• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На 2018 рік запланована прем'єра фільму «Собібор». Це буде військова драма про справжнього героя. Олександр Печерський в роки Другої світової війни зробив те, що увійшло в історію. Цікаво?

Печерський: герой, яких одиниці


Це вам не « Месники » з киновселенной Marvel. Тут мова йде про справжніх героїв, які силою духу і стійкість характеру довели, що все в житті можливо, якщо вірити в успіх.
Олександр Аронович Печерський вже в тридцять років був офіцером Червоної армії. Він народився в 1909 році в Кременчуці в сім'ї батька-адвоката. Через шість років переїхав до Ростова-на-Дону, місто, який став йому рідним домом на все подальше життя.
Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Він міг би бути звичайним електриком або художнім керівником, але в його спокійне життя втрутилася війна і доля зробила свій вибір за нього. Акурат у день 22 червня 1941 року Печерського (і даний варіант написання прізвища радянського офіцера буде теж вірним), єврея за національністю, призвали в армію. Велика Вітчизняна війна зробила з молодого хлопця справжнього чоловіка, і це не порожні слова.
Спочатку Олександр Печерський успішно брав участь у військових діях, дослужився до лейтенанта і навіть допоміг покинути місце бою пораненого товариша. Але вже в жовтні 1941 року потрапив у полон до німців. Після цього доля кидала його з одного табору смерті в інший, і фінальною крапкою в низці даних нещасть для нього став Собібор.
У Собіборі Печерський виявився 23 вересня 1943 року. І долі бути буквально похованою заживо в цьому таборі знищення йому вдалося уникнути, так як він разом з іншими в'язнями втік з нього вже 14 жовтня.
Це тільки якщо коротко говорити про першу половину життя цієї видатної людини. Повірте, справжня історія змусить вас буквально захлинутися сльозами в дусі нелегких серцю вражень від перегляду «Списку Шиндлера» або «Піаніста».
Олександр Печерський у роки війни став справжнім організатором і керівником. Про нього до цього моменту вже були зняті ряд документальних картин і один ігровий фільм. До речі, в «Втечі з Собібора» режисера Джека Голда його зіграв відомий Рутгер Хауер, і за цю роль голландський актор став лауреатом премії «Золотого глобуса».
Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Окремо виділимо документальну роботу француза Клода Ланзманна під назвою «Собібор, 14 жовтня 1943 року, 16 годин», яка в прямому сенсі слова проливає світло на всі жахи нацизму в цілому і нелегку долю Печерського зокрема.
Зазначимо, що повстання в Собіборі сьогодні вважається єдиним успішним за весь період Другої світової війни, якщо не вважати концентраційні табору Треблінка-1 і Треблінка-2.

Режисер і сценаристи проекту


Майбутній фільм, за чутками, багато чого взяв з книги Іллі Васильєва, яка отримала назву «Олександр Печерський: прорив у безсмертя». З іншого боку, кажуть, що ідея проекту належить цілком Володимиру Мединскому, міністру культури РФ при Дмитрі Медведєві.
Так чи інакше, а режисер на знімальному майданчику — найголовніше всіх головних, як би дивно це не прозвучало. Андрій Малюков добре знає тематику війни: він раніше ставив серіали «Диверсант», «Спецназ» і «Грозові ворота», створив такі фільми, як «Ми з майбутнього», «Матч», «Я — російський солдат» та ін
Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Саме йому належить перекласти текст сценарію, створений Олександром Адабаш'яном, Андрієм Назаровим та Ганною Чернаковой, на мову кіно.

Від невдалих комедій — до вдалим драмам!


Примітно, що знімати таку важку і в той же час духоподъемную драму покликали литовського оператора Рамунаса Грейчуса. В актив йому можна сміливо занести «Героя» Юрія Васильєва, тоді як є у нього і своєрідний «грішок»: «Джентльмени, удачі!». Але такі проекти, як, наприклад, «Таємності», «Гаряче серце» і «Экскурсантка», здається, з лишком виправдовують вибір його кандидатури.
Художником по костюмах на проекті, що важливо, буде працювати Гульнара Шахмилова. Її «грішок» — це «Захисники» та інші проекти з відомим Сариком Андреасяном, тоді як в активі у неї — той же «Герой» з Дімою Біланом і кілька спільних проектів з Кареном Оганесяном.
Побажаємо ж успіхів обом: вистрілити! Все-таки все для цього у них є.

Акторський склад


Актори, які підписалися на проект, заслуговують окремої уваги. Так, головну роль, судячи з усього, зіграє Костянтин Хабенський. У його виконанні образ Олександра Печерського, керівника повстання у концтаборі Собібор, явно стане незабутнім.
Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори

З іншого боку, Карла Френцеля, оберштурмфюрера СС, який був третьою людиною в ієрархії командуванні табором смерті, зіграє Крістофер Ламберт. Судячи з усього, саме він не дасть легкого життя Печеркскому і його товаришам. Говорять, що людей він просто обожнював бити. Хоч би без приводу.
Інші ролі в проекті виконають такі актори і актриси: Марія Кожевнікова, Фелисе Янкелль, Дайнюс Казлаускас, Міхаліна Ольшанска (та сама «пацюк з кривими зубами» з фільму «Матильда» Олексія Учителя, яку так назвала компанія людей, в числі яких Наталя Поклонська, депутат Держдуми, і її експерти, які провели експертизу практично на порожньому місці), Вольфганг Черни, Філіп Рейнхардт, Дірк Мартенс, Максиміліан Дірр і Євген Сармонт.
Як бачите, інтернаціональний підбір учасників каста цілком відповідає темі фільму. Все-таки у свої табори смерті нацисти звозили буквально всіх, і особливо, звичайно, євреїв.

Сюжет


Сюжет військової драми можна запросто представити у себе в голові, якщо уважно прочитати вище в тексті коротку біографію Олександра Печерського або просто задуматися про те, як важко було євреїв під час Другої світової війни.
Напевно велика частина сцен у фільмі буде представляти із себе відтворення того періоду життя лейтенанта Радянської армії Олександра Печерського, коли він вже був доставлений в Собібор, де менше, ніж за місяць організував втечу, завершився успіхом.
У вашому розпорядженні — безліч матеріалів з біографії героя Другої світової війни і Великої Вітчизняної війни, документальне та ігрове кіно про нього. Здається, що ознайомлення з ними ще задовго до перегляду готової стрічки ніяк не стане зайвим, навпаки, проллє світло на багато деталей, що залишилися з тих чи інших причин за кадром. Все-таки кіно і життя — це різні речі, як не крути.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Собібор» в російський прокат встановлена на 3 травня 2018 року, хоча є інформація, що станом на кінець 2016 виробничий процес картини вже перейшов до стадії піст-продакшну.
Як бачите, більше, ніж рік, творці хочуть присвятити доведення задуманого до розуму. Автори проекту справді розраховують на те, що це буде прорив, а тому не зайвим буде їм при вдало сформованих обставинах розширити прокат до різних територій європейських держав. Подивимося, як воно буде в реальності.
Напередодні виходу офіційного трейлера до фільму «Собібор» пропонуємо вам ознайомитися з цим коротким відео :

Читайте також :

 • Російський військовий бойовик «Т-34»

 • Австралійське військове кіно «34-й батальйон»

 • Фільм «Віщий Олег»
 • загрузка...
  Собібор фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають