• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів

Сьогодні ми поговоримо про новому фільмі під назвою «Вірус». Проблема страшних епідемій і невідомих вірусів, які розносяться серед людства зі швидкістю звуку, несучи в собі лише руйнування – улюблена тема багатьох творців жанру хоррор.
Жахи міцно увійшли в наше життя наприкінці XVI, коли французький першовідкривач цього стилю влаштовував лякаючі подання в покинутій каплиці. За допомогою екранів, розставлених по периметру будівлі, на глядачів наводили жах страшні привиди, скелети і потворні особи. Дійство називалося «Фантасмагорією» і мав колосальний успіх.
У наш час слово «фільм жахів» нікого не може залишити байдужим. Хтось поблажливо посміхнеться, мовляв, «що я там не бачив». А по чиїйсь спині зрадницьки забігають мурашки величиною з хороших мишей.
Тим не менш, як би страшно не було, якась невідома сила буквально змушує впиться очима в екран і спістерігати за героями, переживати разом з ними, то і справа підстрибуючи в кріслі від різких звуків або раптово мінливої картинки.
Якщо ви хочете випробувати всю гаму цих почуттів, то фільм «Вірус» 2018 року – це саме та картина, яка не тільки налякає, але витягне назовні всі потаємні страхи, заховані десь глибоко всередині кожної людини.

Все про фільмі «Вірус»


Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів

В першу чергу, варто зазначити країну-виробника нових фільмів жахів — це Норвегія. Країна багата фільмами в жанрі хоррор, так що ми можемо сміливо розраховувати на цікавий сюжет з непередбачуваними поворотами.
За останніми даними, на зйомки картини поки ще не приступили. Проте бюджет в проект вже закладений у розмірі 1 млн. норвезьких крон, що становить трохи більше 65 млн. рублів.
Режисером, сценаристом і продюсером фільму 2018 року в одному обличчі виступив Като Мануель Лизарасо Экрен (Cato Manuel Lizaraso Ekrene). Займається виробництвом «Вірусу» Студія Manuelfilm, головою якої і є Экрен.
Акторський склад ще не затвердили, однак оглядачам стало відомо про участь таких акторів: Юлія Ольгаард (Julie R. ?lgaard), Засилля Рейномо (Silje Reinamo), і Енріке Экрен (Enrique Ekrene).

Директор фільму жахів


Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів


Като народився в Колумбії 1 березня 1979 року. У Норвегії майбутній кінорежисер приїхав разом з родиною у віці семи років. Экрен отримав економічну освіту, він також має деякі регалії в області написання сценаріїв.
В ролі режисера, продюсера і сценариста Като Мануель дебютував у фільмі «Kampen mot vekten», який вийшов в 2014 році. Найбільш відомий Экрен як творець короткометражок. Завдяки короткометражці «Біжи» про Като Мануеле заговорив увесь світ.
В кінорежисера четверо дітей, один з яких, ймовірно, і буде зніматися в «Вірус». Мова йде про Енріке Экрен, юне дарування норвезької кіноіндустрії.

Сюжетне наповнення фільму


Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів

Здавна наша планета стикається з самими різноманітними вірусами і захворюваннями, з якими людство успішно бореться протягом довгих років. Це зараз ми навчилися пригнічувати вірус, в більшості випадків, уникаючи можливості виникнення епідемій.
А що було раніше? Чума викошував мільйони людей, чорна віспа забрала безліч життів. А згадати холеру, тиф, лепру І як би не боролися тодішні лікарі з цим кошмаром, хвороби поверталися знову і знову.
Минув час, в наші життя прийшли такі поняття як антибіотики та препарати, успішно борються з хворобами, які раніше вважалися невиліковними. Здавалося б, у наш освічений вік розгул епідемії світового масштабу – немислима річ.
Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів

Але, все ж, в деяких лабораторіях зберігаються штами давно забутих захворювань, які можуть вирватися на свободу. А якщо якийсь вчений побажає схрестити кілька вірусів, заради якоїсь вищої мети? Результат такої дії передбачити неможливо.
Картина розповість нам історію про спалах невідомого науці вірусу, який несе в собі смерть. Жертвами вірусу можуть стати як люди, так і тварини, він передається між усіма мешканцями планети. Вірус – це не бактерія, яку легко перемогти курсом антибіотиків. Все не так просто. Ця капосна хвороба здатна знищити добру половину всього людства за лічені дні.
Вся надія на досвідчених учених, які, як всі сподіваються, що знайдуть потрібну формулу для створення вакцини від смертоносної зарази. Тим часом вірус продовжує гуляти по світу. Все більше людей стають невинними жертвами страшної хвороби.
Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів

Блискавичне поширення вірусу лякає і вводить в паніку навіть людей із залізними нервами. Тим більше що будь-які спроби передових наукових працівників винайти антидот закінчуються провалом.
Але зовсім не бояться смерті поки ще здорові індивідууми. Вірус, від якого немає порятунку, перетворює людей в страшних жорстоких монстрів, єдиний сенс існування яких – вбивати. Інкубаційний період хвороби дуже короткий.
Нещасні повністю втрачають людський вигляд, звертаючись до справжніх зомбі, в чиїх неживих очах людина – всього лише живе м'ясо. Поки ще.

Відео трейлер, фан-тизери


загрузка...
Вірус 2018: сюжет і акторський склад, дата виходу нового фільму жахів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають