• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото

Українські мультиплікатори нечасто радують глядача масштабними проектами, але тим приємніше буде дізнатися, що в 2018 році на великі екрани вийде 3D-мультфільм, який вже заслужив славу анімаційного прориву на декількох європейських і азіатських фестивалях самого високого рівня. Мова йде проекті, піставленому за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Мавка. Лісова пісня».
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото

Новини виробництва


Про початок роботи над цим масштабним проектом студія FILM.UA Group заявила ще у вересні 201,5 року. Вже в 2016 році представники студії зуміли довести перспективність анімаційного фільму на конкурсному відборі Державного агентства України з питань кіно. В результаті було підписано угоду з кінокомпанією Анимаград, керівництво якого вирішило виділити на фінансування «Мавки» близько 245 мільйонів гривень, які покривають 30% всіх запланованих витрат на проект.
У 2017 році, відзнявши частина матеріалу, продюсери мультфільму повезли його на самий великий анімаційний фестиваль Європи Cartoon Movie. Україна була представлена на цій грандіозній події вперше, і тим приємніше стала новина, що при анкетуванні більша частина респондентів назвала «Мавку» кращим питчем серед півсотні представлених на фестивалі. «Мавка» отримала похвалу від експертів найвищого рівня – представників «The Walt Disney Company» і «TF1 International».
Намальована аніматорами Мавка стала окрасою березневої обкладинки американського видання «Animation Magazine». Трохи пізніше мультфільм повезли на найбільший гонконгський ринок кіно - і телеконтенту «FILMART», на якому «Мавка» також викликала живий інтерес. У подальших планах команди — показати свої напрацювання в рамках експозиції Каннського телеринку.
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото
Початковий дизайн Мавки, зроблений для мультфільму
В інтерв'ю, які дає команда творців українського мультфільму, висловлюється думка, що цей проект — не просто спосіб показати, що в країні є талановиті художники, сценаристи та аніматори, але й інструмент, який допоможе ретранслювати світу ключові цінності культури України і слов'янського народу в цілому. Команда сподівається сколихнути інтерес громадськості до проблем екології – не секрет, що останнім часом флора і фауна країни, її прекрасні ліси, птахи і звірі піддаються знищенню.
Для цієї мети в анімаційний фільм будуть введені рослини і тварини, які давно оселилися на сторінках червоної книги України. Для створення реалістичних екстер'єрів художники проекту об'їхали безліч найкрасивіших українських локацій, побувавши в Карпатських лісах, української Венеції – селі Вилкове, і зробивши подорож Буцьким каньйоном.
Фільм буде також оспівувати жіночу душу і красу, адже трепетна і самовіддана Мавка – це збірний образ всіх слов'янських дівчат, які завжди відрізнялися виразною зовнішністю і умінням тонко відчувати прекрасне. Візуалізувати цей образ допомагають фахівці в галузі моди, дизайну одягу і ювелірних прикрас. Глядачеві також була обіцяна картинка, яка буде максимально повно відображати етнографічні особливості України і знайомити глядача з історією і культурою країни.
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото
Мультфільм розповість історію про Мавку, створену Лесею Українкою
Для цього учасники проекту не один раз консультувалися з експертами кафедри фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка і кількома великими музеями. Автентичність костюмів забезпечить ціла команда співробітників музею української моди, а саундтрек напише етно-колектив «ДахаБраха», який відомий не тільки в Україні, але і за кордоном. Нам обіцяно повне занурення в дивовижний світ чарівництва, споконвічно українських традицій, вірувань, ритуалів, музики та міфології.

Знімальна група

Головним художником-пістановником проекту стала широко відома і за межами України Ольга Навроцька – український дизайнер, заслужила славу і повагу у багатьох країнах світу. Для головної героїні вона розробила костюми, що підкреслюють її єднання з природою і демонструють глядачеві барвисту культуру України.
Режисером мультфільму стали Олександра Рубан, для якої «Мавка» буде першим масштабним проектів в кар'єрі, і Ярослав Войцешек, серед робіт якого можна згадати «Сторожову заставу» і знаходиться в розробці «Вкрадену принцесу». До складу команди режисерів увійшла також Ірина Костюк, яка відома глядачеві за серіалами «Підкидьки», «Спліт» та «Черговий лікар».
Адаптувати фантасмагорію Лесі Українки до вимог анімаційного кіно взявся сценарист Єгор Олесов («Битва за Севастополь») і Анна Єлісєєва («Спліт» та «Черговий лікар»).На жаль, поки що не з'явилося жодної інформації, що стосується акторів озвучування, але творці пообіцяли, що анімаційний фільм вийде українською, російською та англійською мовами.
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото
Рекламні матеріали для презентації проекту на фестивалі Cartoon Movie

Сюжет мультфільму


Безмежні українські ліси здавна приховують у собі безліч таємниць, загадок і містичних істот. Саме тут, ховаючись від цікавих очей під покровом дерев, у своєму казковому світі живуть чарівні істоти з міфів і легенд. Від недобрих підступів їх охороняє німфа, місія якої – забезпечити лісі збереження і захистити його від усякого зла. Одного разу на самі потаємні стежинки прадавнього лісу забрідає хлопець по імені Лукаш.
Його не можна назвати героєм в прямому сенсі цього слова, адже він не принц або граф, як зазвичай буває в казках, а простий сільський житель. Проте його серце наповнене добротою до всіх живих істот. Лукаш любить природу і музику, часто награючи невидимим лісовим мешканцям на флейті. Талант хлопця і його добра душа підкорюють серце лісової красуні Мавки, яка порушує всі заповіти, з'являючись перед його очима. Уражений чарівною зовнішністю німфи, Лукаш просто не може не відчути відповідну любов
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото
Фінальний дизайн анімаційної Мавки
Однак на шляху щирих сердець пістає безліч перешкод. І справа не тільки в тому, що негоже німфі любити людину – в село біля лісу приїжджає корислива Килина, яка думає лише про те, як ще більше розбагатіти. Переслідуючи свої цілі, Килина ставить тартак і починає вирубувати столітні дерева. Селяни ж навіть не здогадуються, що справа не тільки в грошах – в чорній душі цієї могутньої особистості дозрів підступний план – дістатися до самого Серця Лісу, використовуючи Мавку, яку послабила земна любов.
Своїм зброєю Килина обрала Лукаша, який дуже простий і наївний, щоб зуміти з першого погляду відрізнити добро від зла. Чи зуміють закохані захистити свої почуття від чорних підступів? Яке почуття переможе в серці Мавки – борг або любов? Чи По силам буде нашим героям забезпечити збереження віковічного лісу від смерті? Відповіді на всі питання ви дізнаєтеся, якщо перегляньте мультфільм «Мавка. Лісова пісня».
Точна дата релізу поки що невідома, орієнтовно — 2018-2019 рік.
загрузка...
Мавка: Лісова пісня (мультфільм 2018 року): дата виходу, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають