• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На 2018 рік запланований випуск фільму «Подорож до Індії», який стане третьою частиною в ситуації трилогії про подорожі картографа Джонатана Гріна. Для тих, хто не в курсі, відразу скажемо, що все починалося з «Вія». А потім там від Гоголя залишилосянічого. Якщо хоч що і було спочатку. Про що це ми?

«Вій 3»: з Китаю в Індію!


Дивіться, в 1967 році двоє радянських кінорежисерів — Георгій Корпачев і Костянтин Єршов — взяли на головні ролі в свій ужастик Леоніда Куравльова і Наталю Варлей. Їх «Вій» був багато в чому заснований на однойменній повісті Миколи Гоголя. Містика тоді була добре пояснена. Переглядом створеного ними фентезі насолоджуються донині.
Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Ні, звичайно, прикладів екранізації визнаної класики було багато, якщо брати в загальному, але саме стрічка 1967 року на сьогоднішній день є, мабуть, визнаної кінокласикою.
У 2006 році Олег Фесенко взявся за створення «Відьми» і покликав на головні ролі Олега Ніколаєва та Євгену Крюкову, але та, м'яко скажемо, не прижилася як серед кіноманів, так і в середовищі шанувальників літератури. Останнім, до речі, потрапити важче, але все-таки можна. Якщо добре пістаратися.
У 2014 році Олег Степченко погодився зняти свого «Вія». Примітно, що він зробив його у форматі 3D. При бюджеті в більш, ніж 25 мільйонів доларів, картина заробила в Росії близько 35 млн + ще «п'ятірку» в світі. І якщо за ним послідувало продовження, мабуть, проект таки окупився.
Той «Вій» був довгобудом, та все ж у підсумку він став, яким-ніяким, успіхом для його творців. Спочатку на роль головного героя — картографа Джонатана Гріна — планувалося запросити когось одного із зазначеного списку зіркових артистів: Венсан Кассель, Крістіан Слейтер, Тім Рот, Шон Бін, Джейсон Стэйтем, Бред Пітт, Брюс Вілліс, Кіану Рівз і Пірс Броснан. У кінцевому рахунку, персонажа, який подорожує по Європі в пошуках наукових відкриттів, зіграв Джейсон Флемінг.
Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Оригінальна робота Олега Степченко була ще якось пов'язана з «Вієм» Гоголя, тоді як планується на 2017 рік сіквел, якщо вірити чуткам, вийде зовсім вже «відстороненим» від безсмертної повісті видатного письменника.
Так чи інакше, а в продовженні, що отримав назву «Таємниця Залізної маски: Подорож в Китай», герой Джейсона Флемінга за розпорядженням самого Петра Першого знову відправляється в незвідані далі. Зазначимо, що компанію йому на знімальному майданчику склали Арнольд Шварценеггер і Чарльз Денс, а також Джекі Чан і Рутгер Хауер. Ну Чарльз Денс вже і був раніше, гаразд. Зате з'явилися Арні, Джекі і «летючий голландець». Шварц, Чан і Хауер. КАРЛ!!!
Аж цікаво, кого автори запросять зніматися в тріквел. До речі, виробничий бюджет сиквела, за чутками, склав близько 50 мільйонів доларів. Огогошеньки

Творці проекту


Режисером «Подорожі в Індію» залишається Олег Степченко. Він знову разом з Олексієм Петрухиным збирається підкорити розум широкої глядацької аудиторії захоплюючою історією про те, як англійський мандрівник Джонатан Грін потрапляє в різні ситуації, які будь-якого вивели б з рівноваги.
Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори

З Вієм він боровся, Китай вже практично освоїв, а тому тепер тільки Індія, яку шукав Колумб, залишається йому непідвладною. Ще більш загадкова, зі слів творців «Подорожі», країна.

Сюжет


Власне, якщо говорити про сюжет «Подорожі в Індію», то ось що ми маємо на цей рахунок в даний момент часу: Джонатан Грін з успіхом виконав піставлені перед ним завдання в Китаї, а тому тепер може вільно повертатися додому. Він тримає шлях з Китаю до Англії, але передчасно зупиняється в Індії, щоб продовжити подорож разом з членами Ост-Індської компанії.
Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Він вже заручився підтримкою козаків і китайців раніше. Тепер йому залишається знайти спільну мову з індійцями. Наслідки цього кроку нікому не відомі. Якийсь «Хмарний атлас» місцями, якщо ви розумієте, про що ми.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Подорож до Індії», який стане третьою частиною трилогії «Вій», — протягом 2018 року. Ймовірно, зйомки проекту почнуться відразу після того, як автори «Подорожі в Китай» дізнаються результати зборів даної стрічки.
І якщо картина «Таємниця Залізної маски» виявиться успішною в прокаті, то в майбутньому нас чекає славне повернення улюбленого героя — шукача пригод. Який опиниться на порозі безсмертя. Після того, як повернеться назад не таким, яким був раніше. Як-то так. Подивимося.
Напередодні виходу офіційного трейлера до фільму «Подорож до Індії» оцініть ось це короткий відео :

Читайте також :

 • Бойовик «Парадокс» від автора «Іп Мана»

 • Нестримні 4

 • План втечі 2
 • загрузка...
  Подорож в Індію фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають