• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Проліски з паперу. Кращі вироби 2018

Тендітні і ніжні проліски з паперу – чудова весняна виріб. Квіточки з'являються ранньою навесні з першими променями теплого сонечка, пробиваючись крізь таявший сніжок на лісових галявинах. Цей квіточка вимагає нашої турботи та уваги, тому замість живих букетів краще прикрашати будинок паперовими подснежничками з тонкими гофрованими пелюстками. Не дивно, що наукова назва цього квіточки – галантус, він і справді дуже галантний, зворушливий, не залишає нікого байдужим своїми ніжним зовнішнім виглядом.

Прекрасні і ніжні квіти підсніжники страждають із-за людської підступності. Незаконна торгівля квітами вже призвела до того, що деякі види підсніжників знаходяться на межі зникнення і вже занесені в Червону книгу. Тому кожен раз, коли ви зважитеся купити на вулиці у торговців букетик білих квіточок, згадайте про те, що ви також будете причетні до загибелі прекрасної флори нашої планети. Для вас ми приготували дуже простий майстер-клас, як зробити проліски з паперу , завдяки якому ви зможете своїми руками зробити милий букетик і прикрасити їм свій будинок, а може подарувати на свято бабусі або мами. Якщо ви все ж хочете купити свіжі квіти, але зробити це без шкоди для дикої природи, то обов'язково вимагайте у продавця спеціальний сертифікат, який додається до квітів, вирощеним в тепличних умовах.Проліски з паперу. Кращі вироби 2018

Як зробити проліски з паперуСтворюючи проліски з гофрованої паперу своїми руками ви не тільки отримуєте прекрасна прикраса для інтер'єру своєї квартири, але і проявляєте турботу про рідкісних цибулинних рослин. Квіточки можна використовувати не тільки для оформлення букетиків, але і в якості елемента подарункової упаковки. Якщо ви хочете зробити букет з цукерок своїми руками , то ніжні подснежнички можуть стати додатковим елементом у квітковій композиції, їх не треба перевантажувати масивної цукеркової сердцевинкой, щоб пролісок залишався мініатюрним і крихким. Найменші можуть для мами і бабусі зробити аплікації «Підсніжники» на листівках до 8 березня.


Проліски з паперу. Кращі вироби 2018


Для вироби ви можете використовувати гофру або креп-папір, у випадку з тонким кріпимо слід склеїти два шари. Для цього треба відрізати дві смуги крепу, змастити одну сторону клейовим олівцем і приклеїти другу деталь, поєднуючи поперечний напрям смуг. Таким чином, матеріал стане досить густим для виконання пелюсток. У крепу прекрасна фактура, яка дозволяє відтворити тендітні пелюстки квіточок. Гофру можна використовувати відразу, без попередніх підготовок, але у неї більш груба фактура.

Треба відрізати смужку шириною 35 см і довжиною близько 5 см, в залежності від того, якого розміру будуть ваші квіточки. Відрізану смугу треба скласти в три шари гармошкою по довжині. Коли ви виконували троянди з паперу слідуючи за нашим майстер-класом, вам доводилося вирізати пелюстки за шаблоном, щоб в середині були мініатюрні пелюстки, а по краях – великі. В даній виробі всі пелюстки мають однаковий розмір, тому ви можете скласти смугу паперу у кілька шарів і вирізати відразу 12-15 пелюсточок для невеличкого букетика.

Проліски з паперу. Кращі вироби 2018


Пролісок з паперу своїми руками складається з трьох окремих пелюсток, жовтенькому серцевини і внутрішнього пелюстки, тонкого гнучкого стеблинки і декількох листочків.

Стеблинка зробити дуже просто: можна відразу взяти спеціальну флористичний дріт, пофарбований у зелений колір, або використовувати звичайну тонку дріт і обернути її тейп-стрічкою зеленого кольору. Довжина стебла повинна бути близько 12 см для квіточки представленого розміруПроліски з паперу. Кращі вироби 2018

Пролісок з паперу своїми рукамиДітям дуже подобається виконувати вироби з ватних паличок і ми не випадково згадали про них, адже саме на ватяну паличку буде схожа серцевина нашого квіточки. Один кінець дроту треба змастити клеєм і обернути декількома шарами вати. У вас повинна вийти заготівля, як показано на фотографії у майстер-класі. Кінчик серцевинки можна забарвити жовтими фарбами або занурити в забарвлену манку, так вона придбає неповторну фактуру. Проліски з гофрованого паперу з такою серцевиною виглядають неповторно.

Проліски з паперу. Кращі вироби 2018


Для внутрішнього пелюстки треба відрізати смугу шириною 25 см, потім один край необхідно відрізати фестонами і підфарбувати салатовим кольором, ви можете скористатися ідеєю, підказаної в нашому майстер-класі.

Перш ніж кріпити зовнішні листочки до серединці, їм треба надати увігнуту форму: для цього розтягнути їх пальцями перпендикулярно поперечних смужок. Потім три треба три пелюстки приклеїти до сформованої серединці і обмотати зеленою смужкою тейп-стрічки.

Не забудьте вирізати листочки довгасті і закріпити їх на стеблі. З готових подснежничков можна формувати ніжні весняні букети. Завдяки гнучкому стеблинці, у якого квіточки можна трохи зігнути голівку, додавши виробі природності.

Проліски з паперу. Кращі вироби 2018


Вам може сподобатися й інша ідея, як зробити пролісок з паперу своїми руками якщо ви хочете прикрасити квітковими мотивами саморобні листівки до весняних свят, які ви можете зробити з дітьми. Можна виконати квіточки, використовуючи техніку квілінг, прикрасити листівку паперовою аплікацією. Підлітків може зацікавити спосіб, як скласти подснежничек в техніці орігамі.
загрузка...
Проліски з паперу. Кращі вироби 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають