• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На самому початку 2018 року в російський прокат вийде фільм під назвою «Хто наш тато, чувак?». Прем'єра комедії в світі відбудеться ще наприкінці грудня 2017. Щось подібне станеться і з «Найбільшим шоуменом Землі», але зараз не про нього.
«Виродки», яким, власне, є оригінальна назва проекту — Bastards, позиціонуються як неймовірна і ульотна квест-комедія про те, як два вже відбулися сина дізнаються від матері, що їх батько зовсім не помер, а цілком собі живий і живе. Всьому виною та сама мати, яка брехала своїм дітям з самого початку. Не той фільм « Найбільшим шоуменом Землі » назвали, здається. Але то таке.

Чувак, чиї ж ми виродки?


Слово «виродки», мабуть, увійшло в ужиток з того моменту, коли «Гра престолів» розрослася популярністю у всьому світі. Ні, звичайно, і до цього серіалу цим словом позначали людину, м'яко скажемо, змішаних кровей, але саме після екранізації роману «Пісні Льоду і Полум'я» бастардо знайшли нове життя, якщо так можна виразитися. І якщо твій батько живий, але не визнає тебе, то ти — негідник! Як-то так.
Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Затевающийся проект, який, втім, до цього моменту вже повністю готовий, повідає світу історію про виродках в комедійному ключі. Зараз вже давно не Середньовіччя, тому в наш час бути покидьком жодного разу не страшно. До того ж, удвох веселіше!
Кажуть, що у планах авторів випуск «Виродків» значився ще в кінці 2016 року або на початку 2017 року, але щось у них не склалося. У результаті до весни 17-ого проект був з успіхом завершений. Залишається тепер тільки дочекатися показників касових зборів, яка явно скажуть, чи були вони мають рацію, що почекали.
Можливо, реліз комедії до того часу було відкладено ще і з тієї причини, що тоді вийшла, в принципі, такого роду комедія: «Здрастуй, тату, Новий рік!», де герой Марка Уолберга намагається повернутися в сім'ю і роздобути розташування власних дітей і коханої дружини, коли та вже давно збудувала нове життя і знайшла вдалі взаємини з іншим чоловіком. Боротьба справжнього батька з вітчимом була смішний!
Але там тато дійсно хотів повернутися в сім'ю. А тут, мабуть, немає. Судячи по трейлеру, батьком двох своїх синів, якого мати «поховала» завчасно, виступить Дж.До. Сіммонс. Тут так і хочеться додати таку фразу: «Не мої, ****, ці діти!!!»
Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Про нього й інших акторів ми поговоримо трохи пізніше.

Режисер і сценарист отвязной комедії про пошуки батька


Зараз давайте розберемося в творців комедії. Режисером всій цій історії погодився стати Лоуренс Шер. Примітно, що це буде його режисерський дебют.
Сам же Лоуренс Шер в минулі роки прославився тим, що був оператором всіх трьох частин «Похмілля у Вегасі». Також його рук справа — «Впритул», де змагалися, але в підсумку подружилися герої Роберта Дауні-мол. і Зака Галифианакиса, «Пол: Секретний материальчик», «Країна садів», «Хлопці зі стволами» і пр.
Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори

В принципі, на рахунку у вибраного продюсерами пістановника картини достатньо досвіду для того, щоб зробити комедію по-справжньому смішний: в його активі є різноманітні стрічки, знімаючи які, він напевно розжився безцінними знаннями про підхід до зйомок тієї чи іншої історії.
Сценарій для «Виродків» склав Джастін Мэйлен. Зараз він може розповісти про себе лише «Новорічним корпоративом». З іншого боку, його вже приписали до майбутніх сиквелам двох проектів різного рівня: до другої частини «Дуже поганий училки» і до третьої глави «Шерлока Холмса», того, що від Гая Річі.
Додамо, що продюсером комедії «Хто наш тато, чувак?», серед низки інших, є Айвен Райтман, людина, що подарувала світу «Мисливців за привидами».

«Добрий синок» і «Батько нареченої» + «500 днів літа» = «Виродки»


Зйомками «Виродків» займеться Джон Ліндлі. На відміну від свого колеги Лоуренса Шера, який, втім, перекваліфікувався в режисера — але чи надовго (?), — оператор Джон Ліндлі в минулі роки знімав, наприклад, «Плезантвіль», «Доброго синка», «Батько нареченої», «Вам лист» і «Святого Вінсента.
Всі ці приклади здебільшого не такі неоднозначні, ніж комедії в стилі розгульного «Похмілля». Взяти хоча б «Плезантвіль» — винахідливе кіно, вже давно увійшло в історію сінематографа і стало самої що ні на є класикою! Не в останню чергу завдяки вмілій операторській роботі.
Музику до комедії про пошуки батька почав складати Роб Сімонсен. За нього можуть сказати лише два проекти: «500 днів літа» і «полювання на лисиць». Ще ми б відзначили «Вік Адалин» і «Захоплююче час». Ну і інші його роботи ніяк не можуть залишитися без уваги тієї чи іншої глядацької аудиторії, повірте.

Акторський склад «Виродків»


Серед акторів фільму «Хто наш тато, чувак?» слід виділити двох основних: Оуена Уїлсона і Еда Хелмса. Саме вони і зіграють двох нащадків, кинувшихся у вир пригод по дорозі у пошуках свого папки, який, як з'ясувалося, ніколи не залишав, принаймні, цей тлінний світ.
Якщо судити по рекламному ролику, то від Оуена Уїлсона і Еда Хелмса варто очікувати вже приїлися їх коронних кривлянь. І ніхто не каже, що це погано. Просто жанр комедії, хоча б цього не передбачає винахідливість в плані акторської гри. Принаймні, надзавдань перед ними ніхто не ставив. Їх покликали в проект, думається, тому що вони вдало доповнюють один одного і дуже сильно підходять на ролі двох недалеких за життя братів-виродків.
Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Їх батьком, як було сказано раніше у тексті, здається, виступить Дж.До. Сіммонс, лисий і «чарівний» вчитель музики з «Одержимості». Його герой каже, що він ну ніяк не може повірити в те, що двоє нездар, набравшихся сміливості відшукати його, можуть бути насправді його дітьми, що, в принципі, дуже і дуже і дуже відповідає харизмі начальника Пітера Паркера . Але це ще до кінця не визначено.
Також серед набрався каста проекту знайшлося місце і для наступних людей: Гленн Клоуз, яка стане екранної матір'ю героїв Вілсона і Хелмса; Вінга Реймза; Райана Картрайта; Кетрін Аселтон; Біллі Ірвіна; Ретты; Джун Скуиб; Гаррі Ширера та ін.
Як бачите, багато актори і актриси більше, ніж впізнавані. Залишається тільки почекати трохи і оцінити, наскільки вони ідеально впишуться в проект — комедія про двох братів, зациклених на пошуку батька, ні разу не без вісті зниклого.

Сюжет квест-комедії


В принципі, до цього моменту, здається, ви вже не раз зрозуміли, що сюжет комедії під назвою «Виродки» зводиться до того, що протягом півтора-двох годин екранного часу двоє головних героїв — братів — будуть шукати свого батька, який, як виявилося, живий, але не живе з ними. Що тут ще додати? Уявіть «Мальчишник у Вегасі» з його «пошуками вчорашнього дня», тільки додайте сюди сюжетну лінію з батьком.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Хто наш тато, чувак» у Росії встановлена на 11 січня 2018 року. Світова прем'єра відбудеться 21 грудня 2017.
«Ви ль наш батько?», — запитує слоган. «Ми — виродки, і цим пишаємося!», — негласно настоюють два персонажа всієї цієї закружившейся, завертевшейся історії. На цьому і зійдемося.
Оцініть трейлер до фільму «Хто наш тато, чувак?»:

Читайте також :

 • Список очікуваних фільмів 2018 року

 • Фільми у жанрі комедії 2017-2018

 • Фантастична екшн-комедія «Залізне небо: Ковчег»
 • загрузка...
  Хто наш тато, чувак? фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають