• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день

Кожна пара, яка планує весілля, бажає, щоб захід пройшов ідеально зі всіх точок зору. Для цього майбутні молодята ретельно вибирають не тільки місце проведення торжества, але і дату, коли воно відбудеться. Особливо відповідально до цієї задачі підходять нареченої, які вірять, що для щасливого сімейного життя важлива кожна дрібниця.
Такої ж думки дотримуються і прихильники філософії Фен-шуй, для яких вибір дати одруження є дуже непростою справою. Весілля, згідно цього вчення, це особлива подія, при організації якого слід правильно підібрати всі атрибути і не помилитися з датою.
Вибрати сприятливу дату для весілля по Фен-шуй в 2018 році не так вже просто, адже потрібно враховувати безліч нюансів і деталей. Наприклад, важливо, щоб захід не довелося на період між затемненнями: згідно вченню, енергія в такі дні нестабільна, тому подальші стосунки пари також можуть втратити гармонійність.
Щоб визначитися з кращою датою для весілля можна скористатися спеціальним гороскопом , який допоможе «відсіяти» самі несприятливі дні. Так, не рекомендується відзначати одруження в дні Ша, оскільки вони несуть в собі енергію конфлікту, що негативно позначається на відносинах молодят.
День Ша Нещастя приносить з собою сварки і непорозуміння між закоханими, день Ша Грабежу – зникнення цінних речей та непередбачені витрати, день Ша Затримки неприємні запізнення та втрачені можливості.
Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день

Але якщо іншого вибору немає, то зіграти весілля в день Ша можна, головне – правильно підібрати час самої церемонії одруження.
Враховуючи всі поради і табу, підходящих днів залишається не так вже багато. Складність полягає ще і в тому, що майбутні молодята, як правило, бажають, щоб весілля припала на вихідний день. В таких умовах самостійно визначитися з датою непросто, тому краще всього звернутися за допомогою до фахівця у вченні Фен-шуй. Майстер розповість про всі тонкощі вибору сприятливого дня і знайде в календарі оптимальний варіант.

Весілля: вибір місця святкування


Знайти ідеальну дату весілля – це ще не все, адже необхідно визначитися з місцем де відбудеться подія. Існує кілька нескладних правил, як вибрати відповідну локацію. Так, важливо, щоб біля місця церемонії була вода, підійде фонтан або штучний струмок. Приміщення повинно бути світлим, просторим, неприпустимі низькі стелі і нависають над головами балки – вони руйнують позитивну енергію.
Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день


Особливу увагу слід приділити висвітленню: світло має бути боковим, а не верхнім, щоб енергія не створювала тиску на молоду пару і всіх присутніх. Дуже добре, якщо в якості додаткового освітлення будуть використовуватися свічки. Також з приміщення слід прибрати всі години, адже закохані не повинні вважати час, проведений разом.
Що стосується самого банкетного залу, то в ньому не повинно бути занадто багато предметів обстановки і гострих кутів. У приміщенні слід розставити парні предмети, які символізують міцний союз двох закоханих. Наприклад, на столах перед молодятами можуть стояти дві свічки, два кільця, а пити пара може з однакових келихів, перев'язаних стрічкою.
У правильному приміщенні всі елементи оздоблення повинні символізувати благополуччя і щастя, які будуть супроводжувати молоду сім'ю все життя.

Сукня нареченої по Фен-шуй


Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день

Кожна наречена особливу увагу приділяє вибору весільного плаття, бажаючи, щоб воно було особливим. Але якщо пара хоче організувати весілля згідно філософії Фен-шуй, то деякі правила слід враховувати і при підборі наряду.
За традицією, сукня нареченої має бути білим, але у вченні Фен-шуй цей колір відносять до трауру і вірять, що він несе в собі енергію тривоги. Тому молодятам необхідно уникати сліпуче білих одягів. Альтернативою в цьому випадку може стати плаття, виконане в кольорі айворі.
Привернути до себе сильний потік Ци допоможе червоний колір, але такий яскравий наряд схвалить далеко не кожна наречена. Але щоб «підзарядитися» позитивною енергією, не обов'язково надягати все червоне, досить включити в образ кілька аксесуарів цього кольору. Наприклад, у зачіску можна вплести червоний квітка або стрічку, а сукня доповнити яскравим поясом.
Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день

Майстри Фен-шуй раджу також враховувати, що кожна людина належить до певної стихії, і, отже, до конкретного кольору. Наприклад, якщо до дівчини відноситься стихія Води, то їй слід включити в наряд елемент блакитного кольору. Це ж правило відноситься і до одягу нареченого: у ньому повинні бути кольору стихії чоловіки.
Ще одне важливе правило – наречена і наречений мають носити нові вбрання, а не взяті напрокат. Прокат сукні чи костюма дозволяє заощадити, але при цьому вона несе в собі великий ризик перейняти чужу енергію, яка може виявитися негативною.
Крім сукні, нареченій необхідно правильно вибрати букет, адже кожна квітка несе в собі певний символізм. Так, хризантеми символізують щастя, а півонії – довговічність. Улюблений квітка всіх дівчат – роза – означає любов.
Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день

Склавши правильну квіткову композицію, можна привернути до себе позитивну енергію. Також квітами можна прикрасити бенкетний зал і святковий стіл, тоді ефект буде ще більшим.
Влаштувати весілля за всіма правилами Фен-шуй можливо, головне – дотримуватися простих порад і нести в собі позитивне ставлення до заходу.
Якщо ж самостійно впоратися з усіма тонкощами занадто складно, то на допомогу прийдуть фахівці, які зуміють створити відмінний свято. При цьому важливо пам'ятати, що запорукою щастя в шлюбі є зовсім не правильно вибрана дата торжества або ретельно підібраний колір сукні, а любов, взаєморозуміння і повагу, які повинні панувати в сім'ї.

Відео-рубриказагрузка...
Сприятливі дати весілля по Фен-шуй в 2018 році: як вибрати кращий щасливий день
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають