• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Сьогодні економіка знаходиться в досить нестабільному стані, тому до питання, куди вкласти гроші в 2018 році, слід підходити з усією відповідальністю. Щоб примножити вільні кошти, слід уважно розглянути найактуальніші та вигідні варіанти інвестування, і розібратися в ризиках.
Не маючи досвіду в інвестуванні коштів, легко допустити помилку і не тільки не отримати бажану прибуток, але і втратити всі гроші. Щоб уникнути такого результату, слід пам'ятати кілька простих правил.
Вкладати в будь-який проект можна лише вільні гроші, тобто ті, які залишаються після забезпечення всіх необхідних щоденних потреб.
Коштів в домашньому бюджеті повинно вистачити на погашення активних позик, оплату термінових рахунків, придбання продуктів харчування, транспортні витрати та інші обов'язкові витрати. Якщо проігнорувати це правило, то замість доходу можна обзавестися фінансовими труднощами.
Фахівці також радять не використовувати для вкладень позикові кошти. Якщо інвестиція виявиться невдалою, то це спричинить за собою не просто втрату власних грошей, але прострочення за кредитом.

Не інвестуйте в незнайомі сфери


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Практика показує, що заробити можна лише на те, в чому ви добре розумієтесь. Не варто вірити обіцянкам легких і швидких дивідендів у незнайомій вам сфері: така інвестиція буде надто ризиковою.
Наприклад, не знаючи нічого про гру на біржі, важко відразу розібратися, які акції краще купувати, як і коли їх треба продавати і т. д. В цьому випадку ймовірність втратити гроші вище, ніж отримати прибуток.
Якщо ж ви маєте намір вкласти кошти в якийсь певний проект, то потрібно попередньо уважно вивчити його тонкощі.

Диверсифікуйте ризики


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід


Щоб знизити ризик втрати грошей до мінімуму, намагайтеся вкладати кошти в кілька різних проектів. Так, якщо ви хочете покласти всю суму на депозит, то краще відкрити рахунки в різних банках.
Ще один варіант – оформити один вклад в національній валюті, а інший в іноземній. Таким чином ви зможете пом'якшити дію інфляції та знизити ризики. Це ж стосується і вкладень у різні проекти.

Стежте за грошима


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Ніколи не кидайте свої вкладення на волю долі і тримайте ситуацію під контролем. Приміром, оформивши депозит, потрібно стежити за новинами 2018 року на банківському ринку, курсом валют. Буде доречним також оцінити прогноз інфляції . Так ви зможете вчасно відреагувати на будь-яку зміну ситуації і не втратите гроші.
При цьому не слід слухати рад випадкових знайомих або родичів, адже їх наміри не обов'язково хороші, а ви ризикуєте своїми засобами. Найкраще прислухатися до свого чуттю.

Уникайте сумнівних вкладень


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Ніколи не вкладайте гроші в сумнівні проекти: ймовірність збанкрутувати в цьому випадку значно вище, ніж збагатитися. Слід пам'ятати, що «легких» грошей не буває, і не варто ризикувати коштами заради вельми примарною прибутку.

Куди вкласти гроші?


Існує багато способів, як примножити вільні кошти, і вибирати оптимальний для себе слід, виходячи з перерахованих вище правил. При цьому існує кілька варіантів, які не втрачають свою актуальність і під силу навіть новачкам.

Банківський вклад


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Банківський вклад – це простий і надійний спосіб зберегти і примножити свої заощадження. Сьогодні банки пропонують депозити на різні терміни і ставки, і з різними схемами нарахування винагороди. Все що потрібно від майбутнього інвестора: вивчити умови вкладів від різних організацій, вибрати підходящий варіант і підписати договір.
Найкраще відкривати вклад у великому банку, можливо, з іноземним капіталом. Такі організації більш надійні і рідше стають банкрутами, тому в них гроші будуть у більшій безпеці.
Буває, що дрібні банки пропонують дуже високі ставки і таку можливість складно проігнорувати. Але в цьому випадку висока ймовірність віддати гроші в руки шахраями або ненадійним компаніям-одноденкам, які зникнуть з ринку при першому ж прояви кризи в економіці.
Також потрібно враховувати, банківський вклад більше підходить для тих, хто хоче просто зберегти свої кошти і захистити їх від знецінення внаслідок інфляції. Багато заробити таким чином навряд чи вийде.

Дорогоцінні метали


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Купівля золота та інших дорогоцінних металів – це дуже поширений метод інвестування, який багато хто вважає безпрограшним. Ціна цього фінансового інструменту стабільно зростає і дуже рідко падає, тому забезпечує інвестора хорошим прибутком.
Щоб стати «золотим» інвестором, потрібно придбати у банку спеціальні злитки, відкрити в ньому відповідний рахунок і підписати договір про зберігання дорогоцінного металу. Надалі рахунок можна поповнювати, просто вносячи на нього гроші, повторно купувати золото не обов'язково.
Перевага інвестування в золото або інші дорогоцінні метали в тому, що вартість цих інструментів мало залежить від політичної чи економічної ситуації в країні, вони не дешевшають під дією інфляції. При цьому золото можна дуже швидко продати і отримати свої кошти в грошовому еквіваленті.
Головний недолік, або, скоріше, особливість – дорогоцінні метали дорожчають повільно, а значить, такі інвестиції розраховані на довгострокову перспективу.

Покупка нерухомості


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід


Придбання нерухомості – це також один з найпопулярніших способів інвестування, адже житло практично ніколи не втрачає в ціні. За прогнозами експертів ринку, в найближчі декілька років вартість нерухомості буде тільки зростати, тому покупка квартири або будинку – це завжди виграшний варіант.
Ще один плюс такого вкладання в тому, що квартиру можна здавати в оренду і тоді вона перетворитися на джерело пасивного доходу.
Експерти радять в цілях інвестування купувати невеликі однокімнатні квартири, оскільки вони користуються найбільшим попитом в плані оренди та їх найпростіше продати.

Р2Р кредитування


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Приватне кредитування (Р2Р кредитування) – це надання позик приватним особам через спеціальні онлайн-ресурси. На таких Р2Р-майданчиках можна зареєструватися в якості кредитора, видавати позики і отримувати гарний прибуток. Головне при цьому – ретельно складати договір кредитування і уважно вибирати позичальників, уникаючи неплатоспроможних громадян.
Основна перевага Р2Р-кредитування – це висока прибутковість. Позики на таких майданчиках видають в середньому під 50 % річних. Головний недолік полягає в ризиковості. Самий ретельний вибір позичальника не гарантує його чесності, тому завжди існує імовірність неповернення позички.

Інтернет-проекти


Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід

Сьогодні існує багато талановитих розробників сайтів і різних мобільних додатків. Інвестуючи у створення, наприклад, інноваційного онлайн-додатки, можна непогано заробити, адже такі проекти приносять гарний прибуток. Найважливіше при цьому – уважно вивчити напрямок, у який ви збираєтеся інвестувати, щоб реально оцінити ризики та ймовірність заробити.
Мінус цього способу інвестування, знову ж таки, у ризиковості. Складно передбачити, який саме проект стане прибутковим, а який «прогорить».
Якщо у вас є вільні кошти – не слід зберігати їх вдома, чекаючи, поки їх «з'їсть» інфляція. Ставайте інвесторами і примножуйте свої гроші. Головне – уважно вивчіть сферу інвестування і ретельно оцінюйте ризики.

Відео-новину


загрузка...
Куди вкласти гроші в 2018 році: поради з інвестування щоб отримувати дохід
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають