• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї

Присадибна ділянка потребує пістійного вдосконалення, адже це місце створене для того, щоб ви відпочивали і насолоджувалися навколишньою природою, тому необхідно не тільки посадити квіти і декоративні рослини, але і прикрасити його декоративними елементами: зробити садовий грибочок з гіпсу, клумби зі старих шин і дерев'яні вироби для саду своїми руками, фото можливих ідей для облаштування садового простору ми підготували спеціально для вас. Докладно ми розглянемо майстер-клас по створенню садової фігурки своїми руками, використовуючи гіпс.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Красиві вироби для саду своїми руками: фотоВи можете зробити красиві вироби для саду своїми руками, фото представлені нижче обов'язково подарують вам натхнення. Садові фігурки – справжня прикраса будь-якого присадибної ділянки, але їх вартість часто відлякує, тому ми пропонуємо вам зробити їх самостійно. У нас вийде невеликий садовий грибочок, виконаний з міцного і довговічного матеріалу – гіпсу. Готова фігурка буде прикрашена яскравими фарбами, тому його буде добре видно в листі. Грибочок можна піставити посередині квітника або на зеленій галявині. Керуючись нашим майстер-класом, ви можете зробити кілька фігурок різного розміру, і створити на своїй ділянці грибну казкову галявину. А якщо вас цікавлять осінні вироби своїми руками , то, використовуючи соснові шишки, можна додати в композицію милого пухнастого їжачка.


Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Над красою свого саду треба пістійно працювати: висаджувати красиві сезонні та багаторічні трави, квіточки, підстригати газон, висмикувати бур'яни. Звичайно ж, хочеться додати і декоративні елементи, наприклад, красиво викласти камінчиками доріжку, піставити кілька садових фігурок, а кольорові клумби оформити за допомогою додаткових матеріалів. На ділянці можна розташувати невеликий будиночок, де зможуть грати діти, а для дорослих – дерев'яну альтанку з мангалом. Завдяки простим прийомам можна прикрасити свою присадибну ділянку, зробити з нього райське містечко, де буде приємно проводити вільний час, дихати свіжим повітрям і насолоджуватися своїми успіхами в ландшафтному дизайні. Якщо територія дозволяє, ви можете зробити мініатюрний ставок з фонтаном або викласти альпійські гірки.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Оригінальні вироби для саду своїми руками: фото
Незважаючи на те, що в процесі роботи ви будете використовувати складні матеріали та інструменти, обов'язково треба залучати до виробі дітей, які зможуть надати посильну допомогу, особливо на останньому етапі, коли фігурку необхідно буде розмалювати. Вироби своїми руками в школу допомагають розвивати нові навички у дітей, вони вчаться працювати з матеріалами, використовувати складні інструменти. Вони з задоволенням будуть спістерігати за всіма діями батьків, а коли веселий грибочок займе своє місце на галявині, саме діти будуть показувати його всім гостям, вихваляючись своїми творчими успіхами.

Перш ніж приступати до роботи, необхідно підготувати всі матеріали, які можуть знадобитися. Головний матеріал – спеціальний гіпс для виконання скульптур, крім нього, можна використовувати також цементну суміш – пісок, цемент і вода. Цементна суміш має більш тривалий термін експлуатації.


Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Оскільки наша фігурка буде складатися з декількох частин, їх необхідно з'єднати в єдину фігурку – для цього ми будемо використовувати клей ПВА, але можна взяти синтетичний клей, акриловий або «Момент», водостійкий клей.

Для оформлення готової фігурки ми будемо використовувати лак, акрилові фарби (ідеальний вибором будуть фарби, призначені для роботи по скляній поверхні). Для прикрашення необхідно приготувати пензлики різних розмірів – товсті для нанесення фарби на основи і тонкі для окремих мініатюрних деталей, контурів.

Звичайно ж, для того, щоб зробити частині фігури, обов'язково знадобляться формочки, в даному випадку ми будемо використовувати порожню пластикову пляшку, глибоку чашку. Нам знадобиться циркуль і м'який простий олівець, канцелярський ніж.

Додаткові матеріали – соняшникова олія, вода, господарське мило.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Цікаві вироби для саду своїми руками: фото
З ніжки ми почнемо виконувати оригінальні вироби для саду своїми руками, фото майстер-клас допоможе вам розібратися з усіма етапами створення садового грибочка. Ніжка має циліндричну форму, тому в якості формочки ми будемо використовувати порожню пляшку пластикову, її обсяг залежить від бажаної величини грибочка.

Наприклад, можна взяти пляшку від молока, у якій слід відрізати шийку, щоб залишився рівний високий конус. Нам може знадобитися канцелярський ніж або гострі тонкі ножиці. Попередньо можна намітити лінію, по якій буде зроблений надріз.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Після застигання гіпсову частину необхідно обережно витягти з форми, щоб не поламати. Для того, щоб «ніжку» можна було легко витягти з пластикового тубуса, треба заздалегідь обробити пластикові стінки спеціальним розчином. Для приготування цього розчину слід натерти господарське мило на маленькій тертці, змішати його з водою, додавши в суміш рослинне масло. Інгредієнти потрібно перемішати до повного розчинення мильних шматочків, а потім нанести суміш на стінки пляшки, використовуючи силіконову пензлик. Не хвилюйтеся, потім пензлик можна промити і використовувати, як і раніше, для домашньої випічки.

Гіпс необхідно розводити частинами: зараз тільки те кількість, яка знадобиться для ніжки гриба. На упаковці гіпсу є інструкція, в яких пропорціях його розводити з водою, тому, відмірявши необхідну кількість порошку, треба його залити водою і перемішати до однорідності. У суміш не повинно залишитися сухих грудок. Готовий розчин треба влити у форму і залишити до повного висихання.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Ви можете скоротити витрата гіпсової суміші, якщо зробите середину ніжки полою. В цьому нам допоможе маленька пластикова пляшка, яку треба встановити посередині формочки, а навколо залити гіпсову суміш. Залишити до повного висихання, а коли суміш затвердіє, можна ножем розрізати пластик вздовж і дістати отриману ніжку. Робота з гіпсом не займе у вас багато часу, адже він висохне всього за 40 хвилин.

Що стосується пластику, який залишився всередині «ніжки», то його можна залишити, але обов'язково обрізати канцелярським ножем виступаючу частину пляшки, після цього ніжка буде готова для подальшої роботи.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Декоративні вироби для саду своїми руками: фото
Далі можна переходити на наступний етап, як зробити цікаві вироби для саду своїми руками, фото вам допоможуть виконати і капелюшок майбутнього садового грибочка. Нам знадобиться чашка того діаметра, яку ви хочете отримати капелюшок, можна взяти піалу, глибоку пластикову миску. Піалу треба обтягнути харчовою плівкою, вона повинна прилягати щільно, на плівці не повинно бути складок, щоб «капелюшок» вийшла рівною.

Тепер необхідно розмішати суміш для «шляпки» й влити її в підготовлену форму. Через чотири хвилини в неї треба вставити зроблену раніше ніжку, розташувавши її посередині. Бажано, щоб ніжка була встановлена вертикально, тоді і грибочок вийти рівним і акуратним. Тепер капелюшок буде висихати разом з ніжкою протягом півгодини.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Використовуючи гіпсову суміш, батьки разом з дітьми можуть виконати вироби для дитячого садка , якими можна прикрасити територію садка та ігровий майданчик.

Коли грибок застигне, треба буде зробити ще майданчик, щоб він був стійким. Для підставки також знадобитися тарілочка плоска, яку треба вистелити харчовою плівкою. Можна відразу на майданчик помістити і грибок, але якщо майданчик буде знімною, вам зручніше буде виконувати декорування гіпсової фігурки. Потім готову площадочку можна буде приклеїти на водостійкий клей.

Для прикраси капелюшка гриба можна зробити маленькі декоративні елементи: опалі листочки, квіточки, бджілок або метелика. Щоб відлити такі гіпсові елементи можна використовувати силіконові формочки для випікання фігурного печива. Формочки попередньо треба змастити мильним розчином.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Всі підготовлені гіпсові елементи: гриб, підставку і декоративна прикраса – необхідно ретельно просушити протягом декількох діб (2-3) в теплому приміщенні. У кімнаті не повинно бути протягів або підвищеної вологості, щоб період експлуатації готової садової фігурки був тривалим.

Залишилася сама захоплююча частина: ми будемо прикрашати декоративні вироби для саду своїми руками, фото вам показує, який вийде сіра гіпсова основа після того, як ви розмалюєте її яскравими акриловими фарбами. На основі грибочка ви можете зробити казковий будиночок, для цього насамперед необхідно підготувати ескіз.

З аркуша паперу ескіз слід перемалювати на гіпсову поверхню, простим олівцем треба нанести контури віконця та дверцята, метелики, квіточок чи травички. Всім промальованим елементом треба додати об'єм, для цього можна пройтися шилом по поверхні, оформивши дверний отвір, контур квіточки і віконні рами.

Перед фарбуванням обов'язково слід прогрунтувати поверхню, щоб фарба довго трималася, не тріскалася і не облазила. Самий економічний варіант – використання замість ґрунтової суміші розчин ПВА. Клей слід змішати з водою і нанести на поверхню гіпсової фігурки. Після повного висихання можна наносити фарбу. Завершальним етапом буде покриття яскравою фігурки лаком.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


Дерев'яні вироби для саду своїми руками: фото
В оформлення вашого садового ділянки ідеально впишуться і вироби з підручних матеріалів ми вже розповідали вам про різноманітні фігурки, які можна виконати з пластикових пляшок, а старі автомобільні шини можна використовувати для створення квітників і вазонів для вирощування квітів.

Натуральне дерево – матеріал дорогий, а для роботи з ним потрібні спеціальні інструменти, але якщо до вас у руки потрапили дерев'яні піддони, то це відмінна можливість спробувати себе в «будівництві». З допомогою дерев'яних піддоном можна створити зручне місце для відпочинку всією сім'єю в теплу пору року. Однак на зиму бажано накривати дерев'яну конструкцію плівкою або зробити стаціонарний навіс над альтанкою.

Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї


А якщо ви хочете прикрасити сад дивними пластиковими птахами, то запасіться пластиковими пляшками і слідуйте за нашими порадами щодо їх виконання, які представлені тут .
загрузка...
Оригінальні вироби для саду своїми руками фото. Кращі ідеї
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають