• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото

Кожна виріб в школу на конкурс – це розкриття творчого потенціалу дитини, для своєї вироби своїми руками школяр може вибрати весняну тематику, а фантазія не обмежена якимось конкретним матеріалів. Оскільки весна завжди асоціюється з появою перших квіточок, то саме квіти стануть головною темою для шкільного творчості.Виріб в школу на конкурс
Для вироби своїми руками на конкурс у школу ми пропонуємо вам техніку орігамі, і нехай може здатися, що вона занадто складна для школяра молодших класів, можна осягати ази в самому ранньому віці. Орігамі є чудовою тренуванням для дрібної моторики рук, що дуже важливо для всебічного розвитку дитини. До того ж, орігамі можна використовувати в якості творчої перерви між уроками, коли дитині набридне вирішувати математику або виводити літери, запропонуйте йому змайструвати невеликий квіточка в техніці орігамі, і така можливість приведе його в захват.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фотоМожна зробити саморобку на конкурс у школу «Букет квітів» або «Квітковий куля», це стане не тільки окрасою всього творчого конкурсу, але і відмінним розвагою для всіх учнів. Паралельно з творчою виставкою можна організувати і майстер-класи, щоб всі бажаючі змогли дізнатися, як своїми руками створювати такі квіти, використовуючи техніку орігамі.

Для роботи школяреві знадобиться лише папір, це може бути звичайна двостороння кольорова папір або паперові блоки для записів. Один лепесточек створюється з паперового квадрата, який спочатку треба скласти навпіл по діагоналі, щоб вийшов трикутник.

На наступному кроці обидва куточка треба скласти до вершини, щоб ваша заготівля знову придбала форму квадрата. А потім кожен з куточків треба знову скласти навпіл, відгинаючи кути в бік.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото


Тепер ці трикутники, розташовані по обидві сторони від середини, треба розгорнути. Для цього одну сторону трикутника треба підняти, а всередину неї вставити палець і відкрити «кишеньку». Тепер складки треба розправити, щоб вийшов ромб. Як повинна виглядати заготівля після цього кроку, ви можете подивитися у майстер-класі.

Тепер, якщо перевернути заготівлю, ви побачите, що з боків видніються два трикутника, їх треба підігнути і заправити всередину заготовки. Підігніть куточки треба з обох сторін. Якщо ви перевернете знову заготовку на іншу сторону, то зверніть увагу, що з двох сторін у вас залишилися трикутники, посередині яких проходить лінія згину. По цій лінії треба зігнути трикутники, роблячи загин всередину.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фотоНа одну із стулок складеного одвороту треба нанести кілька крапель клею або акуратно змастити папір клеєм, використовуючи пензлик. Дитині буде зручно використовувати клей олівець. Потім обидві стулки треба склеїти, сформувавши з заготівлі конус. Цей конус і буде одним лепесточком нашого майбутнього квіточки. Притримуючи пальцями обидві стулки, треба дочекатися, поки клей схопиться.

Для одного квіточки треба зробити п'ять таких заготовок. Тепер заготовки можна склеїти між собою, наносячи клей на центральний шов. Щоб зафіксувати пелюстки між собою, поки клей схопиться, ви можете використовувати скріпки.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото

Вироби своїми руками на конкурс у школуЦя ідея нагоді школярам не тільки в переддень 8 березня для прикраси класу перед святковим вечором для вчителів і мам, але і для вироби на Новий рік, конкурс у школі буде обов'язково проводитися, де обиратимуть найкрасивіші саморобні ялинкові кулі на шкільну ялинку. З квітів орігамі можна склеїти куля, а якщо оформити його в білосніжних тонах, додатково прикрасивши блискітками, то така ялинкова іграшка буде виглядати особливо гарно. А на 8 березня діти можуть оформити ніжний букет пролісків з паперу в подарунок для своїх матусь.

Коли ви освоїли техніку створення одного пелюстки, у вас не буде труднощів, щоб зробити не тільки витончений букет яскравих квіточок, але і неповторної краси квітковий куля. А якщо в школі планується проведення весняного балу, то такими квітковими кулями можна прикрасити клас або актовий зал.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото


Коли ви зробите окремі квіточки, можна оформляти вироби в школу 2 клас на конкурс . Вам треба визначитися: чи будете ви робити букет з квіточками на стеблинках або квітковий куля, який можна підвісити до лапці, гардини, стелі.

У японському мистецтві квіткові кулі називаються кусудамой, вони вражають уяву своїми насиченими фарбами. Красивою виходить кусудама не тільки з двостороннього кольорового паперу, але і з щільних журнальних листів, скрап-паперу з принтами.

Готові квіти можна приклеїти до довгої дерев'яної шпажці, зафіксувавши її посередині на клей «Момент», потім підставу квіточки і верхню частину шпажки необхідно обмотати зеленої гофрованого паперу, сформувавши чашолисток. Можна задекорувати зеленим кольором і дерев'яну шпажку. З таких квітів на стеблинці можна сформувати букет і піставити його у вазу.

Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото


Звичайно, коли батьки побачать, що діти готують вироби на конкурс у школу вони неодмінно захочуть допомогти, долучитися до творчого процесу. Дуже часто шкільні творчі виставки перетворюються в боротьбу між батьками, а ні дітьми. Але ми не радимо втручатися дорослим у творчий процес, краще надати дитині право творчого вибору.
загрузка...
Вироби в школу на конкурс "Весна 2018". Оригінальні ідеї з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають