• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

З року в рік з'являється інформація про людей, чиї капітали складаються з дев'ятизначних і десятизначных цифр. В їх число входять бізнесмени, нафтові магнати, розробники ПЗ і інші "креативні уми" людства, які своєю завзятістю і неймовірними розумовими здібностями змогли домогтися багатомільйонного стану.
Список найбагатших людей в 2018 році : які прізвища в нього входять, в чому секрет успіху цих видатних людей, хто залишився на вершині матеріального благополуччя, а хто "здав" настільки престижні позиції? Відповіді на всі ці питання містить наша стаття.
Враховуючи той факт, що до 2018 року ще далеко, список потенційних лідерів в області багатства може трохи змінитися. Хтось опуститься нижче, хтось, навпаки, збільшить свої грошові запаси і стане ще багатшим. Втім, висувати припущення можна вже зараз, тому давайте дізнаємося, ТОП-8 найбагатших людей планети за даними журналу "Forbe's".

1 місце — Білл Гейтс


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Білла Гейтса по праву називають талановитим людиною на землі. Тільки завдяки своєму розуму, кмітливості та наполегливості він зміг добитися слави і величезного грошового стану, яке з кожним роком лише зростає.
Ім'я людини, що створила компанію "Microsoft", а також головного розробника ОС "Windows" у всіх на слуху, адже це саме завдяки заслугам Білла Гейтса почався століття комп'ютеризації. Відмінною рисою цього видатного американця є його альтруїстичні вчинки.
Багатство не тільки не зіпсувало Білла, навпаки, він став ще більше допомагати людям, причому, ця допомога відбувається в досить-таки великих масштабах. Разом зі своєю дружиною Меліндою Гейтс, він керує благодійною організацією, діяльність якої зачіпає найбільш важливі сфери людського життя: від медицини до контролю клімату на планеті.
За офіційними даними статки Білла Гейтса налічує 86 мільярдів доларів. За останній рік вона збільшилася майже на 11 мільярдів і продовжує зростати. Мабуть, благодійність теж може приносити прибуток.
Зазначимо, що мільярдер вже 18 разів займає перше місце в рейтингу найбагатших людей країни.

2 місце — Ворен Баффет


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу


Американський підприємець, добробут якого прирівнюється до 756 мільярдам доларів, вважається гуру щодо інвестиційної діяльності. У суспільстві Баффету навіть дали прізвисько — "Провидець", "Оракул Омахи" і т. д. Крім інвестицій, мільярдер займається ще й благодійністю.
Будучи підлітком Уорен Баффет почав висувати різні інвестиційні рішення, які до загального здивування, стали приносити непоганий дохід. Початковий капітал Баффета склав 10 тисяч доларів — він висунув відмінну "грошову" ідею, що стосується автоматів для пінболу в перукарнях.
Уорен Баффет є засновником компанії "Berkshire Hathaway", до складу директорів якої також входить Білл Гейтс.

3 місце — Джеффрі Безос


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Ім'я цієї людини пов'язано з інтернет-компанією Amazon.com — саме її він заснував у 1994 році. Капітал Джеффрі Безоса досяг майже 73 мільярда доларів. Крім віртуального магазину, він є творцем і власником аерокосмічної організації "Blue Origin", а також керує видавничим домом "Вашингтон Піст".
Незважаючи на свою щільну підприємницьку діяльність, Безос встиг знятися у фільмі "Стартрек: Нескінченність" в ролі інопланетянина.

4 місце — Амансіо Ортега


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Запаморочливий стан у 713 мільярда доларів належить творцеві іспанського текстильного концерну "Indetex" та бренду "Zara". Під початком цього підприємця знаходиться кілька тисяч магазинів, що спеціалізуються на продажі одягу і аксесуарів.
Уваги заслуговує той факт, що магазини знаходяться не тільки в Іспанії, але й за її межами. Крім торгової марки "Zara", Ортега є власником таких брендів, як "Oysho", "Bershka" і "Massimo Dutti" і т. д.
Крім одягу, підприємець інвестував свої мільйони в нерухомість в Лісабоні, Мадриді, Лондоні, Флориді, а також переклав великі суми в газову промисловість, туризм і банківську сферу.

5 місце — Марк Цукерберг


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Наймолодший мільярдер нашої з вами сучасності Марк Цукерберг по праву займає п'яте місце. Його капітал на березень 2017 року склав 56 мільярдів доларів. Що ж принесло йому настільки високий дохід? Якщо ви ще не знаєте, то Цукерберг є співзасновником найбільшої соціальної мережі Fasebook.
Великі суми на банківських рахунках не зробили Марка чепуруном: він не виставляє свою багату життя на показ, їздить на машині середнього класу і купує одяг у мас-маркеті. Цукерберг продовжує наполегливо працювати, щоб досягти ще більших вершин в області високих технологій.

6 місце — Чарльз Кох


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Американський підприємець, філантроп і мільярдер — цими словами можна охарактеризувати особистість Чарльза Коха. Його капітал налічує 48 мільярдів доларів, і він займає шосте місце в списку найбагатших людей світу.
Разом з братом Кох заснував компанію "Koch Industries", яка має досить-таки великий радіус діяльності: від випуску полімерів до екологічних програм і скотарства. Кох крім підприємництва займається ще й благодійністю, а також знайшов час для написання книги, в якій описує власне бачення управління бізнесом.

7 місце — Майкл Блумберг


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Майкл Блумберг володіє 45 мільярдами доларів і вже багато років поспіль веде успішну підприємницьку діяльність. З 2002 по 2013 рік був мером Нью-Йорка, а з 2014 року займає посаду особливого посланця ООН по містам та зміни клімату. Майкл Блумберг є творцем і власником інформаційної компанії "Bloomberg".

8 місце — Ларрі Еллісон


Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу

Грошовий капітал цього американського підприємця становить 436 мільярда доларів. Ларрі Эллион є співзасновником найбільшої корпорації "Oracle", чинним акціонером організації "NetSuite" і стартовим інвестором компанії "Salesforce.com".
Як бачимо, Ларрі Еллісон теж пов'язаний з високими технологіями, адже компанія "Oracle" займається розробкою програмного забезпечення. Зокрема, фахівцями були створені програми для Пентагону і ЦРУ.

Відео-новину


загрузка...
Найбагатші люди в 2018 році: рейтинг Форбс, список мільярдерів світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають