• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Дана стрічка, яка вже заслужила визнання як кінокритиків, так і глядачів, стане цікавою для тих, хто захоплюється східними бойовими мистецтвами.
Ця яскрава картина про майстра кунг-фу, в 2008 році принесла своєму творцеві багато нагород і номінувалася на "Оскара" як кращий фільм іноземною мовою. Але в результаті нагороду отримав у двох інших номінаціях.
Персонаж, який є головним героєм картини, існував насправді. Хоча, все стрічки, в тому числі і « Великий майстер 2018 » надто прикрашають сюжет, додаючи в нього те, чого насправді в житті майстра не було і з ним ніяк не пов'язано.
Однак, такий творчий підхід себе виправдовує. Головне в художніх картинах, на відміну від документальних, – сюжет, захоплюючий увагу глядача. Перший фільм, який оповідав про життя майстра Вина в період окупації КНР Японією, частково передавав правдиву біографію героя, але от наступні стрічки зовсім не відповідають реаліям. Не буде відповідати їм і очікуване в 2018 році «Великий майстер. Іп Ман 4».

Що відомо про фільм 2018 року?


Сюжет


Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Вин Чунь – саме так звуть головного героя, емігрує з Гонконгу в Америку. Дія відбувається в період 70-х, якраз тоді, коли молодь Штатів «заражається» східними бойовими мистецтвами. Фільми за участю Брюса Лі на піку популярності.
Чунь, розуміючи, що це можливість заробити собі на життя, відкриває секцію східних єдиноборств, яка відразу ж стає дуже популярною серед американської молоді.
Однак нікому з учнів невідомий той факт, що насправді майстер самоучка і ніколи не практикувався в тому, чого намагався навчити. Але він викладав теорію так, що хлопці вірили в майстерність вчителя і були переконані у власних силах. З-за цього надалі сталася трагедія.
Один з молодиків, отримавши трохи теорії від непрофесіонала, вирішив, що він вже цілком здатний карати «неправильних людей», але, на жаль, не впорався і загинув. Батько юнака, досить заможний підприємець, що має справу зі зброєю, після загибелі сина зненавидів увесь світ, а особливо лжемастера.
Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Хоча останній і сам відчуває свою провину, але не готовий гинути від рук найманців, яких найняв невтішний батько. І йому належить тепер вже на практиці досягти майстерності кунг-фу.

Знімальна командаПро акторський склад відомо досить мало, а точніше лише те, що головну роль зіграє Донні Йен. Варто відзначити, що біографія самого актора в деяких моментах схожа з біографією героя.
Мама актора займалася ушу і мріяла відкрити власну школу, але в маленькій китайської провінції їй цього не дозволяла зробити китайська мафія. У результаті сім'я не бажаю все життя тягнути жалюгідне існування вирішила податися до Америки, і оселилася в передмісті Бостона.
Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Саме там мамі Донні вдалося досягти своєї мрії і цілі і відкрити школу ушу, яка стала дуже популярною. Сам актор також відвідував школу і обожнював бойові мистецтва з самого дитинства. Він розвивав і удосконалював свої навички роками. Саме тому у фільмі він виглядає природно, і всі техніки виконує сам.
Акторська кар'єра Ієна також склалася завдяки його майстерності в ушу. Повертаючись до Америки від свого китайського вчителя, у якого він осягав мистецтва два роки, майбутній актор їхав через Гонконг. І зовсім випадково потрапив на кастинг фільму «П'яний шаоліньський майстер», відомого на даний момент багатьом.
Коли Донні почав імпровізувати і показувати сцену можливого спаринги, вся знімальна група завмерла від подиву і захоплення. А режисер не став проводити далі кастинг і запросив Ієна на головну роль. Саме після цього фільму актор став відомим і затребуваним.
Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Кращими фільмами за участю Донні Йена кінокритики та глядачі вважають: «Іп Ман», «Герой», «Іп Ман 2», «Ізгой-один: Зоряні війни», «Одного разу в Китаї 2».
Режисером стрічки був і залишається сценарист, продюсер, оператор, актор – Вілсон Іп. Варто відзначити, що його кращими режисерськими роботами вважаються фільми «Іп Ман» та «Іп Ман 2». Він неперевершений майстер режисури, коли мова йде про бойовиків, драмах і комедіях.
Продюсером і виконавчим продюсером в одній особі буде представляти Бак-Хв Геть.
Едмон Он, сценарист попередніх фільмів, залишиться і сценаристом « Іп Ман 4 », який з нетерпінням чекають глядачі в 2018 році. Він також прославився на фільмах «Іп Ман», «Іп Ман 2» та «Іп Ман 3D». Проте він відомий глядачам і по іншим картинам, які вважаються одними з найкращих у його творчості, наприклад, «Цар мавп».
Хто ще буде в команді і поповнить акторський склад, поки що залишається таємницею.

Успіх образу Іп Мана в кінематографі


Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу

Образ Іп Мана в кінематографі завоював певну нішу, хоча в кожній з частин він все більше переставав мати спільність з цієї біографії майстра. Але схоже глядача це не бентежить і фільми подобаються своїми нетривіальними сюжетами, насиченістю красивих сцен з застосуванням кунг-фу і зокрема, стилем Вин-Чунь, який насправді належить великому майстру Чуню.
Незважаючи на те, що досить багато режисерів знімали картини, де використовували прообраз Вин-Чуня, нові фільми про майстра не втрачають актуальності. Тому велика ймовірність, що фільм 2018 року не стане винятком і завоює любов глядачів, а можливо і нові кінематографічні нагороди. Залишається лише дочекатися релізу і оцінити акторську майстерність і роботу всієї знімальної групи.

Відео трейлер, фан-тизери


загрузка...
Великий майстер 2018 | Новий фільм, сюжет, актори і дата виходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають