• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу

Навіть у спокійні часи людина бажає знати, що приховано під завісою таємничого майбутнього. А в умовах кризи і соціальної, політичної, економічної нестабільності дане бажання лише посилюється. Адже в наші дні, коли занепад економіки , нестабільний курс валют та інші негативні явища серйозно позначилися на якості життя людей, їм особливо важливий рада і прогноз від тих, хто вміє заглянути в майбутні часи.
Одним з найбільш авторитетних астрологів сучасної Росії є Павло Глоба . Вивченням астрологічної науки він зайнявся тридцять років тому. Ну а на сьогодні Глоба є автором декількох популярних книг, автором і ведучим теле - і радіопередач, а також запрошеним експертом кількох друкованих видань. Втім, напевно знайдуться й такі люди, які вважають, що пік популярності Глоби можна вважати пройденим.
Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу
Павло Глоба — визнаний російський авторитет у колі астрологів
На благодатному ґрунті смутного часу, коли люди прагнуть звернутися за порадою і передбаченнями до експертів з потойбічним силам і зіркам, стали виникати все нові і нові імена провидців, ясновидців і магів. Тим не менш, у астролога є й віддані шанувальники, які з нетерпінням очікують почути його бачення найближчої ситуації в світі і Росії. Давайте поговоримо про останній прогнозі від астролога, який стосується майбутнього світу та Росії в період 2015-2020 років.

Прогноз на 2018 рік для світу


Згідно з прогнозами, які зробив для нас Павло Глоба, незабаром планету очікує низка економічних потрясінь. Вже скоро вони призведуть до занепаду доларової системи, що може в результаті призвести до знецінення цієї валюти. Можливо, криза взагалі прибере її з світового грошового обороту! Глоба дає раду з збереження наявних заощаджень, рекомендуючи переводити їх в євро, яке поки що буде володіти більшою надійністю.
Тим не менш, судячи з прогнозів астролога, євро також недовго втримається на позиціях світової валюти. Російський футуролог прогнозує поглиблення кризи політичної і економічної складової Євросоюзу, що може призвести до розпаду даного об'єднання в 2019-2020 роках.
Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу
Глоба передрікає евроволюте більшу стабільність, ніж долару
Щодо ринку нафти астролог налаштований вельми оптимістично – вже в 2018 році котирування підуть вгору, забезпечивши Росії швидкий вихід з тривалої кризи. Що стосується зовнішньополітичної ситуації, то тут настрою Глоби можна охарактеризувати як песимістичні – світ продовжить перебувати в стані «холодної» війни ще кілька років.

Прогноз для Росії


У питаннях економічного характеру Глоба пророкує піступове посилення позитивного тренда, обумовленого підвищенням нафтових котирувань. Однак до самого кінця 2020 року зростання буде нестабільним через дії санкционных обмежень і протистояння з Натовським блоком країн. Однак росіяни можуть не побоюватися дефолту. Більш того, Глоба обіцяє, що економічні показники Росії в значній мірі почнуть випереджати динаміку інших країн вже в самому найближчому майбутньому.
Росія піступово згуртує навколо себе майже всі держави східноєвропейського регіону, відтворивши структуру по типу колишнього СРСР, але з великим суверенітетом країн. Вже до середини 2020 року РФ зможе зайняти на світовій політичній арені одну із чільних позицій. У соціальній сфері країну чекає період внутрішніх конфліктів, що, швидше за все, буде тривати до закінчення виборів 2018 року однак до відкритих сутичок справа не дійде.
Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу
На думку Глоби, незабаром навколо Росії утворюється якусь подобу СРСР
Є також ризик активізації терористичних атак, жертвами яких стануть жителі великих мегаполісів. Багато страждань принесуть природні катастрофи. Особливо Глоба застерігає росіян від пожеж, з якими потрібно боротися всіма силами. В іншому випадку вогонь стане причиною загибелі багатьох людей, насамперед, на західносибірських територіях.
2018 рік стане для Росії стартовим у розвитку науки і техніки. Особливо швидкими темпами будуть просуватися дослідження в галузі медицини та фармацевтики. Не виключено, що російським вченим вдасться винайти по-справжньому дієвий засіб від ракових захворювань. Очікуються зрушення в галузях військової промисловості і космічних розробок.

Передбачення для України


Астрологічні викладки Глоби, які стосуються майбутнього України, не обіцяють їй швидкого виходу з економічної і політичної кризи. Експерт по зіркам каже, що в 2018 році країну може охопити низка народних хвилювань, які здатні вилитися в остаточний занепад поточної влади. Астролог не виключає, що вже в 2018 році в Україні можливі дострокові вибори, причому більшість нових політиків, які прийдуть до влади після цієї події, будуть представляти сузір'я Стрільця.
Конфлікт у східній частині країни не затихне остаточно, але його напруга спаде до кінця 2018 року, коли на небосхилі Юпітер змінить свою позицію. А от Крим, згідно з прогнозом Глоби, Україні повернути вже не вдасться. Футуролог каже, що через 5-10 років Україна втратить частину територій, які приєднаються до Євразійського Союзу, створеного Росією. У деяких інтерв'ю Глоба прогнозує, що вже через кілька років Центральна і Західна Україна розділяться на декілька держав.
Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу
Глоба вважає, що Крим остаточно перейшов під владу РФ

Висновки


Що ж, вірити чи ні прогнозами від Глоби – особиста справа кожного. Коли-то цей астролог зумів вразити безліч росіян, українців і білорусів, передбачивши події Чорнобильської катастрофи і чеченську війну. Однак останнім часом його прогнози дещо втратили колишню точність.
Так, Глоба передбачив, що в 2004 році помре американський президент Буш, у 2008 році американським президентом стане жінка, а в 2010 до влади в Україні прийде Юлія Тимошенко. Він також пророкував перемогу Хілларі Клінтон на виборах 2016 року, в яких, як ми вже знаємо, переміг Дональд Трамп. Він же говорив, що Україна буде поділена на три частини вже в 2014 році. Тим не менше, всі ці пророцтва вже сміливо можна назвати помилковими.
загрузка...
Прогноз Павла Глоби: передбачення на 2018 рік для Росії, України та світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають