став Едді Брок. До речі, цей персонаж був спеціально створений для Венома, що призвело до того, що Він став одним з найпопулярніших лиходіїв всесвіту Marvel у всьому світі.

Розробка спін-офф до фільмів Реймі


Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

Ще в 2007 році поповзли чутки про отщеплении історії про анти-герой, ворога Людини-павука. Відразу після прем'єри третьої частини «Людини-павука» Сема Реймі, колишній генеральний директор студії Marvel Аві Арад висловив свою думку про те, що непогано було б зробити окремий фільм про Веноме з Тофером Грейсом в ролі лиходія.
Грейс вже виконував цю роль у «Людину-павука 3» і зарекомендував себе з найкращого боку. Гері Росса висували на роль сценариста і, можливо, підштовхували його в крісло режисера.
В американському тижневику «Variety» говорилося, що Веном буде виступати не лиходієм, а антигероєм. Сюжет майбутнього спін-оффу повинен був бути заснований на серії коміксів про паразитує сутності і його носії «Venom: Lethal Protector». Причому Людина-павук повинен був з'явитися у фільмі в якості другорядного персонажа, а всі увагу б дісталося Веному.
Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори


Сам Стен Лі з'явився на екрані в епізодичній ролі, тобто, як камео. На жаль, після відходу режисера трилогії про Людину-павука з франшизи, проект «Веном» закрили. Тим більше, слідом за Семом Реймі пішли і ключові актори. Продовжувати створення фільму було недоцільним.

Розробка спін-офф до фільмів Уебба


Після виходу нового фільму про Пітера Паркера «Новий Людина-павук», Sony відновили роботу над проектом. Однак тепер, крім «Венома», розроблялися спін-оффы «Glass Ceiling» і «Зловісна Шістка».
У 2013 році був опублікований синопсис до нового фільму про симбиоте. Веномом повинен був стати Флеш Томпсон, колишній однокласник Паркера, володар не самого легкого характеру. Флешем доведеться боротися не тільки з паразитуючим інопланетним істотою, але і з самим собою.
Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

Якщо Томпсон не зможе знайти в собі частинки добра, симбиот може повністю оволодіти своїм носієм і дати потомство. Ім'я наступної стадії розвитку шкідливого вірусу – Карнаж.
У 2014 році заговорили про фільмі, де ключовими персонажами будуть Веном та Карнаж. Причому останній розглядається в якості антагоніста, а Веном більше не буде лиходієм.
Існувала ймовірність, що фільм назвуть «Веном Карнаж», що ще більше наводив на думку про те, що сюжет буде зав'язаний на боротьбі двох симбіотів. Зараз ми розуміємо, що автори перебували у творчому пошуку, а також відверто спекулювали на тему «Венома».
Але головне питання – хто ж стане носієм космічного симбиота – залишався відкритим ще довгий час. Як заявляють творці спін-оффу, всі персонажі, які носили цей вірус, вкрай важливі для них.
Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

Але, все ж, знімальна група виділяє три основних героїв на роль носія симбиота в майбутньому фільмі 2018 року . Це, звичайно, Едді Брок, також як Венома розглядали Флеша Томпсона і Маку Гаргана.
Другий фільм дилогії Уебба «Новий Людина-павук 2» не приніс тих зборів, на які розраховували. Більш того, фільм був практично розбитий критиками. Зважаючи на все це, Sony пересунули третю частину фільму на 2018 рік, віддавши прокатне місце «Зловісної Шістці» у 2016 році. А фільм «Веном» також повинен вийти в 2018 році.

Активна стадія розробки фільму про Веноме


Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

Після перезапуску франшизи всесвіту Marvel всі спін-оффы заморозили на невизначений термін. Проте вже в 2016 році проекту «Веном» дали команду сценаристів – робота закипіла. Про дату прем'єри поки ще мова не йшла, хоча подейкували, що вихід фільму запланований на 2018 або 2019 рік.
Також Sony вирішили зробити абсолютно самостійний проект, що не залежить і не дотичний з фільмами Кінематографічної всесвіту Marvel.
В липні 2016 року з'явилися відомості про те, що Ендрю Гарфілд зіграє Людину-павука для фільму «Веном», а ось анонс дати майбутнього фільму варто очікувати взимку-навесні 2017 року.
І, нарешті, у березні 2017 року стала відома дата прем'єри – вихід фільму призначено на 5 жовтня 2018 року . На наступний же день після оголошення довгоочікуваної дати прем'єри, Sony повідомили про те, що Скотт Розенберґ закінчив писати сценарій.
Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори

Зйомки фільму почнуться в осінній період. «Веном» буде відповідати жанрами жахи, наукова фантастика, екшн. Фільму вже присвоїли дорослий рейтинг R.
Треба сказати, поки що невідомо, чи буде спін-офф про Веноме та інші спін-оффы пов'язані з Marvel-всесвіту. Розмиті відповіді студії дають родючий ґрунт для спекуляцій і домислів щодо того, що Sony вирішили створити окремий всесвіт, де Людину-павука зіграє інший актор або ж компанія взагалі обійдеться без цього персонажа в своїх проектах.

Відео трейлер, фан-тизери


загрузка...
Веном 2018 | Сюжет і дата виходу фільму Марвел, трейлер, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають