• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?

Останнім часом в інформаційних джерелах дедалі частіше з'являються новини про терористичні акти, збройні сутички і конфлікти між лідерами провідних держав. Природно, така інформація не просто викликає тривогу, але і змушує всерйоз задуматися про ймовірність розв'язування третьої світової війни. Яка, враховуючи руйнівну здатність сучасної зброї, так чи інакше торкнеться всього населення земної кулі.
У мережі часто зустрічається думка, що на самому насправді така війна вже почалася. Просто вона ведеться не на реальних полях битв, а в Інтернеті, зброєю ж в даному випадку виступають не ракети, а взаємні нападки і спотворені дані, розігріваючі конфлікти серед користувачів і настроюють цілі народи один проти одного. Тим не менш, велика частина інформаційно підкованих громадян здатна відокремити інформаційні викиди від реальних фактів і не вестися на розпалювання взаємної неприязні.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Щоб розібратися, чи почнеться Третя світова війна в 2018 році, важливо відокремити чутки і містичні пророкування від реальних фактів
Але якщо битви перейдуть з віртуального світу в реальний, земний куля здригнеться від вибухів, а кількість жертв і руйнувань перевищить всі статистичні показники минулих світових війн. Чи загрожує Землі черговий глобальний конфлікт? Однозначно відповісти на цей запитання не представляється можливим – у кожного політолога, військового експерта, астролога і провидця є на цей рахунок своя думка. Але ми пістаралися зібрати максимум існуючих відомостей і думок, щоб ви могли уявити загальну картину.

Прогнози астрологів і ясновидців


Історія демонструє нам: чим складніше час, в якому живе людина, тим частіше він звертається до прогнозами фахівців за зірками, екстрасенсів і провидців, щоб хоча б трішки привідкрити завісу майбутнього і почути втішні вісті. Звичайно, таке джерело навряд чи можна назвати надійним, адже далеко не всі пророцтва, які зараз поширюються по мережі, дійсно належать авторству відомих ясновидців.
В гонитві за сенсаціями, що привертають увагу відвідувачів, багато сайтів грішать вигаданими одкровеннями, нібито належать Вангу, Нострадамусу, Едгар Кейсі та іншим видатним віщунів свого часу. Крім того, практично жодна з осіб, наділених винятковим даром передбачати майбутнє, не залишила чітких і однозначних вказівок. Люди «не від світу цього» часто наділяли пророцтва мають метафоричну форму, розтлумачити яку не так-то й просто.
Саме тому, представляючи на ваш суд такі віщування, відразу хочеться сказати: вірити їм чи ні – особиста справа кожного. Ми ж пістаралися знайти всі прогнози, які стосуються самих небезпечних конфліктів останніх років, а також передбачають початок Третьої світової війни.

Пророцтва Ванги


За словами очевидців, Ванга прийшла перед смертю в печаль і сум'яття, кажучи про те, що скоро люди втратять здатність виявляти співчуття до ближнього. Світ охопить війна, яка пошириться на всі держави, а залученими в конфлікт виявляться всі народи світу. У підсумку це призведе до руйнувань, які можна порівняти лише з біблійним Апокаліпсисом. Над грішниками розверзнеться саме небо, обрушивши на світ катастрофічні лиха, які віднесуть безліч життів і зітруть з лиця Землі цілі міста.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Тлумачі пророцтв Ванги бачать загрозу з боку ИГИЛ
Каменем спотикання нібито стануть релігійні погляди. Деякі тлумачі розшифровують послання Ванги, як попередження про те, що найбільшу небезпеку жителям Землі несуть радикальні ісламісти. На підтримку цієї думки наводять діяльність ИГИЛа, регулярно бере на себе відповідальність за криваві теракти. Що стосується точних дат, то всі тлумачі тут безсилі. Відомо лише, що болгарська ясновидиця сказала: страшну війну застануть діти тих, хто жив з нею в одній час.

Передбачення Матрони Московської


Практично повністю збігається з пророцтвом Пророкування Ванги, яке було отримано від Матрони Московської в останні роки її життя. Російська ясновидиця побачила, що людство очікує катастрофа, з якою може зрівнятися хіба що біблійний потоп. Війни вона не передбачала, але мовив, що і без війни всі помруть, а жертв буде стільки, що покриють вони мало не всю землю. « Без війни війна йде! » – так туманно висловилася Матрона , звертаючись до своїх слухачів.
Що означають ці слова, достеменно не відомо. Існують трактування, передбачають, що Матрона передбачила жителям нашої планети зіткнення з астероїдом, передрекла глобальну епідемію або спрогнозувала екологічну катастрофу. Деякі трактування пророцтв Матрони стверджують, що мова йде як раз про 2017-2018 роках. Проте варто відзначити, що ніякими реальними фактами дане припущення не підтверджується.
Більш того, Матрона практично ніколи не називала чітких дат. Ось і в даному випадку в її пророкування згадувалося лише час доби: « У закатный годину люди впадуть на землю, щоб повстати зі сходом Сонця у мінливому світі ». При цьому провидиця казала, що якщо російський народ буде молитися і очиститися душею, то йому уготовано порятунок від бід і духовне переродження, яке тягне за собою світле майбутнє.

Пророцтва Нострадамуса


Відсунути завісу майбутнього легендарному віщуна допомагало спістереження за небесними тілами. Однак свої висновки і прогнози Нострадамус залишив нащадкам не у вигляді чітких вказівок, а у формі зашифрованих чотиривіршів, записаних у збірках альманахах. Вважається, що для прогнозу на 2017-2018 роки потрібно зуміти розшифрувати наступний вірш:
«З люті хтось буде чекати води,

Військо схвильовано великим сказ.

Благородні занурені на 17 кораблів

Вздовж Рони; вісник прибув пізно».
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Експерти не вважають, що передбачення Нострадамуса збудуться вже в 2018 р.
Імовірно, будуть розвиватися події у Франції, так як саме в цій країні протікає річка Рона. Крім того, вони будуть пов'язані з водою. Однак більшого сенсу тлумачам цього вірша знайти не вдалося. Цілком можливо, що він має відношення тільки до французького народу, а Нострадамус пророкував йому якусь катастрофу — наприклад, затонуле судно або екологічну аварію на воді. Набагато більший інтерес у людей, які займаються розшифровкою пророкувань Нострадамуса, викликає інший вірш:
«Фортеця підточена, і старий-вільнодумець

Покаже женевцам сліди «Нира».
Саме в ньому фахівці намагаються відшукати згадки про третю світову війну, кажучи, що загадкове слово «Нира» – це анаграма назви держави Іран, так що саме звідти варто очікувати конфліктних ініціатив. Ймовірно, загадкові «женевці» – це представники ООН, адже штаб-квартира даної міжнародної організації розташована саме в Женеві.

Передбачення пророка Ошо


Провісник родом з таємничою Індії ще в 1986 зробив страшне пророцтво про майбутню війні, яка буде розв'язана силами США. За словами індійця, ця держава є джерелом всіх світових бід, провокуючи конфлікти, щоб утримати в своїх руках світове панування. Тим не менш, Ошо говорив, що все буде вирішено волею народу Америки.
Нібито, саме американцям по силам вибрати в кінцевому підсумку такого лідера, який зосередиться на внутрішніх проблемах, припинивши втручатися в справи інших країн і розпалювати міжнаціональну ворожнечу. В іншому ж випадку велика частина жителів планети «виявиться на цвинтарях». Що стосується можливого періоду реалізації даного прогнозу, то з цього приводу пророк не сказав нічого конкретного, кажучи лише про ймовірні перспективи.

Астрологічний прогноз Павла Глоби


Згідно з дослідженнями авторитетного російського астролога світу потрібно побоюватися тільки «холодної» війни. Вона не вийде за рамки політичних «розборок» і санкцій, які можливі без реального застосування зброї. При цьому Глоба пророкує потрясіння країнах західного світу, кажучи, що Америка і Європа скоро загрузнуть в економічних проблемах, національні валюти наддержав почнуть втрачати позиції, число безробітних зросте в геометричній прогресії, що призведе до втрати США і ЄС позицій на світовій арені.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
На думку Глоби, в 2018 році США очікує розруха і повний занепад
Ймовірність локальних конфліктів Глоба не заперечує. Тим не менш, астролог впевнений, що третьої світової війни не станеться. Принаймні, в цьому можна бути впевненими в найближчі кілька років. На тлі занепаду Заходу Росія зможе продемонструвати не просто найвищі темпи розвитку, але і згуртувати навколо себе чи не всі країни з колишнього складу СРСР. Взаємна підтримка допоможе жителям цих держав пережити прояви природних катастроф, які, на жаль, будуть частішати.

Конфлікт наддержав в прогнозах Малахат Назарової


Ця ясновидиця славиться прогнозами, які здійснюються з дивовижною точністю. Останні пророцтва Назарової містять інформацію про те, що в найближчі роки світ опиниться у фазі перелому. Буквально до кінця 2017 року жителям планети остаточно стане ясно, бути черговий глобальній війні. Хаотичні процеси, в тому числі і в політиці, набирають все більших обертів. Так що лише від уміння світових лідерів дотримуватися конструктивних діалогів і досягати компромісів залежить майбутнє Землі.
Зоною особливої небезпеки ясновидиця вважає японсько-китайські взаємовідносини, які можуть увійти у фазу активного протистояння із застосуванням зброї. Цілком можливо, що в конфлікт виявляться втягнутими та інші країни, однак ясновидиця каже, що апокаліпсичним прогнозами вірити не варто – життя на нашій планеті не так-то просто знищити.
Щодо катастроф природного характеру Назарова налаштована зовсім не оптимістично, передрікаючи Землі кілька хвиль лих, здатних знищити навіть великі населені пункти. Тим не менш, така активність матінки-природи може змусити світових лідерів забути про політичні протистояння і згуртуватися заради спільної боротьби з силами стихій.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Назарова вважала, що загрозу Землі несуть природні лиха, а не війна

Прогнози військових експертів і політологів


Не секрет, що практично кожен рік представники нетрадиційних наук лякають нас майбутнім Апокаліпсисом. Однак, на щастя, ми вже стільки разів переживали черговий кінець світу, що не дуже-то і віримо в ці «страшилки». А ось на заяви від фахівців в області військової справи та світової політики варто звернути набагато більше уваги, тим більше що їх прогнози будуються не на предвидениях або рух зірок, а на цілком конкретних фактах і багаторічному досвіді.
Хоча й тут треба мати певну частку скепсису, адже деякі з політичних діячів або відставних військових бажають просто підігріти інтерес до своєї персони, знаючи, як ласі на сенсацію сучасні люди. Так, наприклад, не так давно американським аналітиком в області світової політики Йоахімом Хагопианом на порталі «Global Research» була опублікована стаття, в якій автор звертає увагу читача на сигнали, які для знаючої людини є ознакою наближення війни.
Згідно думку колишнього американського військового, в останні кілька років Штати і РФ ведуть активну підготовку до військових дій, таємно заручаючись підтримкою з боку потенційних союзників. Америка нібито веде таємні переговори з країнами Євросоюзу та Ізраїлем, а Російська Федерація залучає на свою сторону уряд Індії і Китаї.
Головною передумовою воєнізованих конфліктів експерт називає основу добробуту світових економік – енергетичні ресурси, природні запаси яких повільно, але впевнено підходять до кінця. Цілком можливо, що окремою зоною конфлікту стануть Північна і Південна Корея. Військові операції охоплять більшу частину світу і призведуть до загибелі величезної кількості людей.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Цілком ймовірно, що у війну за ресурси будуть втягнуті всі країни світу

«2017: Війна з Росією»


Окремої згадки стоїть книга «2017: Війна з Росією», опублікована ще одним колишнім представником ВПС США, який займав керівну посаду в Натовських структурах, Олександром Річардом Ширреффом. Варто зазначити, що твір Ширреффа не є документальним — автор лише викладає якісь вигадані події. Однак багато експертів кажуть, що в такій завуальованій формі він викладає свій погляд на сучасну політику.
Основна ідея твору полягає в тому, що поточна поведінка правлячої верхівки Штатів рано чи пізно призведе до активного конфлікту з Російською Федерацією. Причому в результаті цієї війни Росія приєднає до себе Прибалтійський регіон, а Штати зазнають поразки. Втім, якщо західна преса вважає російську агресію в бік Балтійського регіону цілком можливою, то самі росіяни піставилися до такого сценарію досить скептично.

Думка Андреаса Умланда


Не так давно на користь змови кремлівської еліти і таємної підготовки до війни висловився відомий німецький політолог Андреас Умланд. Він наводить на користь своєї думки ланцюжок фактів, що бере початок з вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова. При цьому Умланд каже: цілком можливо, що Путін в даному випадку грає не саму активну роль, а лише підкоряється давно сформованої в Росії таємницею правлячій верхівці.
Розв'язка повинна наступити в доленосний для країни 2018 році, коли правляча еліта повинна буде або в черговий раз виставити Путіна як кандидата в президенти , або знайти заміну даній фігурі, щоб не провокувати подальший розвиток конфлікту із Західним світом. Умланд також не виключає, що зараз серед таємних правителів Росії назріває внутрішній конфлікт, який може вилитися в локальні воєнні дії.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Андреас Умланд підозрює наявність у Росії таємницею правлячої верхівки
Політолог також вважає, що конфлікт в Україні, якщо не погасити в найближчий час, може стати відправною точкою для Третьої світової війни, яка виникне між Російською Федерацією і приєднаними до неї китайцями з одного боку, і силами НАТО, з іншого.

Прогноз Сергія Глазьєва


Згідно словами Сергія Глазьєва, який обіймає посаду радника президента Російської Федерації, ризик початку Третьої світової війни зберігається до тих пір, поки Штати не відмовляться від ідеї утримувати світове панування. Саме ця країна, на думку Глазьєва, вже кілька років розгойдує човен світової стабільності, провокуючи конфлікти в Україні, Іраку і Сирії.
У числі можливих превентивних заходів він називає створення коаліції, що складається з держав-членів БРІКС, середньоазіатських, латиноамериканських, близькосхідних країн та європейських держав, які не зацікавлені у воєнізованому конфлікті з РФ. Такий блок країн, які виступають проти поточної політики Штатів, приструнить американський уряд.

Теорія змови


Можливість розвитку глобального конфлікту підтверджують і прихильники «Теорії змови». Вони стверджують, що військові дії почнуться вже в 2018 році, так як саме на цей час масонські лідери призначили реалізацію плану зі зменшення чисельності населення Землі, яка вже і так задихається від надлишку жителів і потерпає від недостачі ресурсів. У результаті війна буде тривати до тих пір, поки число землян не скоротиться до 1 мільярда.
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
Згідно з теоріями змови, війна скоротить населення Землі до 1 млрд.
Прихильники цієї, м'яко кажучи, фантастичною теорії, твердять, що за розрахунками масонів саме стільки людей може жити на Землі цілком комфортно. Однозначної версії, як же саме масонам вдасться скоротити кількість «зайвих» землян, прихильники теорії не висувають. Неважко зрозуміти, що не біологічне, ні хімічна, ні ядерну зброю неможливо контролювати так, щоб були вбиті всі, крім «золотого мільярда», так і самі масони та їх сім'ї можуть пістраждати від непередбаченого розвитку подій.
В кінцевому підсумку ми можемо лише побажати всім жителям нашої планети поменше вірити фантастичним чуток і розпалює конфлікти інформації в мережі Інтернет, щоб ще довгий час прожити в стані миру і спокою.
загрузка...
Чи почнеться третя світова війна в 2018 році?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають