• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Бойкот ЧС 2018 | Німеччина бойкотує Чемпіонат світу

Чемпіона світу з футболу в Росії в 2018 році обіцяє бути видовищним і, по всій видимості, незабутнім. Мова, на жаль, йде не про ігрових баталіях, а про справи політичні. Голосніше за всіх про можливий бойкот Чемпіонату світу заявляє Німеччина. Великобританія підтримує її в цій ініціативі, а українські футболісти заявляють, що краще підуть зі спорту і відмовляться від своїх гонорарів, ніж їх бутси ступлять на російські футбольні поля.

Хто бойкотує Росію і чому


Бойкот — справа нехитра, але адже для його оголошення повинні бути вагомі причини. Початковий посил всіх спортивних заходів, у тому числі Олімпійських ігор, Чемпіонатів світу – це світове співтовариство. Споконвіку на час змагань припинялися війни, країни йшли на перемир'я, а люди відволікаються від своїх турбот і вболівали за спортсменів. Але мабуть по закінченні часу Міністерства спорту деяких країн Європи про це забули і останні кілька місяців відкрито обговорюється питання бойкоту Чемпіонату світу з футболу в Росії в 2018 році, що зайвий раз підтверджує, що спорт і політика на сьогоднішній день пов'язані як ніколи сильно. Хто ж виступає проти?

Наші українські «брати»


Перший гучний заклик українських футболістів відмовитися від участі на Чемпіона світу з футболу в Росії пролунав від відомого українського і радянського футболіста Василя Раца. Не буде перебільшенням сказати, що така заява пролунала як грім серед ясного неба конкретно від даного спортсмена. Раніше він ніколи не висловлювався про російсько-українських відносинах, тим більше в такому негативному ключі. Рац заявив, що в силу тих відносин, які на даний момент розділяють Росію і Україну, футболісти просто не мають морального права виступати на «ворожому» мундіалі. Це тим більше дивно, що Україна на Чемпіонат світу ще навіть і не була відібрана. Можливо, говорити ні про який бойкот навіть не доведеться.
Бойкот ЧС 2018 | Німеччина бойкотує Чемпіонат світу

Варто зазначити, що на даний момент, в рамках майбутнього турніру Україна вже провела одну зустріч зі збірною Ісландією і незважаючи на всі чутки про бойкот, не збирається відмовлятися від інших ігор етапу кваліфікації.
З думкою Василь Раца згоден і президент Федерації футболу України Андрій Павелко. По суті, він теж прихильник бойкоту, але говорить про це трохи іншими славами. Павелко заявляє, що брати участь на Чемпіонаті світу Україна дуже прагнути, однак, Незалежна хотіла б, щоб турнір пройшов в якій-небудь іншій країні. Тренер української збірної Шевченка від будь-яких коментарів на цей рахунок утримується і, можливо, правильно робить.

Німеччина більше не хоче їхати в Росію


Німецьке уряд, в особі багатьох чиновників на чолі з головою правлячої в бундестазі фракцією Міхаелем Фуксом, мабуть, голосніше за всіх говорить про бойкот мундіалю в Росії. Причину називають таку: недотримання громадянських прав свободи. Вона сформувалася в тому вигляді, в якому є після того, як в нашій країні відбулися великі затримання учасників антикорупційних мітингів.
Фукс ощасливив громадськість та іншими висловлюваннями на рахунок того, що в Росії «несприятливий політичний клімат і взагалі небезпечно». Він припустив, що навіть якщо футбольні збірні приїдуть до Росії, то, швидше за все без вболівальників, оскільки ті можуть побоятися їхати в нашу країну. Теж ще та нісенітниця, адже футбольні фанати – не самі боязкі люди, а більшої частини з них навпаки подобаються напружена атмосфера на дербі.
Бойкот ЧС 2018 | Німеччина бойкотує Чемпіонат світу

Відкрито говорячи про бойкот мундіалю, Німеччина перестає приховувати, що саме політичні мотиви спонукають це країну відмовитися від участі в турнірі. А як же «О, спорт, ти – світ»?

І Великобританія туди ж


Глава МЗС Великобританії в одному з недавніх інтерв'ю заявив про те, що Великобританія за участю США має намір зробити деякий тиск на дії Росії в тому числі і бойкотом Чемпіонату Світу з футболу. Цей союз готовий брати участь в мундіалі і взагалі, піти на примирення за умови, що Росії змінить свої позиції в питанні з Сирією. Відкритий шантаж, видний неозброєним поглядом.
У свою чергу Парламент Великобританії закликає своїх співвітчизників відмовитися від ідеї бойкоту мундіалю. Парламент сподівається, що майбутній футбольний турнір сприятиме зміцненню відносин між Росією і Великобританією. А бойкот, найімовірніше, тільки посилить і без того непросте взаємодія.

Висновок


Україна, Німеччина, Великобританія і, можливо, якісь інші країни, які мають думку бойкотувати Чемпіонат світу з футболу навряд чи досягнуть чого-небудь, крім того, що керівництво ФІФА просто-напросто дискваліфікує ці збірні. Сподіваємося, що мирні мотиви спортивного турніру все ж візьмуть гору і політика перестане втручатися в справи спорту.
Читайте також:

 • М'яч ЧС 2018 року: Красава

 • Стадіон у Волгограді до ЧС 2018 року

 • Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року
 • загрузка...
  Бойкот ЧС 2018 | Німеччина бойкотує Чемпіонат світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають