• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Opel Grandland X 2018 стане другою новинкою німецької компанії в 2017 році із запланованих 7. Ще в кінці 2016 стало відомо про плани на майбутнє автоделов з Німеччини: 7in17 (72017) + близько трьох десятків новинок в цілому до кінця другого десятиліття третього тисячоліття. Вражає, чи не правда? І якщо кросовер Crossland X став заміною субкомпактвэна Meriva, то ось SUV Грандленд замінить незабаром модель компактвена Zafira. Як-то так йдуть справи в стані Опеля зараз.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Opel Grandland X 2018 року


Якщо говорити конкретно про моделі спортивно-утилітарного автомобіля Grandland X, то тут варто сказати в першу чергу про те, що його дебют запланований на осінь 2017 року. Очікується, що презентація новинки відбудеться в рамках Франкфуртського автомобільного шоу, що проходить зазвичай в цей час раз у два роки.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Як і Кроссленд, Грандленд буде мати багато спільного з Peugeot 3008 але от замість подібностей з 308 і 2008 він вже «візьме на озброєння» особливості моделі 5008 що конкретно йому ближче. Втім, платформа EMP2 об'єднує всі перелічені транспортні засоби.

Коротка інформація про моделі


Якщо говорити коротко про новенькому SUV'е відомого німецького бренду, який стане повноцінною заміною вже изжившего себе компактвена Зафіра, то варто вперед всього винести той факт, що, незважаючи на напрацювання французів, якими вони безсоромно користуються, німці залишаються вірними собі. Тут ще на поверхню спливає і те, що, наприклад, модель Astra, вона ж німецька «зірка», не проти «поділитися» з «членом сім'ї» своєю «силою». У сенсі, у неї переймуть досвід у розробці силових установок.
Є також інформація і про те, що, крім Zafira, Grandland стане наступником Antara. Здається, що і цей кросовер вже зжив себе і аж ніяк не в'яжеться з майбутніми планами щодо розвитку Opel. Як би там не було, давайте тепер перемкнемося на детальний огляд особливостей Грандлэнда.

Екстер'єр


Почати варто з того, що Опель Грандланд Х 2018 року, судячи за наявними знімків в Мережі, зробленим шпигунами, дуже сильно взяв до уваги переваги зовнішнього вигляду Peugeot 3008. Звичайно, між обома автомобілями є свої відмінності, але загальні риси виконання кузова видно неозброєним оком. Слід зазначити, що Грандленд, навіть при цьому, виглядає непогано. Якщо загалом.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Якщо розбирати конкретно зовнішність Grandland X, то в очі при перегляді тих фотографій, де транспортний засіб приховано від цікавих очей під камуфляжною сіткою, кидається, наприклад, його компактність. Комусь, можливо, Пежо 3008 здасться великою, але, якщо судити за наявними знімкам, «німець», на відміну від «француза», зроблений з ентузіазмом. Хоча, якщо подивитися на вид збоку, тоді він може здатися чимось більшим, ніж ти очікуєш побачити. Але то діло таке.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

З іншого боку, похилий дах в чомусь зберігає мінімалізм зовнішнього вигляду SUV'а. Укладають і зводять воєдино проведені напрацювання дизайнерів елементи світлотехніки, зроблені, як і належить німцям, з любов'ю і увагою до деталей. Ну а так, камуфляжна сітка все одно багато чого приховує, і поки що не розкажеш більше бажаного про зовнішність цього красеня.

Інтер'єр


Фото нутрощів салону Opel Grandland X хоч вже і є в Інтернет-мережі, але немає підтвердження інформації про те, що вони дійсно в'яжуться з новинкою. За інформацією інсайдерів, інтер'єр автомобіля багато в чому схожий з тим, чим багаті Crossland X і Mokka X. Все-таки разом їм незабаром доведеться зробити все можливе для того, щоб породити нову лінійку німецької компанії, яка дасть їм у майбутньому можливість творити виняткові шедеври.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Якщо відштовхуватися від Кроссленда, що, здається, буде більш доречним в нашому випадку, тоді можна зробити наступний висновок: обстановка всередині салону Грандленда панує буквально футуристична. І на цей момент вказує та ж установка проекційного дисплея. Хоча факт її наявності та не підтверджено до цього моменту.
В іншому — інтер'єр Grandland являє собою сукупність останніх інженерних розробок, діючих з величезним успіхом у процесі взаємодії з водієм. Плюс до всього, красиво оформлених. Взяти ту ж приладову панель, то вона, за словами журналістів, практично розпорядженні водія до безперервного спілкування з авто під час руху і багато в чому допомагає йому в процесі їзди на близькі та далекі відстані.
Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна

Окремо виділимо крісла, які на повірку здадуться злегка заглибленими — для кращого облаштування свого тіла в їх периметрі — і обладнані численними підручними засобами, включаючи набір функцій для безперешкодного прийняття найкращого положення.

Технічні характеристики


І якщо ми вже в початку статті заговорили про модель Astra і про те, що Grandland забере у неї собі пару-трійку моторів, то тепер продовжимо нашу незакінчену думку і скажемо про це момент детально. Імовірно, потужність Грандленда на виході вийде в районі 200 кінських сил. Цього вдасться досягти за рахунок встановлених наддувних агрегатів Ecotec. Це якщо про бензині. Також в арсеналі і дизелі. Інсайдери не виключають можливість появи якогось гібриду. Подивимося.

Початок продажів в Росії і ціна новинки


Ціна на Опель Грандлэнд Х на російському ринку в момент виходу, судячи з усього, буде змінюватись в районі 1-15 млн рублів. Це якщо відштовхуватися від поточного значення вартості Peugeot 3008 його аналога. У вільний продаж автомобіль надійде орієнтовно вже на початку 2018 року, або навіть в кінці 2017.
Подивіться короткий відео про автомобілі Opel Grandland X 2018:

Читайте також :

 • Новинки авто 2017-2018

 • Кросовери 2017-2018 модельного року

 • Повернеться Опель в Росії в 2018 році
 • загрузка...
  Новий Opel Grandland X 2018 | фото, ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають