• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Банти з атласних стрічок - універсальне прикраса, яку можна використовувати при оформленні подарунків та подарункових кошиків, букетів і солодких композицій, при оздобленні інтер'єру, сервіровці столу. Бант, звичайно ж, використовується вже дуже давно в якості аксесуара для волосся: дівчаткам стрічки заплітають у косички, а кінчики зав'язують бантиком. Сьогодні майстрині самостійно створюють аксесуари для волосся, купуючи спеціальну фурнітуру, а у дочок з'являються нові незвичайні аксесуари для волосся.

Найпростіший бантик, у якого лише дві петельки по сторонам, зможе зав'язати кожен, але дуже важливо зробити його ще і акуратним, щоб петельки були рівними, не перекрученими, а сама стрічка повинна бути розправлена. І обов'язково зверніть увагу, що при роботі з атласом, зрізи і краю треба обробляти полум'ям, щоб не сипалися ниточки.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Банти з атласних стрічок
Напевно, кожна жінка знає, якими способами зав'язати ефектно і акуратно банти з атласних стрічок своїми руками, майстер клас ж представляє вашій увазі кілька оригінальних варіантів щодо створення об'ємних бантів, які можуть стати і елементом оформлення подарункової коробки, і декором для свята, і яскравим аксесуаром для маскарадного або концертного костюма. Саме таким багатофункціональним можна вважати об'ємний атласний бантик, який вийде близько 17 см в діаметрі. Його можна на двосторонній скотч закріпити на подарунковій коробці. А можна із зворотного боку бантика приклеїти резиночку, і отримати аксесуар для волосся, додаток до ошатному маскарадному костюму. Цю ідею можна сміливо винести в число креативних майстер-класів до Нового року , адже об'ємними стрічковими кулями можна прикрасити новорічну ялинку.


Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Набір матеріалів для створення такого прикраси дуже скромний, тому труднощів на цьому етапі виникнути не повинно. Навіть у самому маленькому місті можна знайти в продажу атласні стрічки, або зробити замовлення в онлайн-магазині. Матеріал можна взяти будь-якого кольору, обов'язково треба вибрати той, який буде поєднуватися з нарядом або з подарунковій упаковкою. Ширина стрічки для такої прикраси повинна бути 25 см, ширше брати не варто, щоб петельки добре відділялися один від одного, але і менш широка стрічка не дозволить досягти бажаної пишноти.

Також нам знадобиться картон, щоб зробити шаблон, по якому буде формуватися пишний бантик. На завершальному етапі роботи слід скористатися ниткою і голкою, щоб зафіксувати сформовані петельки за шаблоном. Якщо ви бажаєте зробити гумку або оригінальну шпильку своїми руками , то треба підготувати відповідну основу і клей для надійної фіксації.

Знайти можна безліч різних варіантів, як створювати банти з атласних стрічок, відео з покроковим поясненням вам допоможуть впоратися навіть з важкими і багатошаровими прикрасами.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Бант з атласної стрічки своїми руками

Якщо ж ви не знайшли відео з поясненнями щодо процесу роботи, то для вас ми підготували покрокові фото, з допомогою яких не складе труднощів створити бант з атласної стрічки. Майстер-клас починається з підготовки основи, тому вам треба взяти в руки картон і ножиці і вирізати трафарет, як показано на картинці.

Наш трафарет являє собою зірку з сімома променями. Розмір трафарету повинен відповідати бажаного розміру готового прикраси. В даному випадку картонний круг, з якого буде зроблений трафарет, повинен мати діаметр 17 див. По центру шаблону слід виконати невеликий отвір, після чого можна вважати заготівлю основу готова. Якщо ви робите перший раз таке прикраса, то на промінцях можна проставити цифри, щоб не виникло плутанини з кількістю витків на кожному лучике. Нумерація промінчиків не дозволить вам заплутатися в процесі роботи, якщо вам доведеться відволікатися на домашні справи.

На красивий бант з атласної стрічки може піти близько шести метрів матеріалу, якщо ви хочете, щоб прикраса дійсно вийшло об'ємним, пишним. Бажано не відрізати стрічку від загального мотка, оскільки, в залежності від того, як лягають витки і їх натягу, може матеріалу піти на 20-30 см більше.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Таким чином, можна виконати прикраси, використовуючи капронову стрічку, воно виходить ніжним і невагомим. До того ж, капронова стрічка - двостороння, а, значить, на наступний крок, описаний у майстер-класі, ви можете не звертати увагу.

Щоб розправлені петельки готового прикраси вийшли гарними, кінець широкої смуги потрібно скласти навпіл, лицьовою стороною всередину (це обов'язкова умова, на яке ми рекомендуємо вам звернути увагу). Цей згорнутий кінчик слід просунути в центральний отвір. При цьому треба звернути увагу, щоб лінія згину знаходилася зверху в момент, коли ви будете створювати витки на промінцях.

Коли ви зробите перший виток навколо промінчика, треба направити стрічку до центру, і зафіксувати її через центральне отвір швейної шпилькою. Далі можна починати по порядку обвивати інші промінчики, рухаючись попарно, тобто обвиваючи протилежні промінчики. Спочатку треба зробити виток на першому лучике, потім на п'ятому, після цього на другому, далі на шостому і т. д. Схема така: 1-5-2-6-3-7-4. Після першого кола слід повторно повторити всі етапи за поданою схемою, щоб прикраса вийти пишніше. Достатньо буде зробити по п'ять витків на кожному лучике, а всього зробити 35 петельок для гідного пишного бантика.

Коли всі витки будуть виконані, стрічку можна відрізати, однак не «під корінь». Відрізаючи, треба залишити хвостик, якого вистачити, щоб виконати ще один виток.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Красивий бант з атласної стрічки
Бант з атласної стрічки своїми руками майже готовий, залишилося лише зафіксувати кінець стрічки, надати прикрасі закінчений вигляд і розправити петельки. У центрі всі верстви треба підрівняти, поєднати їх, щоб можна було зафіксувати їх ниткою. Якщо один з витків по центру не буде зафіксовано ниткою, то петелька розпуститься, коли ви знімете її з основи. Всі шари треба прошити ниткою, зробити лише два стібка - з одного та іншого боку.

Тепер можна петельки знімати з трафарету, в кінці необхідно прибрати голочку, якої фіксувався самий перший виток. Звичайно, зараз вийшла заготівля зовсім не схожа на бант, тому нам потрібно розправити петельки. Спочатку слід правильно розташувати шари: петлі не повинні розташовуватися один під одним, вони повинні йти в шаховому порядку. Якщо зафіксувати центр, як ми радили, тільки двома стежками, то шари можна змістити щодо центру.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Коли шари прийняли потрібне положення, можна намертво зафіксувати їх по центру, прошивши декількома стібками. Після цього можна розправити петельки, вивернувши їх на лицьову сторону.

Залишилося тільки підвернути «хвостик», сформувавши ще одну петельку, а кінчик приклеїти по центру, щоб приховати стібки. Ваш пишний об'ємний бантик готовий! Він стане прикрасою для подарунка, букета квітів, торта з кіндера і навіть аксесуаром до зачіски.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Як зробити бант з атласної стрічки
Враховуючи, наскільки популярними стали атласні квіти серед рукодільниць, не дивно, що і бант з атласних стрічок майстер хоче виконати в унікальній техніці стрічкового канзаші. В результаті вийде невелика прикраса, яскраве, що поєднує багатобарвні стрічки різної ширини. Готове стрічкове прикрасу можна приклеїти до купленої основі-шпильці, гумці або невидимку, і у вас вийде оригінальний аксесуар для створення дитячих зачісок.

Ви можете знайти кілька оригінальних ідеї, як створити бант з атласної стрічки своїми руками, відео уроки створені спеціально для того, щоб пояснити всі тонкощі цієї роботи.

Нарешті, на відміну від попередньої роботи, на цей раз вам належить витратити час для того, щоб підібрати необхідні матеріали. Нам знадобиться 6-7 типів стрічок різного кольору і різної ширини, які будуть поєднуватися між собою. Ми вибрали класичне поєднання - червоний-білий-чорний.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Бантик виконується поетапно: на кожному етапі ми будемо створювати тільки один шар, а в кінці з'єднаємо їх між собою, щоб вийшов дуже яскравий аксесуар.

Перший шар буде складатися з чорних стрічок: треба нарізати чотири шматочки і обов'язково обпалити краю вогнем, щоб він не обсипався. Краю кожної смуги треба зшити або склеїти, щоб вийшли заготовки у вигляді кола.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Кожен отриманий коло треба скласти навпіл, щоб шов виявився посередині і закріпити по центру чорною ниткою, щоб вийшов самий звичайний бантик з двома петельками з боків. Таким же чином треба діяти з іншими заготовками, і з'єднати всі найпростіші бантики разом. Тепер у вас вийшов перший шар, який складається з восьми петельок, а його серединка закріплена чорної міцної ниткою. Часто, коли ми зав'язуємо бант з атласної стрічки нам необхідно допомога голки з ниткою, щоб надійно закріпити центр і щоб виточки лягали акуратно, рівно, не перекручиваясь.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото

Бант з атласної стрічки: майстер-клас
Переходимо до наступного етапу, як зробити бант з атласної стрічки , а для другого шару нам знадобляться червоні і білі стрічки в горох. Їх треба нарізати смужками, всього п'ять штук. Потім кінчики кожної смужки скласти навпіл і зрізати куточок. Вийшли маленькі стрічки з різьбленим краєм, як показано у майстер-класі.

Тепер всі підготовлені смужки треба з'єднати однією ниткою, прошивши їх двома стібками по центральній лінії. Попередньо можна намітити олівцем центр кожного відрізка. Коли всі смужки будуть прошиті, нитка треба стягнути, а кінець нитки обернути навколо центру отриманого другого шару і зав'язати.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Для третього шару знадобляться чотири відрізка білого кольору різної ширини, кожен відрізок треба скласти так, як показано на фото-уроці, щоб вийшла відповідна заготовка, яка займе своє місце в майбутньому аксесуарі. В даному випадку краї смужок треба фіксувати на клей. Ця заготовка буде за формою нагадувати метелика.

Ще одну схожу метелика, але меншого розміру треба зробити, використовуючи червону і чорну в горох стрічки. На завершення треба лише з'єднати між собою всі підготовлені чотири шари, фіксуючи їх по центру на крапельку гарячого клею.

Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото


Тут ви можете знайти більш прості поради, як зав'язати бант з атласної стрічки , які обов'язково стануть в нагоді вам у повсякденному житті. З такими ідеями ви завжди зможете гарно перев'язати подарункову коробку або зав'язати пояс на плаття дочки.
загрузка...
Банти з атласних стрічок своїми руками: цікаві майстер класи з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають