• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото

У кожної сім'ї будуть створювати вироби на 2018 рік з паперу напередодні Нового року. До цього свята завжди готуються дуже ретельно, і стосується це не тільки складання святкового меню, але і створення неповторної домашньої атмосфери чарівництва. Щоб ваш будинок виглядав святковим і ошатним діти й дорослі напередодні Нового року зайняті творчістю: вони вирізують сніжинки і різноманітні витинанки, склеюють паперові гірлянди і придумують цікаві ідеї для прикраси різдвяної ялинки.



Вироби на 2018 рік з паперу




З великим інтересом діти будуть виконувати вироби з паперу на 2018 рік Собаки , особливо, якщо запропонувати їм своїми руками зробити головні символи новорічних свят - Снігуроньку і Діда Мороза. Якщо в дитячому саду діти будуть створювати зимову композицію, то без цих головних святкових персонажів їм не обійтися.

Для роботи вам знадобиться червоний і блакитний картон, з якого треба вирізати два кола – один більший, другий меншого розміру. Радіус вирізаного кола буде визначати висоту майбутньої вироби. Снігуронька повинна бути стрункою і високою, тому блакитний гурток повинен бути більшого розміру, а ось Дід Мороз невисокий і повненький, тому червоний круг треба вирізати поменше.






Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Тепер обидва кола треба скрутити в конус і склеїти, можна попередньо у кожного кола вирізати сектор, щоб конус вийшов акуратним. Склеювати конус можна за допомогою двостороннього скотча. Це буде основа для майбутньої вироби.

Далі треба вирізати два кола, використовуючи білий картон, для осіб наших казкових персонажів. На цих кружальцях слід намалювати носик, ротик, очі, намалювати рожеві щічки. До особі Діда Мороза слід приклеїти кучеряву бороду, для якої треба вирізати ще один гурток і надрізати його по контуру бахромою. Бахрому треба трохи підкрутити на зубочистку, щоб вона вийшло об'ємної і кучерявою.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Окремо для Діда Мороза та Снігурки вирізаються за дві ручки-рукавиці, які потім приклеюються з двох сторін конуса. По каймі рукавиці треба приклеїти смужку вати, ніби хутряна обробка. Для Діда Мороза треба зробити червону шапочку з «хутряний» обробкою, а для Снігурки з вати сплести косу, яку приклеїти до заготівлі для особи. Додатково й самі конуси можна прикрасити ватою або синтепоном, приклеюючи його знизу і спереду.

Коли всі окремі деталі будуть підготовлені, можна склеїти виріб: у Діда Мороза особа буде знаходитися безпосередньо не конусі, таким чином, ви підкреслите, який невисокий та повний дідок ховається за червоним кожухом. А у Снігурки голова буде приклеєна з гострою частині конуса, і в результаті вона вийде стрункою та високою.






Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото

Новорічні вироби з паперу на 2018 рік




Особливий інтерес представляють вироби з паперу на Новий рік 2018 , які створюються з використанням непридатного матеріалу. Такими словами часто називають всі ті матеріали, які зазвичай опиняються на звалищі після використання. Але досвідчені майстрині вже давно звернули увагу на непридатний матеріал, адже дістається він абсолютно безкоштовно, а для дитячої творчості його можна використовувати дуже оригінально. Наприклад, у творчості вже знайшли застосування пакети від соку і молока, перегорілі лампочки, пластикові пляшки і одноразові стаканчики, пластикові пробки і картонні рулони від туалетного паперу. Саме картонні рулони можна активно використовувати для новорічного творчості, створюючи на їх основі яскраві ялинкові іграшки, сувеніри, а ще картонні рулони допоможуть вам незвично упакувати новорічні подарунки для рідних.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


З картонного рулону можна зробити і Діда Мороза у червоному кожусі, і красуню Снігуроньку, і сніговика в капелюсі-циліндрі, а ще найрізноманітніших тварин: лисичок з пухнастими хвостами і оленів з масивними рогами. Крім безпосередньо картонного рулону знадобляться додаткові матеріали, які залежать від бажаного результату.

Для стильного Діда Мороза у червоному кожусі нам знадобиться, крім втулки, пластиковий стаканчик червоного кольору, один гудзик жовтий, червоний помпончікі, два очка для іграшок, повсть або фетр чорного, червоного, персикового кольору, вата, а ще для роботи ножиці і клей. Набір матеріал невеликий, до того ж, все необхідне можна знайти вдома, а якщо чогось не виявилося під рукою, то ви завжди можете замінити цей матеріал іншим. Наприклад, якщо немає повсті, то можна замінити його шматком будь-якої тканини відповідного кольору або шматком старої в'язаного одягу, шкарпеток.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


З фетру треба вирізати два прямокутника червоного і білого кольору, які треба приклеїти до рулону по колу. На білий фетр приклеїти два очі і червоний помпончікі, щоб оформити особа. Зверху до рулону треба приклеїти пластиковий стакан, на дно якого прикріпити на двосторонній скотч ватну кульку або білий помпон.

Відступивши від нижнього краю пару сантиметрів, треба приклеїти по кола циліндра чорну смуги фетру (5 мм шириною), а спереду приклеїти жовту гудзик поверх чорної смужки. В останню чергу кріпиться ватна борода. І Дід Мороз готовий! А ще ви можете разом з дитиною зробити різні новорічні поробки своїми руками .

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото

Вироби з паперу на Новий рік 2018



На цьому не закінчуються ідеї, які можна виконати новорічні вироби з паперу на 2018 рік , використовуючи втулки від туалетного паперу або паперових кухонних рушників. З допомогою цього простого і доступного матеріалу разом з дітьми можна зробити гарний новорічний вінок, який може прикрасити ялинку, дитячу кімнату, групу в дитячому саду або шкільний клас. І якщо в школі у переддень Нового року 2018 буде організовуватися виставка з кращими роботами, виконаними з підручних матеріалів, то такий віночок точно не залишиться без уваги.

Незважаючи на те, що він виконується дуже просто, тут є деякі особливості, які не дозволяють дитині-дошкільнику працювати над виробом самостійно. На певному етапі роботи обов'язково знадобиться допомога дорослих.

Спочатку всі підготовлені картонні циліндри треба забарвити зеленої акриловою фарбою. Покривати їх можна в кілька шарів, щоб шар фарби був рівномірним. До наступного етапу можна приступати тільки після того, як фарба повністю підсохне, не буде змазуватися і бруднити руки.

Кожен рулон після фарбування треба нарізати на тонкі кружечки товщиною близько одного сантиметра. Наш віночок буде складатися з окремих квіточок, для кожної квіточки треба відрізати по п'ять таких кружалець. Можна під час відрізання трохи прим'яти циліндр, тоді заготівля відразу придбає форму «очі».

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Коли всі рулони будуть нарізані, треба склеїти їх в квіточки по п'ять пелюсток, ретельно проклеівая серединку. Вже готові зелені квіточки треба буде склеїти між собою, щоб вийшов круг. Попередньо можна намалювати коло на папері, а потім склеювати елементи з цього контуру. Таких вінка треба склеїти два однакового діаметра, а потім склеїти їх між собою, щоб готову виріб вийшла об'ємніше.

Залишилося тільки доповнити наш віночок декоративними елементами, це можуть бути червоні намистинки або гудзики, або навіть засушені ягідки горобини. Віночок можна доповнити і тонкими ялиновими гілочками, маленькими шишками.

А вже зовсім скоро прийде час інших тематичних виробів – до першого весняного свята діти будуть для мам створювати паперові проліски .

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Виріб з паперу «Ялинка» на 2018 рік



Ще не скоро діти будуть виконувати вироби в школу на конкурс «Весна 2018» , але вже зараз вони підбирають оригінальні ідеї для своєї творчості. Не меншої уваги заслуговують і прості новорічні вироби, які можуть виконувати і школярі, і дошкільнята.

Ялинки з гуртків кольорового паперу – дуже проста саморобка, з якою впорається навіть дошкільник, а виходить вона милою, гарною і оригінальною. Може стати прикрасою вашого будинку, і ялинковою іграшкою, якщо приробити зверху петельку.

Для такої ялинки нам треба вирізати чотири гуртка різного діаметра. Можна використовувати циркуль, щоб накреслити кола, а можна обвести будь-які круглі предмети – блюдця, стакани, кухлі. Діаметр кружків повинен бути 10 8-6 см, але їх розмір залежить від бажаного розміру ялинки, можна вирізати гуртки і побільше.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Кожен гурток потрібно буде кілька разів скласти навпіл, щоб у результаті вийшла заготівля трикутник. Складений гурток тут же треба розгорнути у вихідне положення, але тепер заготівля виходить хвилясто – це і буде один з ярусів майбутньої новорічної красуні. Як і інші вироби з паперу для дітей , ялинка виконується дуже просто.

Яруси ялинки можна зібрати на дерев'яну зубочистку, фіксуючи кожен ярус кулькою пластиліну. Також з пластиліну можна зробити і стовбур, а на верхівку прикріпити жовту зірочку.

Виріб з паперу «Ялинка» на 2018 рік не буде настільки чарівною без додаткового декору, тому ви можете прикрасити її глітером, приклеїти до паперу паєтки та іншими мініатюрні декоративні елементи.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Вироби з паперу на вікна: 2018 рік



Новорічні іграшки з паперу допоможуть вам прикрасити ялинку, щоб вона виглядала не просто красиво, але і оригінально. А ще треба прикрасити вікна вашого будинку, щоб атмосфера чарівництва і затишку панувала в квартирі, в кожному її куточку. Якщо раніше сам мороз розмалював скляні вікна, то тепер ця робота лягає на плечі хазяєчок. Вони вигадують найрізноманітніші методи прикраси вікон, але витинанки по праву залишаються найбільш популярним способом. Разом з дітьми можна вирізати прості і складні паперові композиції, а потім зафіксувати їх на вікнах, використовуючи мильний розчин.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


Вироби з паперу на вікна 2018 рік – це не тільки ажурні сніжинки, які діти навчаються вирізати ще в дитячому садку, в інтернеті можна знайти різноманітні шаблони витинанок. Починати слід з найпростіших прикладів, де немає безлічі дрібних елементів.

Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото


За шаблоном можна вирізати красиві ялинкові прикраси, різдвяні дзвіночки і зірки. На нижній частині вікна можна розташувати зимовий пейзаж зі сніговими заметами, засніженій хатинкою, нарядженою ялинкою і сніговиком. А в повітрі літатимуть великі і маленькі сніжинки, а ось на верхній частині вікна можна розташувати різдвяні зірочки, різьблені гірлянди і навіть півмісяць, на який присів відпочити чарівник Санта з мішком своїх подарунків.
загрузка...
Вироби на 2018 рік з паперу: кращі майстер-класи з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають