• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото

Листівка з квітами своїми руками - найпростіший спосіб привітати близьку людина зі святом. До будь-якого торжества або пам'ятної дати ви можете підібрати цікавий сюжет, яскраві кольори паперу і оригінальний декор. Саморобна листівочка може бути і зовсім маленької карткою, яку можна вкласти в букет квітів, і велику, яка буде скоріше нагадувати картину.Листівка «Чашка з квітами» своїми руками
Привітати маму і бабусю з першим весняним святом допоможе дуже красива листівка «Чашка» з квітами своїми руками , яку можуть зробити вихованці старшої групи дитячого садка або учні 1-2 класу. Виріб являє собою паперову аплікацію у вигляді гуртки-вази з трьома тюльпанчиками. Працювати з папером і тонким картоном, яскравими фарбами дитині буде дуже цікаво, а матуся буде приємно здивована такому подарунку.


Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


Щоб зрозуміти всі етапи виконання простої паперової вироби, ми підготували для вас покрокових майстер-класи, але спочатку обговоримо, які знадобляться матеріали:


 • Альбомні листи

 • Папір для скрапбукінгу яскраво-жовта

 • Папір для скрапбукінгу темно-зелена

 • Атласна стрічка тонка

 • Лінійка

 • Ножиці

 • Простий олівець

 • ПВА • Листівка «Ваза з квітами» своїми руками виходить дійсно оригінальною, особливо якщо вибрати не звичайний кольоровий картон, а спеціальний папір з тисненням для скрапбукінгу. Вона досить щільна, тому аплікація буде тримати свою форму.

  При необхідності ви можете роздрукувати шаблон «Кружка» на принтері, а потім вирізати його і перевести на жовту щільний папір. Якщо дитина виконує виріб самостійно, то допомога батьків на деяких етапах буде просто необхідна, наприклад, вирізати два шари тонкого картону.


  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Вирізати шаблон слід по контуру гострими канцелярськими ножицями, далі цю заготовку слід зігнути навпіл, а щоб лінія згину вийшла рівною, без заломів, можна використовувати лінійку.

  На зеленому листі треба обвести трафарети листків і стебел, а на жовтій - трафарети окремих пелюсток або цілих бутонів тюльпанів. Потім усі деталі треба акуратно вирізати.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Кожна квіточка склеюється з деталей окремо: спочатку склеюються між собою три пелюстки, як показано на рисункt, потім приклеюється стебельце і листочки до нього. У нас готовий один весняний тюльпанчик, а для однієї листівки їх знадобиться три штуки. Готові тюльпанчики треба приклеїти до другої частини заготовки «Кружка», а підстава прикрасити маленьким атласним бантиком.

  З внутрішньої сторони передньої (лівої) планки нашої листівки слід приклеїти білий прямокутник, його можна вирізати фігурними ножицями. Тут можна написати вітальну напис і побажання.

  Ще одну заготовку білого кольору треба вирізати так, щоб її форма збігалася з формою чашки, але була на 5 мм з кожного боку менше. Тепер передню планку треба прикрасити жовтенькими кружальцями, які можна приклеїти на ПВА, головне, ПВА наносити тонким шаром, щоб він не виступав за краї.

  Незважаючи на те, що листівка «Гуртка з квітами» своїми руками виконується дуже просто, вона виходить дуже ніжною, зворушливою.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Листівка з квітами своїми руками
  Напевно, самий популярний спосіб привітати маму і бабусю зі святом - це листівка з квітами своїми руками з паперу і символічний презент. До того ж, це прекрасний варіант для творчого розвитку вашої дитини. Вітальну картку, прикрашену об'ємними трояндочками можна зробити до 8 березня, і піднести в подарунок матусі чи бабусі.

  Малюки легко впораються із запропонованим майстер-класом, головне, підготувати всі необхідні матеріали та гострі канцелярські ножиці. В даному випадку заготовки для квіточок необхідно вирізати манікюрними ножицями, тому цю частину роботи краще залишити дорослим.

  На листівки до 8 березня буде красуватися ваза з букетом об'ємних трояндочок:


 • Папір кольоровий (жовта, червона, синя, зелена)

 • Тонкий картон (коричневий або темно-сірий)

 • Ножиці

 • Лінійка

 • Олівець

 • Маркер

 • Клей-олівець • Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото

  Спочатку слід зробити основу, використовуючи коричневий тонкий картон або спеціальну папір для скрапбукінгу. Картонний прямокутник треба зігнути навпіл по лінійці: передня частина буде прикрашена квітковим аплікацією, а всередині можна написати віршик з побажанням.

  На синьому аркуші необхідно намалювати вазу, як показано в майстер-класі, і вирізати її по контуру. Ви можете змінити форму вази, зробити її більш вузькою або навпаки - ще ширше. Ваза може мати будь-яку форму, яка вам сподобається, а трафарети ви можете знайти в інтернеті. Вазу треба приклеїти до нижній частині передньої планки.

  Коли основа готова, можна приступити до оформлення трояндочок: спочатку треба вирізати стільки кружечків жовтого і червоного кольору, скільки буде бутонів у нашому букеті. Простим олівцем у кожному кружечку слід намалювати спіраль, яка починається в центрі заготовки. А потім з допомогою тонких манікюрних ножиць слід по цій лінії розрізати кожен кружечок.

  Вийшла спіралька і є заготівля для нашої трояндочки, залишилося її тільки згорнути і проклеїти, щоб вона тримала форму, щоб квіточки вийшли об'ємними. Вирізати треба за шаблоном та заготовки для видовжених листочків, і зігнути навпіл. Спочатку по краях приклеюються листочки, як показано на фото-уроці, потім квіточки приклеюються до картону, формуючи об'ємний букет.

  Залишилося тільки приклеїти вітальну напис, для цього треба вирізати червону смужку, написати на ній «З 8 березня», трохи підкрутити кінчики і приклеїти на саму вазу.

  Ви, до речі, можете зробити інтер'єрні квіти з паперу керуючись даними майстер-класом, головне, вирізати кружечки більшого діаметру, а потім розрізати їх по спіралі.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Листівка з об'ємними квітами своїми руками
  Особливої уваги заслуговує листівка з об'ємними квітами своїми руками , яку зробити трохи складніше, ніж представлені вище варіанти, але і вона виглядає ефектніше. Над такою роботою може працювати учень молодшої школи, а батьки, як завжди, прийдуть йому на допомогу.

  Листівка з квітами всередині своїми руками розкриває всю свою красу, тільки коли винуватець торжества її відкриє, тоді перед ним виявиться об'ємна квітуча галявина. А ще одна перевага такої вітальної картки полягає в тому, що її можна відправити бабусі поштою, якщо вона живе в іншому місті. Всі об'ємні елементи заховані всередині, тому в конверті вони не помнуться, а передня планка лише прикрашена вітальним написом.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Для створення листівки своїми руками з об'ємним квітковим букетом вам знадобляться звичайні матеріали - папір двостороння кольорова, тонкий картон кольоровий і ножиці:


 • Кольоровий папір

 • Картон

 • Ножиці

 • ПВА

 • Двосторонній скотч тонкий • Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Головний елемент цієї поробки - квіточка, який складається особливим чином і склеюється, щоб він став об'ємним. Спочатку необхідно нарізати папір квадратами, для цієї вироби можна використовувати паперові блоки для записів яскравих відтінків.

  Квадрат спочатку складають вчетверо навпіл і ще раз навпіл. Потім вийшов маленький квадратик слід скласти трикутником, і ножицями зрізати куточок, як показано на фото-прикладі. Тепер заготівлю можна розгорнути, і ви побачите квіточка, у якого будуть виділятися вісім пелюсток-секторів. Один такий сектор треба вирізати, а потім склеїти заготівлю, наклеївши один на одного два крайні пелюстки, таким чином, у нас вийшов об'ємний квіточка з шістьма пелюстками. А таких квіточок необхідно зробити сім штук.

  Тепер треба подивитися на майстер-клас, де все квіточки позначені літерами і показано, у яких точках слід склеювати квіточки. На ці точки необхідно приклеїти маленькі шматочки двостороннього скотчу.

  Залишилося тільки приклеїти готову квіткову заготівлю всередину картонної основи (прямокутник картону, складений навпіл), і наша листівка з 3д квітами своїми руками готова, залишилося лише підписати її.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Як зробити листівку з квітами своїми руками
  Дуже красива листівка з квітами мами своїми руками прикрашена бутонами з тонкого паперу.


 • Білий картон А4

 • Кольорова тонка папір

 • Тасьма або стрічка 5 мм

 • Дріт синельная зелена

 • Клейовий пістолет

 • Кристали або намистини

 • Лінійка

 • Ножиці


 • Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Картонну основу можна прикрасити на свій розсуд, наприклад, прикрасити смужками, або залишити нейтрального кольору, адже прикраси у вигляді пишних об'ємних квіточок буде цілком достатньо.

  Цвітну тоненький папір слід нарізати квадратами зі стороною близько 10 см (розмір квадрата залежить від бажаного розміру квіточок, тому можете вирізати кілька квадратів різного розміру). Дуже красиво виглядатимуть бутончики різного кольору і розміру. Щоб квіточка вийшов пишним, необхідно скласти разом 5-6 квадратів.

  Їх треба укласти один на одного, а потім акуратно згорнути гармошкою з кроком 1 див. Готову гармошку треба зафіксувати посередині дротом, зафіксувавши дріт крапелькою клею. Краї гармошки можна закруглити або нарізати бахромою, щоб квіточки придбали незвичайний вигляд.

  Потім з кожної сторони гармошки треба обережно відокремлювати шари паперу, починаючи з верхнього, і піднімати його вгору. Таким чином, слід розпушити пелюстки з двох сторін, а в центр вклеїти кристал або намистину, щоб закрити серцевину.

  Дріт синельная буде служити стеблинками, їх треба приклеїти на гарячий клей на основі, по центру обв'язавши стрічкою на бантик.

  З тонкого паперу можна зробити великі квіти своїми руками , які можуть служити прикрасою інтер'єру на свято або фоном для фотосесії.


  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Листівка з квітами своїми руками з паперу
  Звичайно, не тільки на 8 березня діти дарують вітальні саморобні картки, листівки «З днем народження» своїми руками квіти також можуть прикрашати, адже це по-справжньому універсальний елемент декору. На 8 березня і на День матері листівочку можна прикрасити тюльпанами, до Дня народження зобразити ромашки, а якщо ви будете робити великодні вироби , то поруч з традиційними символами Великодня може розташуватися вербна галузка.

  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото


  Різноманітні ідеї, як зробити листівку з квітами своїми руками , дає дітям величезний простий для фантазії і творчої реалізації. Саморобні листівки сьогодні стали хобі для багатьох дорослих рукодільниць, які своїми руками створюють шедеври. В магазинах можна знайти і спеціальні матеріали, особливу папір з тисненням, тасьми, декоративні елементи для прикраси.
  загрузка...
  Листівка з квітами своїми руками: кращі ідеї і майстер-класи з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають