• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На 2018 рік запланований вихід фільму «Залізне небо: Ковчег», який стане третьою частиною в ситуації трилогії. І якщо все піде добре, то за один рік ми станемо свідками відразу двох нових проектів з всесвіту Iron Sky. Цікаво?

Що було перш


Давайте почнемо з того, що розповімо про «Залізному небі» те, що потрібно знати про нього в першу чергу. Даний проект був би неможливий без підтримки людей, що тяжіють до кіномистецтва і нестандартного гумору. За допомогою краудфандінга Тімо Вуоренсола і компанія в 2012 році винесли на суд глядачів фантастичний бойовик з елементами іронії, повсюдно вбудованими в твір, який розповідав про те, як фашистам вдалося побудувати військовий табір на темній стороні Місяця. Ну що тут ще додати?
Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Бюджет проекту склав 75 мільйонів євро, тоді як зібрав трохи більше 8 млн доларів. Але продюсери побачили це гарний знак і діждалися слушного моменту, щоб запустити у виробництво другу частину, завдяки якій вони мають намір зібрати помітно більшу кількість грошових коштів. І якщо вигідну справа окупиться, то третя глава в історії Iron Sky обов'язково буде.
Цікаво, а чи в якому-небудь із запланованих на майбутнє сіквелів Гітлер скакати на дінозавра, як це було показано в одному з відео?

Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори


Що буде нині


Фільм «Залізне небо: Ковчег» може отримати той же бюджет, що і у сиквела: близько 20 мільйонів доларів. «Залізне небо 2» було знято при бюджеті в 18 млн, і ці гроші явно пішли на поліпшення якості графіки.
Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Iron Sky: The Ark — сіквел сиквела, якщо судити з промо-ролика, зажадає всі ті ж два десятки «лямів» на своє виробництво, якщо не більше, адже історія в ньому почнеться ще до зародження життя на планеті Земля, що, природно, потрібно показати людям.
Інших подробиць про проект немає. На відео, зробленому для залучення глядацької уваги до майбутнього проекту, сказано, що Земля і Місяць взаємопов'язані. В принципі, це можна було зрозуміти вже при перегляді оригінальної стрічки.
Давайте дочекаємося виходу в прокат другого «Залізного неба», оцінимо, наскільки його автори поліпшили першоджерело і в якому взагалі напрямку вони рушили, після чого будемо думати, чекати чи не чекати продовження.

Режисер і сценарист


Третю частину Iron Sky срежиссирует фін Тімо Вуоренсола. Природно, тільки він! Йому добре відома канва всій цій історії, адже саме завдяки його неординарному мисленню в рік, коли повинен був статися кінець світу згідно з календарем Майя, з'явилося «Залізне небо», спародировавшее буквально все святе і тривіальне.
Сценарій третьої глави трилогії напише Макс Ван. Ця людина відома тим, що раніше продюсував «Монгола» Сергія Бодрова і «Конфуція» Ху Мея з Чоу Юнь-Фатом в ролі давнього мислителя і філософа Китаю.

Причетні до проекту люди


«Ковчег» поки тільки збирає команду однодумців, так сказати. Акторський склад до цього моменту невідомий.
Є інформація, що оператором проекту погодився побути Туомас Кантелинен. Російському глядачеві він добре знайомий: фінська кінематографіст знімав «Криголам» Миколи Хомерікі, «Територію» Олександра Мельника і «Дочка якудзи» Сергія Бодрова. Також його рук справа — «Арн: Лицар-тамплієр» і «Мисливці за розумом» і «Геракл: Початок легенди» Ренні Харліна, теж, до речі, не чужого російському глядачеві людини. Та й потім, фіни практично як рідні росіянам, хіба ні?

Сюжет


Сюжет фільму «Залізне небо 3», яке поки що має підзаголовок «Ковчег», достовірно невідомий. Земля пов'язана з Місяцем, і все почалося ще задовго до появи людини. Як-то так.
Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Цікаво, що в «Залізному небі 2», яке в оригіналі має підзаголовок «Майбутня гонка» або «Прийдешній народ», або щось в цьому роді — The Coming Race, — події, як відомо, будуть відбуватися через двадцять років з того моменту, на якому закінчилася оригінальна історія. Цілком можливо, що кінцівка сиквела буде безпосередньо взаємодіяти з початком тріквела. Ви самі думаєте?

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Залізне небо: Ковчег» в прокат встановлена на 2018 рік. Ймовірно, його прем'єра в підсумку буде зсунута на рік, а то й на два. До речі, реліз сиквела досі не визначено, хоча тішить те, що його вже зняли. Загалом, подивимося. І посміємося. Від душі. За переглядом будь-якої з частин Iron Sky. Особливо тієї, де головний серед фашистів підпорядкував динозавра.
Напередодні виходу повноцінного трейлера до фільму «Залізне небо: Ковчег» оцініть ось це короткий відео :

А ось і Гітлер на дінозавра:

Читайте також :

 • Найбільш очікувані фільми 2018 року

 • Мультфільм студії Aardman «Перша людина»

 • Як приручити дракона 3
 • загрузка...
  Залізне небо: Ковчег фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають