• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» вийде орієнтовно не раніше 2018 року. Проект вже справив фурор в певних кіноколах, тому говорити про нього зараз — це ніби співати про щось глибоко улюбленому. Цікаво?

Лісова пісня


«Мавка. Лісова пісня», «Мавка. Лісова пісня», Mavka. The Forest Song — називайте як хочете, сенс буде той же. Все це назви одного і того ж проекту — українського мультфільму, провела фурор у Франції.
Якщо раніше про Мавку і так знали (хоча б шанувальники літератури і культурології на пару з етнографами), то тепер про це буде знати весь світ. Про що це ми?
Дивіться, є драма-феєрія, п'єса, написана Лесею Українкою в трьох діях в 1911 році. До того часу це був один з перших (якщо не перший) прообразів фентезі в українській літературі. Сюжет, звичайно, був про любов. А як інакше?
Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Розповідати цілком історію ми не будемо, так як хочемо уникнути непотрібних спойлерів. Тих, кого зацікавила історія, в обов'язковому порядку, здається, ознайомляться з неї більш детально. Скажемо лише, що даний твір — це практично квінтесенція України.
Тепер же от що ми скажемо. Написана ось вже більш, ніж століття тому, історія Лесі Українки незабаром обзаведеться гідною екранізацією у вигляді мультфільму. Ціла делегація українських кінематографістів на початку весни 2017 року вирушила в Бордо, де проходив захід Cartoon Movie. Там вони презентували майбутній проект в надії відшукати інвесторів і заручитися підтримкою зацікавлених у його створенні і розробці людей. На подив навіть самих безпосередніх учасників презентації «Лісової пісні», відвідати їх пітчинг прийшло дуже багато людей, і всім все сподобалося.
Дехто розповів, що в залі були присутні представники Walt Disney, які також залишилися в захваті від побаченого.
Студія Disney, як кажуть журналісти, була представлена на форумі німецькими, швейцарськими та австрійськими «спістерігачами», які шукали для себе нові привабливі історії. Всі вони не посоромилися по закінченні огляду заявити про те, що не бачили на форумі нічого могутнішого і унікального, ніж «Мавка». Також вони відзначили високу якість візуальних ефектів. У «Лісовій пісні» їм бачиться величезний потенціал даного проекту, при чому не тільки в Європі, а й в усьому світі.
Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Проект був одним з кращих, представлених в рамках найбільшого анімаційного форуму Європи, якщо не найкращим. До речі, крім нього, на сцену виходили представники відразу п'яти десятків інших проектів, кожен з яких, природно, з самого початку вважав за потрібне позиціонувати себе як потенційно кращого на всьому заході. А як інакше?
Історію Мавки погодилися відтворити для великого екрану багато кінематографісти, досвід яких дуже багатий, якщо що, що, власне, зайвий раз говорить про те, що проект дійсно очікуваний.
Однією з учасниць презентації була Анна Єлісєєва, за плечима якої — досвід співпраці з каналами ІНТЕР і ТЕТ (в якості креативного продюсера). Нині вона займає важливу посаду (креативного продюсера) в компанії FILM.UA Group. За її словами, щоб досягнути успіху, їй і команді довелося цілих два місяці працювати над створенням однієї тільки презентації: продумати кожне сказане слово, придумати вбрання, подарунки, обміркувати подачу, посил і т. д. Але попереду у неї і команди ще багато роботи, щоб довести розпочате до кінця, і це факт!
Добре те, що добре закінчується. Певний етап на шляху до здійснення піставленої мети автори «Мавки» вже пройшли. Тепер вони займаються розробкою, власне, самого мультфільму. У їх розпорядженні вже є як мінімум 5 мільйонів доларів.

Режисер, сценарист і продюсери проекту


Режисером поки що числиться Олександра Рубан. До речі, це буде її перший досвід у пістановці кіно. І почне вона, як бачите, з анімації, що примітно.
Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Сценарій «Лісової пісні» напише Ярослав Войцешек, ретельно вивчив першоджерело і готовий представити на суд глядачів — і європейських, і жителів решти світу — дійсно гідну версію осмислення для кіно історії кохання Мавки, чарівної лісової мавки і Лукаша, звичайного сільського хлопця. Це практично українські Ромео і Джульєтта. Любо-дорого дивитися.
Відзначимо, що серед продюсерів мультфільму, крім Анни Єлисєєвої, до цього моменту значаться імена Ірини Костюк і Єгора Олесова. Перша раніше займалася розробкою «Спліта», правда, не того, що Шьямалан зняв, а українського серіалу в жанрі фентезійного трилера з елементами мелодрами. Другий у минулі роки доклав руку до випуску двох проектів, що стали згодом культовими: драми Олексія Германа-молодшого «Під електричними хмарами» та військового бойовика «Битва за Севастополь».

Сюжет


Як вже було сказано раніше у тексті, говорити багато про сюжеті ми не збираємося. Лише скажемо, що в центрі історії знаходяться двоє людей: Мавка і Лукаш. Вони люблять один одного, але бути разом їм не судилося.
Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори

Леся Українка у своєму творі в прямому сенсі слова прикрасила і без того чарівну історію кохання чарівними увагу будь-якої людини культурними звичаями України. Що з усього цього залишиться в мультфільмі, ніхто сказати не може, поки не подивиться готовий результат наживо. Хіба немає?

Дата виходу мультфільму


Дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» в прокат встановлена приблизно на кінець 2018 з можливим перенесенням релізу на початок 2019 року.
Очікується можливість показу цього творіння тривимірної графіки у форматі 3D.
Все почалося з простого пітча, до якого, тим не менш, його учасники довго готувалися, плідно створюючи образ своєї майбутньої презентації, а закінчиться, здається, феноменальною історією про те, як любов може змінити життя будь-якої людини. Та вона здатна зробити це, повірте. Віримо. Чекаємо. Подивимося. В обов'язковому порядку. А як інакше?
Напередодні виходу офіційного трейлера до мультфільму «Мавка. Лісова пісня» оцініть це короткий відео :

Читайте також :

 • Список найбільш очікуваних мультфільмів 2018 року

 • Найбільш очікувані фільми 2018 року

 • Нова версія «Лари Крофт» з Алісією Вікандер в ролі Розкрадачки гробниць
 • загрузка...
  Мавка. Лісова пісня мультфільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають