• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото

Вироби з природного матеріалу в школу – це різноманітні фігурки тварин, аплікації і химерні композиції, для яких можна використовувати дари природи, зібрані в парки, в саду або в лісі. Дитина для творчості може використовувати каштани і жолуді, шишки, всі види горіхів, ягоди – барбарис, горобина, шипшина, глід, гілочки сосни і ялини, а також інших хвойних, насіння клена. Крім цього можна використовувати листя всіляких форм і розмірів, висушені пелюстки квітів. Не будемо забувати про насінні, насінні і зернах, які можна запозичити на кухні. А ось вироби з кленового листя будуть цікаві матусям, адже своїми руками можна зробити красиві осінні букети для прикраси будинку.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Поробка з природного матеріалу в школуІснує думка, що сьогодні матеріали для творчості дуже дорогі, але іноді достатньо озирнутися навколо і ви побачите, що сама природа дарує нам все необхідне для створення оригінальних виробів. Восени в парку й у лісі, а іноді і на території школи або дитячого садка можна зібрати маленькі соснові шишки, каштани і жолуді з капелюшками, лісові і волоські горішки, осінні різнокольорові листочки – різного розміру і форми. Поробка з природного матеріалу в школу «Бабка» виконується з використанням маленьких каштанів і різнокольорового пластиліну. Така робота буде доступна дошкільникам 4-5 років, а також учням молодших класів.

Каштани краще всього підбирати різного розміру, але обов'язково невеликі. При створенні бабки каштани треба розташувати в порядку убування: найменший буде в хвості. У Бабки повинні бути і крильця, для цього можна використовувати довгастої форми листочки або засушені пелюстки квітів. А якщо ви забули підготувати для вироби осінні листочки, то можна скористатися кольоровий папером і вирізати крильця необхідної форми. Для кожного крильця необхідно зробити дві заготовки або підготувати два довгастих листочків.


Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Головна прикраса Бабки – її великі, вирячені очі, з них ми і почнемо виконання вироби з природних матеріалів в школу, фото урок цієї простої вироби допоможе дитині самостійно впоратися з роботою, дасть всі підказки по основним етапам її виконання. Очі слід розташувати на найбільшому каштані, щоб вони перебували з боків. Для очей треба зліпити два великих білих кульки і трохи сплюснуть їх, зверху на кожен приклеїти маленький синій кулька. Готові пластилінові очі можна закріпити на великому каштані.

Всього нам знадобиться п'ять каштанів і п'ять пластилінових кульок, які будуть служити кріпленням між деталями. Коли ми разом з'єднаємо всі елементи, у нас вийде довга ковбаса. Залишилося причепити крильця – вони будуть яскраві, а будуть кріпитися на пластилін. Дуже красиво виглядають листочки цинії. Пелюстки треба прикріпити до пластиліну по два з кожної сторони (крильця повинні вийти у вигляді Х). Тепер їх можна прикріпити до тельцю Бабки між другим і третім каштанами від голови.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Поробка з природного матеріалу в школу 2 класЯк щодо того, щоб зробити пінгвінів із жолудів? Поробка з природного матеріалу в школу 2 клас – це цікавий урок творчості, де діти можуть працювати спільно, створюючи композицію на тему «Осінь». Пінгвінчиків можна використовувати і для поробок на тему «Зима» , адже більш гармонійно ці пташки виглядають саме на зимовому пейзажі.

Для роботи знадобляться тільки жолуді з капелюшками і без них, і пластилін, щоб зробити всі маленькі додаткові деталі – дзьобик, очі, крила. При бажанні можна використовувати фарби, якими прикрасити жолуді в чорний колір і позначити білий животик. За допомогою фарб можна зробити яскравими осінні вироби в школу .


Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Спочатку треба зробити дзьобик, для цього зліпимо маленький конус, використовуючи червоний або помаранчевий пластилін. Дзьобик треба прикріпити посередині жолудя. Зверху з широкої сторони необхідно прикріпити оченята, для цього потрібен блакитний (або чорний) і білий пластилін.

Коли личко нашого пінгвіна буде оформлене, ви можете зробити крильця та лапки, щоб фігурка вийшла стійкою. Для крил знадобиться чорний пластилін, їх треба зробити у формі «очі і прикріпити до тельцю з боків, загнути або залишити прямими для реалістичності. Пінгвінчик може розмахувати крильцями або тримати у них який-небудь предмет, наприклад, маленьку пластилінову книжку.

Проста поробка з природного матеріалу в школу майже готова, але, щоб вона стійко стояла на робочій поверхні, треба прилаштувати лапки. Кожна лапка повинна мати каплеподібну форму, а кігтики можна виділити стеком. Тепер пингвинчик може приміряти свій капелюшок, на кінчик якої можна прикріпити пластиліновий помпончікі.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Вироби в школу з природного матеріалу «Осінь»
Горіхова шкаралупа вам допоможе зробити поробку з природного матеріалу в школу у вас вийде мила черепашка. Використовувати можна не тільки шкаралупу волоського горіха, але і половинки шкаралупи фісташок, земляного горіха. Головне, зробити гарні очі, адже це головна прикраса нашої вироби. Вам знадобиться дві маленькі чорні намистинки і дві білі паєтки.

Панциром черепахи буде половинка шкаралупи горіха волоського, до неї треба приклеїти лапки – половинки фісташкової шкаралупи. Треба приклеїти по дві з обох сторін волоського панцира. Вони повинні бути спрямовані трохи під кутом до панцира, ніби наша черепашка повільно повзе вперед.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Тільце з лапками у нас готове, залишилося тільки приробити голову, для цього ідеального підійде шкаралупа земляного горіха. Її не треба розколювати навпіл, а розрізати навскоси посередині. У вас вийшла черепашка з великою головою і завдовжки шиєю. Тепер треба приклеїти очі: спочатку паєтки, а зверху на них по центру – чорні маленькі намистинки. Червоним фломастером можна намалювати усміхнений ротик нашої черепашки.

У цій поделочке ми використовуємо клей для фіксації всіх деталей. Якщо її виконує дитина самостійно, то працювати з синтетичним клеєм необхідно акуратно.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Для вироби в школу з природного матеріалу «Осінь» можна використовувати ті ж матеріали, тільки на цей раз зробити можна клишоногого ведмедика. Для ведмедя нам треба підготувати чотири половини від волоського горіха, чотири половинки шкаралупи фісташок і одна зовсім маленька половинка, ще дві кісточки вишні чи черешні, одна капелюшок жолудя. Такий простий і доступний набір матеріалів дозволить дитині з головою поринути у світ творчості, і з окремих деталей скласти милого ведмедика - господаря лісу.

Створюючи вироби в школу з природного матеріалу, відео ви можете використовувати в якості додаткового допомоги, але ми впевнені, що, використовуючи фото уроки, дитина зможе самостійно впоратися з цією задачею.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Для тулуба ведмедика треба склеїти попарно чотири шкаралупи горіха. Ви можете використовувати і цільні волоські горіхи, але вони досить важкі, тому ведмежа може бути нестійким. Ми радимо акуратно ножем розділити дві половинки шкаралупи, видалити ядро, а потім склеїти їх назад. Зрозуміло, на цьому етапі дитині знадобиться допомога дорослих. Бажано, щоб один горішок був більший, другий менший, який стане головою нашого ведмедика.

Два горішка слід склеїти між собою перпендикулярно, таким чином, у мишка вийде опукла мордочка. Кісточки черешеньки зіграють роль вушок, їх треба приклеїти на верхній горіх. Капелюшок жолудя треба приклеїти спереду на деталь голови, таким чином, ми виділимо мордочку лісового звіра. Для очей і носа ми можемо використовувати маленькі намистини або паєтки.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Половинки фісташок будуть нашими лапками. На верхній частині тулуба їх приклеюють по боках, як показано на картинці, а задні лапи приклеюються знизу перпендикулярно. Завдяки таким лапок ведмедик буде стійким і зможе зайняти своє місце в осінньої композиції. Також треба приклеїти хвостик – це може бути ще одна кісточка черешні або половинка фісташки. Не забудьте в кінці додати мишка реалістичності, намалювавши чорним фломастером кігтики на лапках, а червоним підмалювавши ротик на мордочці.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Виставка поробок з природного матеріалу в школіКоли проводиться конкурс виробів з природного матеріалу в школі багато батьків звалюють на себе основну частину роботи, вважаючи, що чим складніше вони виберуть поделочку, тим більше шансів, що саме вона стане переможцем. Однак, вибираючи складну ідею для дитини, тим самим, ми огораживаем школяра від її виконання, адже творчість у цьому віці дуже важливо для загального розвитку школяра. Не бійтеся вибрати просту, як вам здається, навіть елементарну ідею, але зате учень 1 2 класу зможе самостійно працювати над своїм творчим проектом і з гордістю демонструвати його вчителям і однокласникам.

Виставка поробок з природного матеріалу в школі для 1 класу – важлива частина творчого розвитку першокласника. Працюючи з дарами природи, він зможе більше дізнатися про різних рослинах, про зміни, які відбуваються у природі з приходом осені.

Можна використовувати для створення вироби з осінніх матеріалів ягоди – барбарис, горобина, шипшина, глід, гілочки сосни і ялини, а також інших хвойних, насіння клена, каштани і жолуді, шишки, всі види горіхів, які ви можете зібрати в лісі, чи в саду. Крім цього можна використовувати листя всіляких форм і розмірів, висушені пелюстки квітів. Не будемо забувати про насінні, насінні і зернах, які можна запозичити на кухні.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Осіння виріб в школу з природного матеріалуОсіння виріб в школу з природного матеріалу може бути виконана з використанням клею, пластиліну або солоного тіста – це два найбільш популярні способи кріплення деталей між собою. Якщо під рукою є запропоновані лісові дари, то можна виконати різних літаючих комах.

Наприклад, можна скатати кілька пластилінових кульок і скріпити їх між собою на зубочистку, після чого приробити до тельцю комахи крильця – насіння клена, а оченята зробити з горобиновий ягід. Для тонких лапок можна взяти гілочки або сухі травинки.

Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото


Якщо виконані вироби «Осінній ліс» ви бажаєте об'єднати в єдину композицію, то можна використовувати мох для оформлення майданчика на картонній основі або осінні листочки.
загрузка...
Вироби з природного матеріалу в школу. Робимо разом. Кращі майстер-класи з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають