• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

Нарешті прийшло справжнє тепло. Травневі свята виманюють людей з міст, даруючи насолоду від відпочинку на природі. Правильний відпочинок – це одна з головних умов для повноцінного людського життя, тому варто звернути увагу на умови, в яких доведеться ці дні організовувати розваги. У цьому може допомогти гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку .

 • Кар'єра. У більшості знаків прокинеться особливо сильне завзяття до роботи. У ці дні багатьом вдасться зробити значний прорив у фінансових справах. Однак, зверніть увагу на те, що максимального результату досягнуть ті, хто буде працювати в команді, а не в одинака. Зверніть увагу на проекти, які ви відкинули раніше, можливо, там і криється ваш успіх.

 • Любов. Одиноким зараз настав час бути гранично обережними. Якщо ви шукаєте пару, пістарайтеся обмежити свої походи в кафе і ресторани, де часто заводяться швидкоплинні знайомства. Тут у вас не буде можливості знайти людину, яка зможе стати для вас опорою на все життя і вам доведеться знову випити чашу розчарування. Відкривати своє серце зараз стоїть тільки того, кого ви знаєте вже досить довго, характер і життя якого вам вже давно відомий.

 • Сім'я. Можливе виникнення напруженості в сімейних стосунках. Для захисту свого сімейного вогнища, намагайтеся захистити його від зовнішнього втручання, оскільки воно може призвести лише до загострення ситуації. Тому не дайте впливати на ситуацію ні батькам, ні друзям. Якщо ви зробите це, то з часом ситуація налагодиться і відношення стануть ще міцніше, ніж були.

 • Здоров'я. Підвищення активності у сфері кар'єри має свої підводні камені. Виснаження організму, перевтома і відсутність нормального регулярного відпочинку можуть призвести до порушення роботи багатьох систем організму. Тому слідкуйте за своїм режимом дня, дотримуйтесь послідовність роботи і відпочинку, проводите більше часу з сім'єю. І пістарайтеся стежити за своїм раціоном, оскільки ШКТ – перша з систем, різко реагують на перевтому.


 • Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Гороскоп на травень 2018 року для Овнів


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Овни в цьому місяці зможуть скористатися своїм шармом для досягнення тих чи інших цілей. Рідкісний чоловік встоїть перед тендітною жінкою, яка потребує допомоги його сильного плеча. Головне, пістарайтеся впливати на нього як можна непомітніше, кидаючи в його голову думки, щоб він повірив, що він придумав всі сам.
  Чоловіки-Овни в цьому місяці зроблять акцент на досягнення фінансового благополуччя. І у багатьох вийде досягти непоганих висот. Головне – пам'ятайте: самотужки вам справа не потягнути, шукайте партнерів.

  Гороскоп на травень 2018 року для Тельців


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  У жінок-Тельців особливих змін не намічається. Для вас зараз головне – утримувати ті позиції, які ви зайняли раніше. А в іншому – повне затишшя.
  Чоловіки-Тельці в цьому місяці зустрінуть нового партнера, друга або подругу, вплив яких може позначитися на вашому житті. Вони м'яко підштовхувати до якихось змін, але не варто піддаватися, зараз стабільність і незмінність у політиці сім'ї і бізнесу для вас дуже важлива.

  Гороскоп на травень 2018 року для Близнюків


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Близнюки в цьому місяці буде спокоєм. Викликати у них напади нестримного веселощів або некерованої люті буде практично неможливо. Гармонія з усім світом наповнить їх душу.
  Чоловіки-Близнюки стануть керувати всіма справами з тіні. Вони не будуть відкрито втручатися в конфлікти або публічно відстоювати свою точку зору. Свою думку вони зможуть донести ключовим фігурам подій тихо і ненав'язливо, опинившись з ними в обстановці тет-а-тет. При цьому кожне слово буде сприйнято в правильному ключі.

  Гороскоп на травень 2018 року для Раків


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Раки в цьому місяці будуть відчувати себе яскравими метеликами. Легкий флірт і веселі посиденьки для них стануть нормою. Головне – не перестарайтеся. Це час емоційного відпочинку.
  Чоловіки-Раки зможуть в травні завести невелику інтрижку, перервати яку буде складно із-за виниклих почуттів. Будьте обережні, такі стосунки можуть зайти в глухий кут.

  Гороскоп на травень 2018 року для Львова


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Леви в травні будуть виблискувати на професійному терені. Успішна кар'єра і відчутний дохід стануть вашими супутниками майже на весь місяць. В кінці, правда, очікується спад активності, але це і правильно: організм вимагає відпочинку.
  Чоловіки-Леви отримають виклик на роботі. Їм буде доручено завдання, виконати яке вони зможуть лише на межі своїх сил. Однак, будьте обережні: від результату цієї роботи залежить ваша кар'єра.

  Гороскоп на травень 2018 року для Дів


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Діви в травні будуть домагатися бажаного за допомогою логіки і вагомих переконань. Розумні, красиві і вперті, вони зможуть зламати будь-яку перешкоду на шляху до мети.
  Чоловіки-Діви не просто стануть більш впевненими в собі, але і зможуть відстояти свої ідеї як у бізнесі, так і в сімейних відносинах. Останнє слово залишиться за ними.

  Гороскоп на травень 2018 року для Терезів


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Недовірливість і сумніви в собі будуть мучити жінок-Ваги весь місяць. Будь критичне зауваження, будь косий погляд зможе викликати цілу бурю самобичування і сумнівів. Не звертайте уваги на критику, найчастіше вона буде зовсім не справедливою.
  У чоловіків-Терезів очікується велика кількість стресових ситуацій. Вони будуть переслідувати не тільки на роботі, але і в особистому житті. Не турбуйтеся, а просто зробіть собі вихідний і проведіть дозвілля всією родиною.

  Гороскоп на травень 2018 року для Скорпіонів


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  І чоловіки, і жінки-Скорпіони в травні будуть повністю залежати від свого партнера. Це стосується як особистого життя, так і бізнесу. Ваша ніжна і тонка душа буде різко реагувати на будь-які зміни у відносинах, передбачаючи наступний крок. Стосунки з близькими стануть більш трепетними.

  Гороскоп на травень 2018 року для Стрільців


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Романтика в травні не торкнеться серця жінок-Стрільців. Побутові проблеми і турботи просто накрив їх з головою. Але під кінець місяця стане трохи легше.
  Чоловіки-Стрільці теж будуть більше думати про приземленому. Це час, коли політ фантазії трохи призупиниться з-за виникаючих перешкод в реальності. Однак, ви зумієте з честю їх подолати.

  Гороскоп на травень 2018 року для Козерогів


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Травень – це місяць, коли жінки-Козероги просто розквітнуть у всій своїй красі. Вони стануть окрасою будь-якої компанії і залучать чимало чоловічих поглядів. Будьте обережні, щоб не викликати ревнощів або образи у своїх подруг.
  Чоловіки-Козероги будуть віддавати весь свій час кар'єрі. Деякі зможуть досягти професійного зростання, інші отримають відчутний фінансовий дохід. І все ж, не варто забувати про відпочинок.

  Гороскоп на травень 2018 року для Водоліїв


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Гороскоп для Водолія вказує, що потрібно готуватися до навали рідні. І чоловіки, і жінки будуть весь місяць то зустрічати, проводжати когось із родичів.
  Можливо, відновляться відносини з якою-небудь забутою гілкою роду.

  Гороскоп на травень 2018 року для Риб


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць

  Жінки-Риби в травні будуть спілкуватися з багатьма людьми, і їм це сподобається. Ось тільки будьте обережні і уважно стежте за оточенням. Не дозволяйте перетворювати вас в жилетку для сліз, а також уникайте енергетичних вампірів.
  Чоловіки-Риби будуть щасливі в бізнесі. Нові контракти і нові починання принесуть колосальні доходи.

  Китайський гороскоп


  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць • Щур. Настав час відпочинку. Насолоджуйтеся їм повною мірою. Відвідайте найцікавіші місця, візьміть путівку на курорт. Проводьте якомога більше часу в колі сім'ї. І ніхто вам не завадить.

 • Тигр. Творчі особистості, народжені під цим знаком, знайдуть свою музу. Нові ідеї, новаторства і пропозиції буду сприйматися оточуючими з захопленням. І кожна ідея буде зміцнювати вас не тільки в кар'єрному зростанні, але і в любовних стосунках. Не бійтеся експериментувати.

 • Собака. Напружені дні залишаться в минулому. Настав час перепочити та набратися сил. У вашій душі оселиться спокій і гармонія злиття з навколишнім світом. Просто розслабтеся і прийміть світ в себе.

 • Півень. Вам доводиться задуматися над переосмисленням своїх цінностей. Адже довгий час ви віддавали всі свої ресурси, включаючи енергію і час, на створення того способу життя, який здавався для вас ідеальним. Однак, насолодитися ним не могли. Можливо, настав час скуштувати плодів своєї праці?

 • Свиня. Здавалося б, плисти за течією – справа слабких. Аж ніяк. Травневе протягом направляє вас в правильну сторону. Не варто йому противитися. Від вас вимагається тільки розслабитися і насолоджуватися повільним просуванням по життю. Підводних каменів і мілин на горизонті поки немає.

 • Кінь. Швидкий алюр в ці дні просто протипоказаний. Ваше просування зараз має стати не просто спокійним, воно повинно бути крадущимся. Дійте в будь-якій ситуації вкрай обережно: будь невірне рішення може привести вас до краху.


 • Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць


 • Змія. Якщо вам не подобається швидкість вашого кар'єрного росту, то зараз ви можете підштовхнути його. Досить просто виявити, де треба, ініціативу або просто зробити завдання з блискучим успіхом. І нова посада для вас гарантована.

 • Коза. Займатися справами Козам. Швидше за все, буде колись. У їх житті з'явиться величезна кількість турбот. Однак, всі ці метання і клопоти будуть носити позитивний характер і принесуть радість.

 • Мавпа. Ви вже чимало попрацювали, і тепер знаходитеся на фінішній прямій вашої справи. Не зупиняйтеся, вам залишився лише крок. А останні, як і перші кроки часто бувають неймовірно важкими.

 • Бик. Травневі дні зарядять вас новою силою і енергією. Це дасть вам можливість братися за свої справи активно, заражаючи оточуючих ентузіазмом. Такий підхід до роботи і особистих відносин викличе повагу та підвищить авторитет в очах тих, хто буде це спістерігати.

 • Дракон. Травень стане часом, коли часті зміни настрою і обставин не будуть грати для вас великої ролі. Ну і що, що все змінилося? Ну поорал, ну дихнув вогнем. Але тепер же посміхаємося?

 • Кролик. Гороскоп для Кролика вказує, що життєві обставини піступово стабілізуються і підходять до стану, близького до ідеального. Тримайте свій курс в тому ж напрямку, але зберігайте спокій і знайдіть трохи часу для відпочинку.


 • Відео-рубрика


  загрузка...
  Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків Зодіаку: прогноз на місяць
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають