• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото

Квіткові вироби своїми руками 2018 – найулюбленіше творче завдання для дошкільнят у дитячому садку. Для них можна підібрати цікаві завдання для творчості, де їм належить створювати яскраві квіткові галявини з паперу та пластиліну.Вироби своїми руками 2018
Дошкільнята з особливим інтересом будуть робити вироби своїми руками на 2018 рік в подарунок для своїх улюблених мам, особливо, якщо вихователь підбере оригінальну просту ідею для дитячої творчості. Квітковий віяло виглядає дуже незвично, і кожна матуся буде в захваті від такого дитячого презенту, а при цьому дитина буде працювати тільки з самим простим матеріалом – папером. Він буде її вирізати, згинати, склеювати, набуваючи нові навички творчості.

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фотоКвітковий віяло зможуть зробити і самі маленькі вихованці дитячого садка, але для цього їм може знадобитися допомога дорослих на деяких етапах роботи. Для роботи з папером дошкільнятам знадобляться ножиці, їм треба запропонувати канцелярські ножиці, у яких затуплені краю. Клей виключно ПВА, який треба налити в невелике блюдце, а дітям для нанесення клею дати пензлика або ватні палички.

Для основи знадобиться аркуш зеленого паперу двосторонній, а ще дитині на вибір треба надати папір різних кольорів – яскравих, насичених відтінків, щоб вирізати квіточки для нашої квіткової галявини. Також можуть знадобитися фломастери та олівці, якщо треба домалювати деякі додаткові деталі.

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото


Основна частина роботи – створення віяла, який стануть «листям» нашого весняного букета. Для цього зелений лист треба скласти гармошкою по всій довжині, складати гармошку треба по короткій стороні. Коли гармошка буде готова, її слід зігнути навпіл, зверніть увагу, щоб лінія згину була рівно посередині, тоді і віяло вийде акуратним. Дві сторони гармошки в місці їх зіткнення треба склеїти, закріпивши канцелярськими затискачами, поки клей не висохне. У вас повинен вийти віяло у вигляді півкола. Цю заготовку можна приклеїти по рівній стороні до картонного «хмаринки», щоб квіткова галявина вийшла стійкою.

Серед дітей у групі, які будуть виконувати свою квіткову виріб, можна провести конкурс-виставку, де всіх маленьких майстрів чекатимуть заохочувальні солодкі призи.

Тепер, коли у дітей готовий віяло-основа, треба запропонувати їм вибрати, які квіточки будуть прикрашати його. Це можуть бути звичайні квіточки з п'ятьма пелюстками, проліски з паперу або тюльпани. Якщо дітлахи виберуть проліски або тюльпани, то їм належить не тільки вирізати контури бутонів, але і намалювати лінії, які виділять пелюстки. Вирізані квіточки залишилося тільки приклеїти до віялу, і виріб на 2018 своїми руками в садок готова.Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото


Дитячі поробки своїми руками на 2018 рікВироби своїми руками з дітьми 2018 – це важлива частина дошкільного домашнього виховання дітлахів. Не слід залишати для дітей занадто багато вільного часу, який вони будуть витрачати на перегляд мультиків, краще запропонувати їм захопливе творче завдання.

Ще один матеріал, з яким люблять працювати всі дошкільнята, це пластилін. За допомогою цього пластичного матеріалу виходять не тільки чарівні вироби на тему «Зима» , але і оригінальні пластилінові квіткові букети.

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото


Квіти – фігурки, без яких не обходиться процес навчання ліпки з пластиліну, а діти зазвичай з особливим азартом ліплять тоненькі листочки і скачують пальчиками тонкий стеблинка «ковбаску». Дошкільнятам треба показати, як вони можуть своїми руками зробити цілу квіткову клумбу, поетапно виготовляючи спочатку пелюстки, а потім стеблинки і листочки різної форми.

Щоб зробити ромашку, треба сплюснуть жовтий кульку і закріпити його посередині картонної основи, а пелюстки виконуються з циліндриків з одним загостреним краєм. У ромашки листки повинні бути тонкими і довгими, тому для їх створення спочатку скачують довгу ковбаску, а потім її розплющують і загострюють стеком, створюючи натуральний візерунок жилок на листках.

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото

Дошкільнята впораються і з створенням пластилінового маку: для червоного квітки треба скачати чотири червоних кульки, кожен з яких треба сплюснуть, потім з одного боку максимально розширити, а з іншого – загострити. Готові червоні пелюстки треба зафіксувати на основі, поєднуючи їх гострі кінчики в центрі, а пелюстки мають утворити коло. По середині треба приліпити чорний кульку, трохи приплюснувши його.

Дитячі поробки своїми руками на 2018 рік з пластиліну можна виконувати двома способами: створювати об'ємні образи або пластилінові плоскі аплікації. Для середньої і молодшої групи краще вибрати пластилінові аплікації, а в старших і підготовчих групах можна працювати з об'ємними пластиліновими фігурками. І не забудьте, що кожне заняття з ліплення пластилінова починається з ретельного розминання пластиліну, його необхідно довго м'яти пальчиками, щоб він став м'яким.

Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото

Для пластилінової аплікації необхідно взяти не тільки кольоровий пластилін, але і картонну міцну основу, яка витримає все навантаження наших пластилінових квітів. Картон бажано вибирати кольоровий, щоб він став основою для квіткових пейзажів. А інші цікаві ідеї для школярів ви можете знайти тут .
загрузка...
Вироби своїми руками 2018. Кращі ідеї для весни з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають