• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото

Здавалося б, такий простий і примітивний матеріал, як пластикові кришечки, зовсім не можна використовувати для творчості, але ми раз і назавжди розвіємо цей міф, продемонструвавши, якими неповторними і незвичайними можуть бути вироби з кришок від пляшок . Найчастіше їх використовують для декорування поверхонь яскравою мозаїкою, яка чудово доповнить ландшафтний дизайн вашої присадибної ділянки точно так само, як і їжачок з шишок .

Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото

Вироби з кришок від пляшок для дачі
Якщо ви будете створювати мозаїчні вироби з пластикових кришок від пляшок, схеми вам обов'язково знадобляться, щоб отримати красивий і акуратний малюнок. Часто мозаїку використовують при оформленні стежок і доріжок, для прикраси стін на дачі, можна скористатися цією ідеєю і створити красивий малюнок на альтанці в дитячому саду або повністю оформити дитячу ігрову площадку.

Як тільки ви вибрали робочу поверхню для своєї творчої затії і підібрали красивий малюнок, чи то геометричний малюнок або будь-яка цікава картинка, вам належить ще зібрати достатню кількість матеріалу. Наприклад, якщо ви хочете оформити мозаїкою альтанку або стіну в дитячому саду, то до збору кришечок можна долучити всіх батьків. Запропонуйте кожному піставити на своїй кухні бутель, в який всі члени сім'ї протягом тижня, місяця або декількох будуть складати пластиковий матеріал, таким чином, спільними зусиллями ви зможете назбирати достатню кількість елементів за більш короткий термін, ніж на самоті. Для реалізації своєї творчої затії можна звернутися і до городян через соціальні мережі, можливо, у вас знайдуться однодумці, які допоможуть вам зібрати необхідну кількість кришечок, щоб ви змогли виконати вироби з кришок від пляшок для дачі .


Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото


Перед початком роботи весь матеріал треба розсортувати по кольорам, щоб надалі ви змогли швидше викладати сегмент певного кольору. Картину, яку ви хочете викласти мозаїкою, треба перемалювати на робочу поверхню, виділивши усі сегменти. Перед тим, як викладати мозаїку, треба забарвити робочий сегмент у відповідний колір, щоб не просвічувалися проміжки між кришечок. Таким чином, будуть виглядати більш акуратними вироби з кришок від пластикових пляшок, фото самих різноманітних робіт вам допоможуть в цьому переконатися.

Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото


Пластиковий матеріал відмінно кріпиться практично до будь-якій поверхні, будь то залізо або фанера, але вам чекає непростий вибір правильного клею. Для поліетилену краще всього вибирати БФ-2 БФ-4 а якщо ви створюєте вироби для дитячого садка з дитиною з непридатного матеріалу, то у вашому розпорядженні клей-пістолет. Для тих майстринь, які вирішили викласти пластикової мозаїкою доріжку на своїй дачі, можна порадити спеціальний розчин, який закріпить елементи на цегляній або бетонній поверхні. А ось кришечки на дереві можна закріпити за допомогою цвяхів, особливо якщо ви вперше виконуєте садові вироби з кришок від пластикових пляшок .


Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото


Вироби з кришок від пляшок своїми рукамиВикладаючи певний колірний сегмент зображення (ви можете розділити на сегменти не за кольорами, а за площею, наприклад, розділити весь малюнок на квадрати), слід обов'язково викладати кришечки щільно один до одного. Проміжки між ними повинні бути мінімальні, а після закінчення роботи шви маскуються розчином цементу і піску. Як правило, елементи викладають лицьовою стороною догори, тоді красивими і яскравими виходять і вироби з кришок від пляшок, фото таких робіт вам покажуть, що зовсім не має значення, який малюнок або напис нанесений на поверхню пластику. Напис бренду зовсім не зіпсує загальну картинку, а під час експлуатації вона, швидше за все, зітреться.

Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото


Для першої своєї вироби з кришок від пляшок своїми руками слід вибрати саме просте зображення, це може бути будь-піксельний малюнок або геометричний візерунок. Трохи потренувавшись, зрозумівши принцип роботи з цим дуже простим матеріалом, ви зможете виконати навіть таку незвичайну репродукції відомих картин або реалізувати творчий проект в ЕКО-парку вашого міста. А також для прикраси можна використовувати пластикові фігури для городу , кришечки ж ви можете використовувати навіть в якості матеріалу для виробництва садових меблів, головним достоїнством якої стане невибагливість і тривалий термін експлуатації.

Виріб з кришок від пляшок для дітей може бути і зовсім простий, і поки батьки викладають мозаїкою садову доріжку, діти можуть зробити оригінальну фіранку. У кожній кришці треба посередині зробити отвір, а потім нанизати їх в хаотичній колірної послідовності на товсту волосінь. Дуже просте рішення для веранди на дачі, адже такий завіски точно не страшний дощ. Якщо ж підбирати елементи за кольором, то можна отримати «висячу» композицію.

Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото


Майстер-клас виробів з кришок від пляшок можна використовувати і для дитячої творчості: якщо підключити фантазію, то кольорова кришечка може перетворитися на бджілку, божу корівку або вусатого котика. Для цього додаткові елементи треба вирізати з картону і намалювати на поверхні кольоровими фломастерами. Діти своїми руками можуть створити незвичайний підводний світ з пластиковими смугастими рибками. Замість паперу можна взяти і залишки фетру, який дозволить доповнити аплікації відсутніми деталями.
загрузка...
Вироби з кришок від пляшок: ТОП-10 майстер-класів з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають