• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018

Під керівництвом вихователя дошкільнята з величезним інтересом занурюються у світ творчості, виконуючи дитячі вироби в садок . У кожній групі готуються до весняного балу, де мам і бабусь дітлахи будуть вітати з 8 березня і дарувати їм саморобні картинки і листівки. Перед святом у кожній групі кипить творча робота – дошкільнята вирізують елементи з кольорового паперу, прикрашають деталі аплікації і навіть освоюють примітивні навички орігамі.


Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


Дитячі вироби в садок
Вироби в дитячий садок своїми руками із задоволенням роблять діти в середній та старшій групі, зрозуміло, для кожного віку вихователі підбирають певний рівень складності для листівки, аплікації або інших квіткових поделочек.

Найменші з величезним інтересом будуть робити свою першу листівку із зображенням весняних квіточок. Вони одночасно будуть працювати з папером і ножицями, з фарбами і клеєм. Звичайно, без допомоги дорослих тут не обійтися, але їм випадає лише роль сторонніх спістерігачів, які можуть прийти на допомогу в разі будь-яких ускладнень.


Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


Для основи треба взяти аркуш білого картону, якщо дитина буде робити листівку, то саму основу треба зігнути навпіл, але аплікація може займати всю поверхню аркуша А4. Можна зробити аплікацію з кольорового паперу або використовувати заготовки білого кольору, які потім фарбують фарбами: бутони тюльпана забарвлюються до червоний колір, а листочки – в зелений. Фарбувати можна пензликом, а можна запропонувати дитині оригінальний метод роботи з фарбами – з допомогою шматочка губки.

Дорослі можуть взяти на себе обов'язковість намалювати контури квіток та листочків на папері, а дитина зможе їх вирізати і приклеїти до основи. Приклеювати можна на клей, наносячи його тонким шаром за допомогою пензлика, а ще можна запропонувати використовувати двосторонній скотч. Коли паперові елементи будуть приклеєні на основу, їх можна фарбувати фарбами, щоб картинка стала яскравою і весняної. Самі стеблинки можна намалювати олівцем або фломастером зеленого кольору.

Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


Для натхнення ви можете подивитися кілька оригінальних варіантів, які зробити вироби в дитячий садок, фото найбільш яскравих і простих робіт ми підібрали спеціально для вас. Перш ніж пропонувати таку творчу роботу дитині, вам слід переконатися, що весь процес досить простий, щоб дитина могла впоратися самостійно.

Напевно найпопулярніші дитячі вироби для дитячого садка – це кольорові аплікації. За допомогою такої простої і доступної кожній дитині техніки вихованці садочка зможуть зробити вітальні листівки до 8 березня для своїх мам і бабусь. На листівці зображений квітковий горщик з яскравим букетом весняних квітів.

Для дитячої вироби своїми руками нам знадобиться односторонній кольоровий і білий папір, кольоровий папір знадобиться яскравих весняних квітів, для стебла – зелена. Однотонна бежева і смугаста папір може знадобитися для оформлення квіткового горщика. Не забудьте і аркуш щільного кольорового картону, який треба скласти навпіл, це буде основа для аплікації майбутньої листівки.


Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


На першому етапі роботи дитини чекає найцікавіше заняття, а матуся буде допомагати йому. До зеленого листу малюк повинен докласти свою долоню, а матуся обведе її по контуру олівцем. Можна помінятися ролями: нехай дитина самостійно обведе руку матусі на папері, виконуючи всі дії повільно і акуратно. Потім зелену долоню треба вирізати по контуру, вона в нашій аплікації буде грати роль основи квітки і стебел, на які ми наклеїли п'ять квіточок на кожен пальчик. А щоб не виникло труднощів з виконанням вироби в дитячий садок своїми руками, фото покрокового процесу представлено спеціально для вашої зручності.

Окремо з кольорових аркушів треба вирізати п'ять квіточок і п'ять гуртків для серединки квітки. А ще вирізати трапецію і прямокутник для горщика. Спочатку аплікацію дитина буде приклеювати на білий аркуш, як показано на картинці. Потім готову аплікацію треба вирізати по контуру, залишаючи 3-4 мм білої смуги по контуру. Готову аплікацію можна приклеїти до картонній основі листівки, а всередині підписати її для матусі чи бабусі.

Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


Вироби в дитячий садок своїми рукамиТехніка орігамі також допоможе дитині зробити дитячу саморобку в садок зрозуміло, мова йде про самих простих прийомах складання фігурок з паперу. З такими фігурками зможе впоратися і дошкільник. Паперовий квадрат треба скласти по діагоналі в трикутник, а потім підігніть обидва куточка під кутом до центральної лінії. У вас вийшов тюльпанчик, який і стане головним елементом майбутньої вироби.

Дошкільнятам подобається виконувати об'ємні листівки: при відкритті такої листівки перед очима виникає об'ємний квітковий букет. У нас буде навіть не листівка, а картина-книжка, посередині якої буде красуватися маленький букетик тюльпанів.

Для букета треба скласти три таких тюльпана орігамі, а куточки зафіксувати на клей, щоб вони не відгиналися. Окремо треба скласти три стеблинки з зеленого паперу.

Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018


Основу для букета треба вирізати з картону, складеного навпіл. Відступивши від низу два сантиметри перпендикулярно лінії згину треба зробити розріз 1-15 см, наступний розріз вище на 3 див.

З величезним інтересом дошкільнята будуть виконувати новорічні вироби в дитячий садок , використовуючи природні матеріали, а також різноманітні осінні вироби, докладніше про які ви можете прочитати тут .
загрузка...
Дитячі вироби в садок. Весняні квіти 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають