• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Навесні 2018 року в прокат вийде фільм «Балканський рубіж», який розповість про участь російських солдатів Косовської війни. Примітно, що в розробці даного проекту зацікавлений Гоша Куценко. Давайте розбиратися, чого конкретно очікувати від нього.

Засновано на реальних подіях


Спочатку трохи про те, що ляже в основу фільму. У 1998-1999 рр. сталася Косівська війна. Збройний конфлікт спалахнув у лютому 98-го, де по різні сторони барикад билися албанські повстанці і Союзна Республіка Югославія. Причиною зіткнення інтересів двох протиборчих груп військових послужило бажання косовських албанців, які розгорнули збройну діяльність проти Югославії в боротьбі за незалежність, створити свою власну Республіку Косово. Підсумком усього, в результаті чого пістраждало безліч цивільних осіб, причому як з одного, так і з іншого боку, стало Кумановское військово-технічну угоду.
Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На певному етапі просування військового конфлікту в бій в прямому сенсі слова вступили російські військові, які стали на бік СР Югославія. Це були добровольчі загони, в числі яких, втім, можна було зустріти не тільки представників Росії, а й просто російськомовних — вихідців з країн колишнього СРСР. Вони боролися проти албанських бандитів і сил НАТО.
Так говорить історія. Що саме з цього ляже в основу майбутнього кінопроекту, поки що невідомо. Є інформація про те, що розповідь у фільмі буде вестися від імені російських військових, і відбуватися вони будуть саме що в розпал збройного конфлікту: показані події зосередяться приблизно на першій половині 1999 року. Зазначимо, що закінченням бойових дій вважається початок червня 99-го.

Режисер і сценарист проекту


Режисерувати проект, що отримав назву «Балканський кордон», взявся Андрій Волгін. Всі його попередні роботи, так чи інакше, пов'язані з жанрами драми і бойовики. Він починав свій шлях у кіно в парі з Максимом Кондратенко, з ким зробив два серіалу і один повний метр. Самостійно ж Андрій Волгін піставив дві повнометражні стрічки, останньою з яких була фантастика «Танці на смерть».
Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори

«Балканський кордон» може стати його третьої самостійної повнометражною картиною в кар'єрі. Або четвертою. Справа в тому, що в планах у пістановника також значиться і зайнятість на зйомках екранізації циклу фантастичних творів Сергія Лук'яненко — «Центрум». Тому заздалегідь не можна сказати, як підуть справи у автора «Спіралі» в майбутньому.
Скласти історію про підтримку російськими югославських військових, які борються проти косовських сепаратистів, взявся Іван Наумов. Це абсолютний дебютант у кіно, тому заздалегідь не можна сказати, чого від нього чекати.

Від продюсера Гоші Куценко!


Примітно, що продюсувати бойовик про участь російських солдатів в Косовської війни захотів Гоша Куценко. Усі добре знають цю людину за його ролями в кіно, але ось на ґрунті продюсування його зустрінеш нечасто. Він допомагав Віктору Шамірову в минулі роки зробити чотири свої картини, після чого став розробляти свою власну стрічку, в якій йшлося про лікаря-онкологе, взявшемся за порятунок від швидкої смерті своєї першої любові.
Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Після цього Гоша Куценко знову був доктором — вже нейрохірургом, що, як би там не було, помітно контрастує на тлі його ранніх робіт, наприклад, «Антикілера» або «Турецького гамбіту». Хоча от якщо взяти «Гру в правду», так там Гоша цілком собі «адекватний», чи що. Але потім він знову дає про себе знати» в «Країну ОЗ», де буквально запускає у себе на голові феєрверк.
Така людина продюсує «Балканський кордон», здавалося, складну драму, бойовик про те, як протистояти силам зла, коли, начебто, не залишається виходу, коли немає шансів на відступ. Життєво, чи не правда?

Акторський склад бойовика


Зауважимо, що зараз одна з ролей в проекті закріплена за Гошею Куценко. Компанію йому по знімальному майданчику складе Антон Пампушний, що виконав роль Арсуса «Захисників».
Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Інші актори поки ще набираються. А всього їх, мабуть, буде багато, так як жанр бойовика вимагає як мінімум добрий десяток «добірних» чоловіків, які не повинні боятися протистояти мукам в прямому сенсі слова. Заради мистецтва, природно. Ну а якщо це драма, заснована на реальних подіях, тоді це зайвий раз негласно підтверджується.

Сюжет військової драми


Нарешті, скажемо трохи розгорнуто про сюжет «Балканського кордону», озброївшись інформацією про проект, яка нам відома до цього моменту. Судячи з усього, історія, показана у фільмі, зосередиться на вивченні доль невеликого загону солдатів, які прибули в Югославію з Росії і країн колишнього СРСР, щоб допомогти місцевим жителям відбити удари Армії визволення Косова і сил НАТО.
У синопсисі говориться, що головними героями тут стануть десантники, які утримують аеропорт, який є стратегічно важливим пунктом на карті проведення військових дій. В той же час їм вдається визволити з полону чимала кількість сербських солдатів і мирних жителів. Але, на жаль, не всі доживуть до кінця — до припинення збройного конфлікту та настання мирного часу. Таке життя.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Балканський рубіж» в російський прокат — 12 березня 2018 року. Цікаво, що це буде понеділок, що мимоволі наштовхує на думку про те, що в результаті прем'єра все ж таки зрушиться на пару днів — ближче до четвера.
До речі, 15 березня 18-го в кіно можна буде насолодитися за переглядом нової версії пригодницького бойовика « Лара Крофт » з Алісією Вікандер у головній ролі. І вона тут не просто так! Цікаво ще ось що: Анджеліна Джолі, колишня «Розкрадачка гробниць», коли-то зрежисувала драму про іншому військовому конфлікті — Боснійської війни, що проходила з весни 1992 по грудень 1995 року, де брали участь і югослави, і серби, і росіяни, і НАТО.
Як кажуть, світ тісний. Але то було таке, коли війни йшли одна за одною. Хоча ось вам риторичне питання: хіба сьогодні щось змінилося? Мільйони людей люблять «Гру престолів» зовсім не за те, що там відкрито говорять про те, про що в товаристві не прийнято просторікувати!
Читайте також :

 • Тихоокенаский кордон 2

 • Нестримні 4

 • Австралійське військове кіно «34-й батальйон»
 • загрузка...
  Балканський кордон фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають