• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото

Події з хронології відгримілих в минулому столітті воєн завжди перебувають у сфері пильної уваги кіношників. Ну а коли теми глобальних битв Першої і Другої світових воєн виявилися практично вичерпаними і освітленими з усіх сторін, прийшов час і для локальних конфліктів, які часто є не менш трагічними і кровопролитними. Ця тенденція особливо помітна зараз, на хвилі підвищеного інтересу молодого покоління росіян до історії своєї батьківщини.
Це відноситься і до історичного багажу, що залишився від розвалу соціалістичної системи. Молоді люди стали приділяти увагу навіть документальним фільмам та літератури, не кажучи вже про екшн-кіно. Безумовно, російські кінокомпанії не могли не скористатися таким шансом! Тому вже в 2018 році кинофанатам буде представлений фільм «Балканський кордон». Він відкриє завісу таємниці над подіями Косовської війни, в яких російські військові підрозділи взяли безпосередню участь.
Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото
«Балканський кордон» — новий російський проект від Андрія Волгіна

Історична підоснова


Розвал соціалістичного світу стався зовсім не так просто, як може здатися на перший погляд, а відгомін у вигляді військових зіткнень були чутні на карті Центральної і Східної Європи ще не один десяток років. В кінці 90-х криваві конфлікти охопили Югославію, розпад якої пройшов набагато складніше з точки зору військових дій, ніж розвал СРСР. Об'єднання південнослов'янських етносів було занурене в низку міжусобних конфліктів.
Наочний приклад — Косівська війна 1998 року, ініційована албанськими повстанцями, заявили вимогу про незалежність Косово. Якусь крапку в цьому конфлікті вдалося піставити лише у 2008 році, коли албанці проголосили створення Республіки Косово, а карта Балканського світу отримала кілька нових держав. Однак цьому передували роки збройних зіткнень за участю сил НАТО, Росії та місцевих армійський підрозділів.
Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото
Фільм буде заснований на реальних подіях, що відбувалися в Косово

Команда проекту

Режисером картини став Андрій Волгін, якого поки що не можна зарахувати до списку іменитих російських майстрів кіно. Глядачеві він більше відомий багатосерійним робіт, в числі яких можна згадати серіали «Біжи!» і «Грач».
Сценарій до картини написав Іван Наумов, який також поки що не прославився гучними проектами. «Балканський кордон» може стати для нього відправною точкою у розвитку кар'єри.
В команду продюсерів увійшли Гоша Куценко і Вадим Быркин. Звичайно, Куценко глядач більше знає як актора, проте він все частіше бере на себе і продюсерські функції. Наприклад, він брав участь у просуванні таких картин як «Гра в правду», «Дикуни», «Зі мною ось що відбувається». Вадим Быркин знайомий глядачеві по таким проектам як «Скарби О. К.», «Ярослав. Тисячу років тому», «Клоуни», «Вальс на прощання» і «Дура», так що можна сміливо сказати про те, що у нього є досвід роботи з російськими прокатниками і глядачами.Основний акторський склад


Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото
Антон Пампушний в образі свого героя
На сьогоднішній день у мережі з'явилася інформація про виконавців головних ролей в «Балканському рубежі». Одну з них виконає Мхатівський випускник Антон Пампушний, найуспішнішими роботами для якого стали такі проекти як «Бідна LIZ», «Екіпаж» і серіал «На сонячному боці вулиці».
У проекті також візьме участь і Гоша Куценко, вже озвучений вище в якості одного з продюсерів цієї історичної військової драми. Куценко можна сміливо назвати одним з найбільш впізнаваних і популярних акторів сучасного російського кінематографа. Він запам'ятався глядачеві своєю участю в «Антикілері», «Нічному дозорі», «Залюдненому острові», «Турецькому гамбіті», серіалах «Полювання на ізюбря», «Єсенін» і «Загибель імперії».
Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото
Гоша Куценко на зйомках фільму «Балканський кордон»

Сюжет картини


Сюжет «Балканського кордону» перенесе нас у ті часи, коли в 1998 році вибухнув збройний конфлікт між албанськими повстанцями та Югославською Республікою. Ініціаторами бойових дій стала албанська сторона, що бажає домогтися суверенітету Косово і Метохії. Перший рік війни приніс величезні жертви кожної із сторін, які брали в ній участь, тому в 1999 році в зону військових дій були відправлені Натовські формування.
Росія, в свою чергу, направила в зону воєнізованого конфлікту свої армійські підрозділи. Про один з них і піде мова в «Балканському рубежі». Розкажуть глядачеві про невеликому загоні десантників, які воювали проти сил НАТО і бандитських формувань, намагаючись утримати контроль над стратегічно важливим аеропортом і звільнити полонених-сербів.
Прем'єра фільму призначена на 12 березня 2018 року.
загрузка...
Балканський кордон (фільм 2018 року): дата виходу, актори, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають