• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото

Книжка мала своїми руками для дитячого саду з паперу - розвиваюча гра для самих маленьких всезнайок, які так хочуть вчитися, але поки читати і писати їм ще рано, а от розглядати картинки і дізнаватися багато нового - саме час. Кожна матуся знає, що творчість позитивно позначається на розвитку маленької дитини, саме тому в дитячому садку вихователі виконують з малюками вироби на 1 червня , а батьки вдома разом з дітьми працюють над створенням книжки-аплікації.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Дитяча книжка крихітка своїми руками для дитячого садка

Цікава книжка крихітка своїми руками для дитячого садка - це розвиваючий матеріал для маленького вихованця садка, який може матуся створити самостійно. Головне, придумати цікаву тематику для розвиваючої вироби, оформити композицію і вибрати матеріал для виконання. Для дитини кожного віку можна підібрати цікаву тематику для книжки і відповідний матеріал, наприклад, для малюків з молодшої групи найкраще підійдуть текстильні вироби, а для вихованців старшої групи можна вибрати картон і папір.

Книжка-крихітка для самих маленьких спрямована, насамперед, на розвиток дрібної моторики пальців, тому їх роблять з тканини, фетру, додаючи різні об'ємні елементи - блискавки, гудзики, фетрові фігурки, великі намистини та ін. Для діток, які навчаються чи вже навчилися читати склади, така розвиваюча книжка може представляти собою міні-буквар з літерами, складами і відповідними тематиці картинками.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Найпростіші варіанти з паперу виконуються на манер трансформера, де листи складаються і склеюються між собою, а потім сторінки можна розгорнути в довгу смугу з завданнями і картинками. Це найпростіший спосіб зробити книжку, задіявши в творчому процесі дітей. Цей варіант підійде, якщо вихователь задав дітям і батькам зробити спільні вироби для дитячого садка . Теми можна вибрати найбільш просту і цікаву - «Пори року», «Тварини», «Улюблені мультфільми».

Матусі, які вирішили виконати розвиваючу книжку, можуть прошити корінець нитками, також на кожній сторінці можна зробити отвори дироколом, а потім зв'язати всі сторінки стрічкою або з'єднати їх кільцями, за прикладом пластикових канцелярських папок для документів. Якщо з'єднати книжечку кільцями, то в будь-який час можна додати ще одну сторінку. Крім того, для такої книжечки можна вибрати не тільки картон, але і фетр, фліс, що дозволяє зробити розвиваючу саморобку барвистою і багатофункціональною.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фотоЦікава книжка крихітка своїми руками для дитячого садка
Дитяча книжка крихітка своїми руками для дитячого саду для дитини трьох років може бути виконана з фетру. І цей матеріал обраний не випадково, а з практичних міркувань, адже фетрові сторінки прослужать довше. Дитина може випадково намочити їх, а книжка збережеться і її зовнішній вигляд не пістраждає. Фетровий книжечку можна при необхідності навіть попрати.

Щоб сприяти розвитку тактильних відчуттів, при розробці книжечки бажано використовувати різні матеріали по фактурі. На насправді, зовсім необов'язково, щоб дитина досягла дитсадівського віку, перше його знайомство з такою розвиваючої книжкою може відбутися вже у віці одного року.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


У книзі для маленьких дітей не повинно бути дрібних, легко відділяються деталей, які можна легко обірвати і, за традицією, сунути в рот. Це може призвести до небажаних наслідків. Краще всього використовувати різні фактури матеріалів, різні тканини на дотик, і інші матеріали, наприклад, плівки та щільний поліетилен.

На сторінках дитячих розвиваючих книжок обов'язково повинні бути аплікації, але для самих маленьких треба вибирати прості фігури, які їм добре відомі з самого раннього віку. Можна виконати аплікацію сонечко і деревце, будиночок і машинку, квіточки і метелики.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Для дівчаток чудово підійде така аплікація: кухонні меблі та атрибути з дверцями, що відкриваються шаф, зображенням продуктів і кухонних приладів. Тарілки і чайники, зшиті з фетру, можна зробити на липучці, щоб вони відділялися від сторінок при бажанні. Таку книжку можна використовувати і в іграх з ляльками.

Якщо ви самостійно оформляли дитяче ліжечко своїми руками , то у вас напевно залишилися фетрові фігурки, які можна використовувати для оформлення книжечки.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото

Книжка мала своїми руками для дитячого садкаДорослішаючи, дитина може не тільки грати з книжкою, але і брати участь в її створенні. Тепер наповнення сторінок може бути рухомим, легко відділятися. Для малюка, який вчиться в середній і старшій групі, можна додати на сторінки дрібні і великі гудзики, кіски з ниток, стрічки і шнурки. Тепер крім сюжетів і картинок можна додати букви і цифри.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Елементом сюжету може стати і пересувна картинка. Сподобається така тематика хлопчикам, адже ви можете обіграти правила дорожнього руху машинками і світлофорами.

4 роки - саме час дитині вчитися самостійно зав'язувати шнурки, а процес навчання викличе величезний інтерес у малюка, якщо зробити його в ігровій формі. Саме тому одну сторінку можна зробити у вигляді ботиночка зі шнурівкою. Для такої сторінки вам знадобляться залізні кільця більшого розміру, ніж шнурки, щоб діти могли потрапити в них легко. Таким же способом і в дитячому ігровому куточку іноді оформляють функціонально одну стінку: прикріплюють замки з ключами, засувки і гачки.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Акуратно застібати блискавку може навчити оригінальна божа корівка, у якої невелика блискавка буде розташовуватися між двома крилами. Ми прекрасно знаємо любов дітей до «дорослих занять», вони проявлять величезний інтерес до блискавки і будуть довго з нею возитися. На блискавки можна зробити і потайні кишеньки, всередині яких будуть заховані призи або інші цікаві завдання. Книжка мала своїми руками для дитячого садка з різними завданнями буде цікава дитині не один день, а протягом кількох років він буде із задоволенням грати з нею і в дитячому садку, і вдома.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Дівчатка люблять грати з ляльками, але вони пістійно губляться, як і їх вбрання та аксесуари, а ви можете з'єднати всі разом в одну книжку, де на сторінках будуть аплікації ляльок, а сукні і наряди для них можна буде міняти на липучках. А з ниток можна зробити волосся, і при бажанні можна робити різні зачіски - робити кучерики або заплітати коси.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Книжка мала своїми руками для дитячого саду для дитини 3х років
Книжка мала своїми руками для дитячого розвитку може бути виконана самим простим способом - з паперу, з прошитими сторінками. Над такою виробом діти можуть працювати самостійно, а батьки завжди прийдуть їм на допомогу. Сама цікава тематика для дітей, звичайно ж, мультики та казки, будь мультиплікаційні персонажі.

З дитиною 6 років можна зайнятися виготовленням книжки разом, для цього достатньо підготувати листи кольорового паперу і клей. Коли буде готова заготівля, на кожну сторінку можна приклеїти паперову аплікацію. До того ж, спільне творчість батьків і дітей - процес захоплюючий і веселий, а вихователі часто дають завдання для такого спільного творчого дозвілля.

Виберіть тематику, цікаву, а в той же час пізнавальну. Якщо ви читаєте на ніч дітям казки, і вони вже знають різних казкових персонажів, то ваша книжечка може отримати назву «Подорож по казках».

Заздалегідь треба підготувати різнокольорові аркуші картону, ножиці і клей, а ще тонку стрічку, щоб з'єднати сторінки. Стати в нагоді в процесі роботи може і двосторонній скотч, який можна використовувати замість клею. На двосторонній скотч приклеювати паперові аплікації буде простіше, не турбуючись, що клей виступить за кордону паперових елементів.

Знадобиться і кольоровий принтер, який допоможе вам друкувати вибрані казкові пейзажі, картинки і сценки. Якщо принтера немає, то можна використовувати дитячі журнали. Аркуші картону треба зігнути навпіл і обрізати краю півколом з допомогою фігурних ножиць. Вирізання картону ляже на плечі батьків, а от вирізати паперові елементи фігурними ножицями можна доручити дітям. Вони з задоволенням займуться цим простим заняттям.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


По лінії згину всіх паперових сторінок, приблизно посередині, слід зробити два отвори, в які можна протягнути стрічку, щоб з'єднати всі сторінки. Стрічку із зовнішнього боку треба зав'язати на бантик.

Коли заготовка для книжки готова, її можна прикрасити казковими мотивами і пейзажами, на сторінках розташуються улюблені казкові персонажі вашої дитини. Окремо можна роздрукувати загадки з казок або уривки з улюблених казок, які можна приклеїти поруч з картинками. Обов'язково треба зробити і красиву обкладинку з написом.

Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото


Книжка мала своїми руками для дитячого саду з паперу
Книжка мала своїми руками для дитячого саду для дитини 3х років - це унікальна у своєму роді розвиваюча іграшка, яка поєднує в собі багато різних функцій. Тут і виховання, і розвиток дрібної моторики, розвиток фантазії. Англійською таку фетровий іграшку називають quiet book (тиха книга), адже поки малюк захоплений цією розвиваючою грою, в будинку дуже тихо і спокійно, а у мами є час відпочити. Але перш, треба зайнятися самостійним створенням такої розвиваючої гри, і для цього не знадобляться навіть навички шиття. Фетр можна шити ручними стібками, тому зовсім необов'язково користуватися швейною машинкою.

Спочатку треба продумати тематику і розташування на сторінках елементів, для першого разу, ви можете взяти будь-який із запропонованих прикладів, а вже зовсім скоро зможете розробляти самостійний дизайн фетровому книжечки.

Для літер і фігурок слід заздалегідь підібрати шаблони і роздрукувати їх на папері, тільки після цього перевести на фетр і вирізати. Зовсім необов'язково всі додаткові елементи фетровому аплікації пришивати намертво, вони можуть приєднуватися на застібках і липучках, кріпитися на стрічках і гумках.

Не дивно, що робота з фетром захопить майстриню, і ви обов'язково захочете зробити і інші вироби, іграшки та прикраси. Наприклад, на ранок в якості аксесуару до маскарадному костюму з фетру можна зробити корону для дівчинки своїми руками .
загрузка...
Книжка мала своїми руками для дитячого садка. Покрокові майстер-класи з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають