• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

У 2018 році вийде мультфільм «Контейнери», який, як очікується, стане частиною унікальної дитячої всесвіту, спрямованої на розвиток кожної дитини, придуманої молодий анімаційною студією Open Media Alliance. Давайте розбиратися, що тут до чого.

«Контейнери» як частина чогось більшого


Мультфільм «Контейнери» — це третій за рахунком проект компанії Open Media Alliance. Першим таким, дебютною роботою студії, були «Джинглики», мультсеріал, який, за словами Антона Верещагіна, керівника, був лише звичайним стартапом, так сказати, щоб спробувати свої сили і набити руку. Тим не менш, як кажуть, апетит приходить разом з їжею, тому в 2017 році в прокаті повинен з'явитися другий проект компанії — «Малуша».
Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

На відміну від «Джингликов», своєрідних «Смішариків», що мешкають у вигаданій країні Хэппиленд, мультфільм «Малуша» розповість про дружбу, зав'язалася між Еріком, славним варязьким воїном і простий російської дівчинкою, яку, власне, і звуть Малуша. Але то вже зовсім інша історія.
Відзначимо, що в 2018 році, крім «Контейнерів», анімаційна студія Open Media Alliance планує випустити ще два мультфільму: «Ангели космосу» «Різдвяні пригоди». Втім, є і така інформація, що «Ангели» будуть ігровим кіно в жанрі пригодницького фентезі, але зараз про них.
Мультфільм «Контейнери» поки не обзавівся режисером (або режисерами, якщо хочете). Антон Верещагін, як керівник студії, самостійно піставив «Джингликов», ніж проклав дорогу своїм колегам, що погодилися в майбутньому зрежисирувати щось подібне. Він же, судячи по всьому, незабаром займеться режисурою і «Ангелів», і «Пригод».
Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Антон Верещагін розповів, що спочатку в його арсеналі було безліч самих різних творчих ідей, які потрібно всього лише втілити в життя. В результаті цього на світ народився проект «Джинглики». Ну а далі все пішло-поїхало.
Трохи більше ніж за півроку, за словами Антона Верещагіна, була пророблена колосальна робота, яка призвела до того, що на нього і його помічників звернули увагу. Все це в підсумку вилилося у створення компанії Open Media Alliance. Був тоді 2014 рік.
Сьогодні студія піступово розвивається, кількість її співробітників незмінно зростає. Є інформація, що в розробці, крім зазначених вище в тексті проектів, є ще десятої-інший, потребують додатковий час на свою розробку і доведення до стану, коли явно видно, чого конкретно можна чекати від них.
Якщо говорити про місію компанії, то вона зводиться до наступного: створення відразу декількох унікальних дитячих всесвітів, з допомогою яких можна буде гармонійно розвивати сучасних дітей. Так сказано на офіційному сайті студії. Мета, яку ставить керівництво перед своїми співробітниками, висока і необхідна, за що всіх причетних до цього можна лише похвалити. Все-таки російському глядачеві потрібні якісні історії, що несуть у собі добрий і позитивний посил. Ну ще й повчальний, не без нього.
Примітно, що люди, зайняті у розробці тих чи інших проектів анімаційної студії Open Media Alliance, в тому числі і мультфільму «Контейнери», працюють як в Санкт-Петербурзі, так і в Москві.

Сценаристи і продюсери проекту


Режисера (або режисерів) для «Контейнерів» ще не знайшли. Зате ось Антон Верещагін виступає в проекті як продюсер, що само собою зрозуміле, адже він — керівник студії-виробника.
Створення сюжету мультфільму лежить на плечах Катерини Неволиной і Олега Роя, які раніше були причетні до розробки «Джингликов».
Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

А ось Олег Рой, якщо говорити конкретно про нього, взяв участь ще й у вигадуванні історії для мультика «Малуша». Йому ж Антон Верещагін довірив «Різдвяні пригоди», з яким вони разом їх («Різдвяні пригоди») в прямому сенсі слова дуже скоро створять: вони тут і сценаристи, і режисери, і продюсери.

Сюжет


Сюжет мультфільму, імовірно, буде таким: сім'я прибульців терпить лихо на планеті Земля. Здається, що це типова історія для жанру фантастики. От тільки тут, як обіцяють творці, для всього цього шаблонного лейтмотиву знайдеться дуже багато гумору, який скрасить все, що відбувається.
Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Позаземні жителі нашої величезної Всесвіту потрапляють в неймовірний вир пригод, і перший час співіснувати їм спокійно на планеті, відома ще й під назвою Терра, допоможуть контейнери, в яких зберігається все необхідне для життя. Саме їх вміст приваблює іноземців в першу чергу. І тим не менш, вони хочуть повернутися додому, а тому надовго вони на Землі не залишаться.

Дата виходу мультфільму


Дата виходу мультфільму «Контейнери» в прокат встановлена на 2018 рік. Більш конкретний час стане відомо трохи пізніше, коли проект все-таки зрушить з мертвої точки.
Здається, що тепер ви знаєте, куди зводити своєї дитини, коли так хочеться розважитися самій (або, якщо хочете) на пару зі своїми улюбленими дітьми. Якщо все піде добре, то Open Media Alliance може стати щось на зразок Pixar, студією, що випускає високоякісний продукт, орієнтований на всі верстви населення. Але до цього їй ще треба дорости. Почекаємо.
Читайте також :

 • Список найбільш очікуваних мультфільмів 2018 року

 • Новий шедевр пластилінової анімації від студії Aardman — «Перша людина»

 • Полуигровое кіно, полумультфільм «Кролик Пітер»
 • загрузка...
  Контейнери мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають