• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото

Історичні серіали, оповідають про життя дореволюційної Росії, – це практично безпрограшний варіант, що дозволяє залучити до телеекранів істотну частину глядацької аудиторії. Саме зараз, на хвилі підвищення інтересу до минулого країни, багато росіян стали жваво цікавитися подіями, що відбуваються в Російській імперії.
Якщо додати в сюжет романтичну лінію, а в кадр – красиві костюми, то охоплення потенційних глядачів стає величезним! По всій видимості, саме ці фактори були закладені в концепцію нового мелодраматичного і історичного серіалу «Вільна грамота». Він розповість нам про період 1830-х років, коли в Імперії ще не відмовилися від кріпосного права, а поміщики розпоряджалися людьми згідно власної примхи, при бажанні легко змінюючи їх на борзих собак і породистих коней.
Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Серіал «Вільна грамота» занурить вас в атмосферу поміщицької Росії!

Факти про зйомки


Про кастингу нового проекту на Першому каналі стало відомо ще влітку 2016 року. Варто сказати, що акторський склад підібраний для зйомок, радує око свіжими особистостями. Розпещений глядач, який нарікає на те, що в кадрах російського кіно пістійно миготять одні й ті ж особи, не буде розчарований. Що стосується масовки, то тут творці вирішили не морочитися з підбором акторів, запросивши зніматися жителів Смоленської області, пейзажі якої стали основною локацією для «Вільної грамоти».
Антураж родового поміщицького гнізда був відтворений в садибі Хмеліта – старовинному маєтку родини Грибоєдова, вражає погляд вишуканими архітектурними рішеннями в стилістиці єлизаветинського бароко. На сьогоднішній день команда Першого каналу запланувала зйомки 16 серій, однак, якщо проект продемонструє успіх і життєздатність, цілком можливо, що його продовжать до декількох сезонів.

Творці серіалу


Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Дмитро Черкасов — продюсер і режисер нового російського проектуРежисером серіалу став Дмитро Черкасов, відомий російському глядачеві по таким проектам як «Міські шпигуни» і «Степові діти».
До роботи над сценарієм Перший канал залучив Олександра Архипова («Журов») і Ольгу Собенину («Окрилені», «Наречена з заправки»).
Продюсуванням картини займеться спрацьована команда, що складається з Дмитра Черкасова, Олега Газі та Лідії Ковалевич, які встигли продемонструвати плоди спільних зусиль при просуванні таких проектів як «Крик сови» і «Однолюби».Акторський склад


Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Серіал побалує глядачів безліччю нових, не помітних акторівВ ролі головної героїні цієї мелодраматичної історії, Поліни Лебедєвої, зніметься Тетяна Бабенкова («Поліцейський з Рубльовки», «Чуже гніздо»).
Одна з головних чоловічих ролей дісталася Артему Крилову («Полювання на диявола», «Дві легенди», «Спліт»). Він втілить на екрані Дмитра Кречетского.
Ще одну головну чоловічу роль – жорстокого поміщика Андрія Кречетского – зіграє Владислав Абашин («Територія», «Темний світ: Рівновага», «Юріїв день», «Бумер-2»).
У фільмі також задіяні Іван Добронравов («Людина з майбутнього», «Країна чудес», «Свиридовы»), Ксенія Разіна («Декорації вбивства», «Відпустка влітку», «Дружина за сумісництвом»), Артем Ткаченко («Полювання на диявола», «Любов як стихійне лихо»), Владислав Вєтров («Герой», «Країна чудес», «Іван Грозний») і Сергій Барковський («Шакал», «Готель останньої надії», «Петля Нестерова», «8 нових побачень»).Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Зйомки серіалу вже йдуть повним ходом в Смоленській області

Сюжет


Здавалося б, прекрасна Поліна Лебедєва народилася, щоб блищати на балах, вражати серця шанувальників і радіти благ, якими сповнена життя багатої дівчини. Однак, безтурботне життя тривала недовго. Доля юної красуні зіграла зі своєю підопічною злий жарт – несподівано помирає князь Головін, захищаючий Поліні.
Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Кадр із серіалу «Вільна грамота»
Тепер та, що була народжена і вихована пані, змушена пізнати всю тяжкість частки кріпак, не має ні найменшого права розпоряджатися своєю долею. Поліна дізнається, що вона буде продана на аукціоні, як і інше майно покійного аристократа. Можливо, дівчина знайшла б сили змиритися з несподіваними мінливістю життя, але біда не приходить одна – дівчину купує граф Андрій Кречетский, про порочність і жорстокості якого в народі ходять страшні чутки.
Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
Кадр із серіалу «Вільна грамота»
Врятуватися з рук нещадного поміщика можна лише одним способом – отримати вільну грамоту. Чи вийде у Поліни вирватися на волю, чи вона залишиться іграшкою в руках нового господаря? Про це ви дізнаєтесь, якщо подивитеся новий серіал виробництва " Першого каналу. Ну а поки юну красуню чекає безліч трагічних днів, тяжкості неволі, душевний біль і, звичайно ж, любов, а російський глядач стане свідком цих дивних подій.
загрузка...
Вільна грамота (серіал 2017-2018 року): актори, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають