• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Відгук про ляльку Торалей Страйп з Монстер Хай

Моїй доньці 14 років і на день народження вона попросила в мене ляльку Монстр Хай. Як би я не вмовляла, що в цьому віці вже не грають в ляльки і що це не ті іграшки, які варто купувати зараз, нічого не подіяло. Вже дуже вона захотіла її, адже в школі однокласниці тільки і обговорюють цих героїв. Враховуючи, що навчається моя донька добре, довелося погодитися і я купила Торалей Страйп , яка їй сподобалася більше всього. Спочатку я не надавала їй великого значення, але потім вирішила розібратися, чому ці іграшки привертають увагу.

Відгук про ляльку Торалей Страйп з Монстер Хай


Що являє собою іграшка Торалей


Як з'ясувалося, Торалей – це найвідоміша пустуха з мультфільму. Вона не виправлена і любить доставляти багато неприємностей. Проте її все прощають, розуміючи, що у неї характер кішки. Не знаю, чому донька вибрала саме цього персонажа, адже її характер зовсім не збігається з цією героїнею. Проте лялька для неї дуже багато значить. Вона зайняла головну полицю біля підручників і залишається завжди на виду.

Відгук про ляльку Торалей Страйп з Монстер Хай


Мені пощастило купити Торалей Страйп в базовій версії, т. к. з нею йшов ще й улюблений вихованець. Він виглядає як невеликий шаблезубий тигр і добре поєднується з лялькою. Крім того, в комплекті йшла сумочка, гребінець під колір ляльки та щоденник. Є багато й інших ляльок під цим ім'ям, але в іншій комплектації, які мають іншу одяг і зовнішність, проте донька хотіла саме цю.


Як виглядає лялька Торалей

Лялька з Базової серії виглядає досить мило і граціозно. Тут у неї короткі помаранчеві волосся, на яких намальовані чорні тигрові смужки. Очі в неї вузькі і зелені. На щоках і тілі проглядаються коричневі смуги. Доповнюють образ котячий хвіст, маленькі вушка з пірсингом і кігтики, які виступають головними особливостями персонажа.

Що стосується одягу, то в цій серії на ляльці були чорні облягаючі штани з розрізами по всій довжині. Крізь них проглядається помаранчева тканина. Їх доповнює червона туніка в діагональну смужку і коротка куртка з шипованим коміром. Взута лялька в чорно-червоні черевики на платформі. На її шиї красувався помаранчеву хустку, а на талії красивий золотистий пояс. На руках у ляльки знаходяться рукавички червоного кольору і з шипами, але вони виявилися намальованими, а не знімними.

Відгук про ляльку Торалей Страйп з Монстер Хай


Загалом іграшка вражає. Вона виглядає яскраво і казково. У нашому дитинстві таких не було, але це не означає, що наші діти не повинні йти в ногу з часом. Навіть якщо лялька виглядає трохи незвично, вона цілком може зайняти місце на полиці у дитини, незалежно від віку.

Марина, Москва, мати 2х дітей.
загрузка...
Відгук про ляльку Торалей Страйп з Монстер Хай
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають