• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини

З Соніком знайомий кожен, чиє дитинство припало на дев'яності. У кого не було приставки і пари картриджів з іграми про надзвукового їжачка? Створений в 1990 році компанією Sega, Соник залишається ключовим персонажем у її продукції і по сей день. Безліч ігор про Соника продаються величезними тиражами, про синього їжачка пишуться книжки, малюють комікси і робляться мультфільми, в тому числі мультсеріали і повнометражний аніме-фільм. Прийшла пора для повноцінного ігрового проекту!
Прем'єра: 2018 рік
Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини
Фільм 2018 року поєднає в собі живі зйомки і анімацію!

Історія появи


У перших начерках їжачок носив ім'я Містер Харинэдзуми. Метою його створення було завдання чисто комерційна: команда Sega бажала створити героя, здатного повноцінно конкурувати з Маріо від Nintendo, і одночасно орієнтувалася на популярного Міккі Мауса. Згодом їжачка, вибраного з безлічі начерків, перейменували в Соника, перефарбували у яскравий синій колір в тон логотипу компанії — і відправили у виробництво. Його «батьки» — геймдизайнер Наото Осима, Юдзі Нака і Хірокадзу Ясухара.
Вперше Соник став героєм однойменної ігри від Sega, яка заклала основи його історії та познайомила з заклятим ворогом Соника — доктором Эггманом (Робітником). У наступних іграх синій їжачок обзавівся компанією — у нього з'явився друг, лисеня по імені Тейлз, подруга — рожевий їжачок Емі, друг-суперник — єхидна Наклза. Надалі світ розрісся ще більше і на сьогоднішній день вміщує в себе величезну кількість персонажів, які перебувають у різних відношеннях з Соніком — від приятельських до ворожих.
Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини
«Sonic the Hedgehog» розширить всесвіт всесвітньо відомої гри
З 1993 року надзвуковий їжачок очікувано став героєм першого з безлічі майбутніх мультсеріалів. Основним сюжетом, як і в більшості ігор, є протистояння Соника і доктора Еггмана, а також пошуки смарагдів хаосу — найпотужніших магічних каменів. З того ж року почали випускатися комікси про пригоди Соника. На сьогоднішній день кількість мультфільмів, мультсеріалів та друкованої продукції про Соніка величезна.

Про героя


Зовнішній вид Соника — антопоморфный синій їжак з «зачесаним назад колючками, взутий у великі червоні кросівки і носить рукавички. Ім'я героя натякає на його вміння розвивати величезну швидкість — слово sonic буквально перекладається як «звуковий», «рухається зі швидкістю звуку». Стиль малювання значно впливав на зовнішній вигляд героя — спочатку Соник був більш округлим і від того виглядав по-дитячому, пізніше став більш витягнутим і довгоногим. Офіційно зростання героя дорівнює 100 см, а вага — 35 кг
Соник — уродженець вигаданої планети Мобіус, населеної антропоморфними тваринами. Їжачок вкрай волелюбний і погано переносить низький темп життя: коли все дуже повільно, він починає нудьгувати і дратуватися. Він цілеспрямований і принциповий, чим викликає повагу і любов своїх друзів. По суті, Соник ще дуже юний, і тому ніяковіє і побоюється своєї подруги Емі, хоча і відчуває до неї ніжні почуття. Згортаючись в клубок і розвиваючи високу швидкість, Соник здатний атакувати ворогів.
Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини
Надзвуковий їжак Соник — головний герой майбутнього проекту
«Кар'єра» Соніка запаморочлива: він давно перевершив свого суперника Маріо, ставши найпопулярнішим героєм в історії відеоігор; втім, деякі вважають цього героя сильно переоціненим. Також Соник був «талісманом» команди Формули-1 «Вільямс» в 1993 році («вільямс» стали чемпіонами в той період), і брав участь у безлічі інших заходів, спонсорованих компанією Sega.

Про фільм


Влітку 2014 року компанія Sony Pictures разом з анімаційним відділом Sega виступили з приголомшливим оголошенням: почалася робота над повнометражним кінофільмом «Sonic the Hedgehog»! І це буде не черговий мультфільм, а повноцінна кінострічка з акторами і використанням технології, схожої на ту, що колись застосовували у фільмі «Хто підставив кролика Роджера». Саме вона дозволить переконливо поєднувати в кадрі живі зйомки і малюнок.
Сценарієм займуться Еван Сассер, Ван Робишо, Джош Міллер і Патрік Кейсі, які обіцяють зберегти загальний дух і характер Соника. Творці говорять про появу в сюжеті доктора Еггмана, а також не виключено, що ми побачимо і інших героїв світу Соника — наприклад, його друзів Наклза і Тейлза. Для Sega це стане величезним кроком в нові, поки неосвоєні області, як стверджує генеральний директор Sega Sammy Хаджиме Сатомі.
Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини

В даний час поки що не позначені ні можливі актори, ні навіть приблизна дата прем'єри. Режисером фільму призначено Джефф Фаулер, відомий хіба що роллю в серіалі «Дівчата Гілмор» і парою непомітних режисерських проектів. Він же став виконавчим продюсером. Останню обов'язок він ділить з більш вагомою особистістю — Нілом Х. Моріцем (продюсером серіалів «Втеча» і «Проповідник», а також п'ятого «Форсажу»), і Такеши Іто, яким вже довелося попрацювати з Соніком.
Ставлення фанатів до проекту поки що можна назвати невпевненим. Згадуючи конкурента Соника, коли-то сміливо зробив крок на екрани з вкрай невдалим фільмом «Super Mario Bros. the Movie», ці сумніви не можна назвати необґрунтованими. Багато не впевнені в тому, що намальований на комп'ютері синій їжачок не буде виглядати безглуздо серед живих акторів. Наскільки ці побоювання виявляться обґрунтовані — покаже час.
загрузка...
Соник (фільм 2018 року): сюжет кіно, фото і новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають