• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як вибрати якісний килим для хлопчика з дорогами?

Оформлення інтер'єру дитячої кімнати – важливе і цікаве заняття, яке для багатьох батьків часом перетворюється в справжню головоломку. Проявляючи турботу про своєму чаді, батьки обирають для приміщення безпечні товари найвищої якості. Проте в даному випадку особливу увагу також слід приділити дизайну килимового покриття – про це і поговоримо в нашій статті.

Як вибрати якісний килим для хлопчика з дорогами?


Килим з дорогою – пізнавальне і тепле покриття для підлоги!


Такий варіант килимового покриття ідеально підійде для дитячої кімнати, в якій живе хлопчик. Поряд з зовнішньою привабливістю, килим з дорогою також є предметом інтер'єру, який сприяє розвитку малюка. Кожна дитина більшу частину свого часу проводить за грою. Тому для оформлення дитячої кімнати варто купити дитячий килим з зображенням дороги в різних варіаціях. І зовсім не потрібно переживати, що дитина тривалий час буде знаходитися на підлозі. Адже таке покриття володіє високою теплоізоляційною здатністю, є гіпоалергенним, приємним на дотик і до того ж – добре піддається очищенню.

Як вибрати якісний килим для хлопчика з дорогами?


До переваг килимка з дорогою також варто віднести високу зносостійкість. Це обумовлено тим, що для їх виготовлення використовуються синтетичні матеріали високої якості (поліамід, поліпропілен та ін). Завдяки цьому такі покриття абсолютно безпечні для дітей. Що стосується розмірів, то вироби випускаються в наступній лінійці розмірів: 12х18 м, 15х20 м, 16х24 м, 20х30 м і так по зростаючій. Сучасні вироби найчастіше виготовляються в Туреччині, Росії, Китаї та Бельгії.


Ворс килима з дорогою може бути рельєфним з 3D ворсом або мати ворсинки різної довжини. В якості зображень на килимах можуть бути цілі квартали з вулицями, магістралі і повноцінні траси. Будьте впевнені, ваш малюк буде в захваті від гри в гонки на машинах.

Перш ніж купити килимове покриття в дитячу кімнату, обов'язково вимагайте у продавця сертифікат якості і поцікавтеся про те, з яких матеріалів виготовлений килимок з дорогами. Також увагу потрібно приділяти основі виробів – від продукції на клейовій основі краще відмовитися. Перевагу краще віддати якісного покриття, яке буде безпечним для здоров'я дитини і буде добре очищатися від самих складних забруднень і плям.

Як вибрати якісний килим для хлопчика з дорогами?


Роблячи остаточний вибір, не забудьте порадитися з майбутнім власником килимка. Ваш син теж має взяти участь у виборі килимового покриття. Тоді для нього цей функціональний предмет інтер'єру перетворитися в справжню «дорогу життя», на якій він з однолітками буде влаштовувати гонки.
загрузка...
Як вибрати якісний килим для хлопчика з дорогами?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають