• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна

Спільнота геймерів розбурхала новина про те, що SONY може випустити свою приставку п'ятого покоління PlaStation 5 вже у другій половині 2018 року. Ця новина була озвучена аналітиком компанії Macquarie Research — Даміаном Тонгом. Певний ажіотаж викликаний тим, що між новими версіями приставок SONY проходить, як правило, не менше 7 років. Остання PlaStation 4 вийшла на ринок в 2013 році. У 2016 були випущені дві оновлені версії – тонка модель Slim і істотно більш потужна Pro. Враховуючи ці оновлення, ніхто не очікував виходу приставки до 2020 року.
Сама компанія SONY загадково мовчить, однак деякі витоку даних свідчать про те, що розробка йде повним ходом і покупців чекає дійсно потужна машина для просунутих ігор і віртуальної реальності нового покоління. Причиною прискорення виробництва стала банальна конкуренція. Адже корпорація Microsoft анонсувала вихід своєї нової приставки Xbox Scorpio вже на осінь 2017 року, а вперше девайс буде продемонстрований 12 червня на виставки Е3. За своїми параметрами Xbox Scorpio значно перевершує PS4 має потужність на рівні 6 терафлоп проти 42 у PS4. Крім того, в новинці буде використано нове графічне ядро, розроблене на основі процесорів AMD.
Ця новина спричинила інженерів SONY, які зазвичай успішно справляються з конкуренцією, йдучи врівень з суперниками і часто випереджаючи їх зі значною перевагою. Отже, нова PlayStation 5 вийде в 2018 році, і говорити про це можна впевнено. Але чого чекати про новинки і не буде поспішний реліз сирої недоробкою?
Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна

Характеристики і особливості PlayStation 52018 року


Звичайно ж, складно говорити про те, які конкретно зміни та удосконалення можуть нас очікувати, так як сама компанія SONY не робила жодних прес-релізів та заяв з цього приводу. Можна покладатися тільки на думки і оцінки експертів. Зокрема варто прислухатися до Деміану острови тонга, який передбачив дати виходу PS4 і версій приставки Slim і Pro, у багато вгадавши їх робочі параметри. Розглянемо думка експерта.

Зовнішній вид


Зовнішній вигляд консолі практично не зміниться. Чорна прямокутна коробка по праву може вважатися частиною бренду, що забезпечує впізнаваність консолі і зміни дизайну повинні бути мінімальними. Контролери також збережуть зовнішній вигляд і розташування елементів навігації, блок з тачпадом і функцію вібрації. Джойстики від PS4 є одними з найбільш зручних, ергономічних та адаптованих для ігор різного типу. Намагатися змінити і так хороший продукт – поганий тон для будь-якого виробника. Таким чином, вигляд PS повинен зберегти всі традиційні відмінності бренду, але технічна начинка значною мірою зміниться і зміниться.
Що стосується додаткових аксесуарів, наприклад, використання пристосувань для занурення у віртуальну реальність, будувати тут здогадки поки рано. Однак враховуючи тісну співпрацю компанії з AMD можна очікувати цікавих і сміливих новинок в різних сферах, від коштів за поліпшення візуалізації, до пристроїв контролю руху, нових контролерів і інших пристосувань.
Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна

Технічні параметри


Нова приставка PlayStation 52018 року, повинна стати консоллю нового покоління, а не черговим апгрейдом. У першу чергу, експерти пророкують, що обчислювальна потужність пристрою перевищить 10 тисяч терафлоп, що більш ніж вдвічі більше ніж у консолей нинішнього покоління і значно більше у порівнянні з найближчими конкурентами. Настільки високої обчислювальної потужності вистачить для швидкої і якісної обробки відео в 4К і створення нових, детально опрацьованих світів віртуальної реальності.
Однією з головних новин компанії Sony за останній час, стало припинення відносин з виробником Nvidea і початком співпраці з компанією AMD. Це викликане бажанням SONY перейти на новий рівень графіки і обробки зображень і саме фахівці з AMD на даний момент пропонують низку революційних для галузі рішень. Таким чином, наступне покоління приставок буде збиратися на базі графічних чіпів AMD, що може стати сміливим, але напевно цікавим експериментом по модернізації графічної складової ігор. Незважаючи на можливі серйозні зміни в залозі і програмних рішеннях, зберегтися підтримка ігор з бібліотеки PS4 що дасть геймерам більший простір для вибору віртуальних розваг.
В якості пістійної пам'яті з великою ймовірністю будуть використані твердотільні накопичувачі даних, що дозволить в значній мірі прискорити обмін інформацією і додатково підвищити швидкодію консолі. Про ємності накопичувачів поки не повідомляється, але враховуючи, що сучасні ігри займають величезний простір варто очікувати використання дисків ємністю до 1 Тб.
Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна

Скільки буде коштувати PS5?


Говорити про точну ціну, не знаючи точних параметрів приставки дуже складно. Однак, враховуючи політику компанії SONY випускати передові консолі намагаючись стримувати ціну в жорстких рамках, ціна новинки повинна бути на прийнятному рівні. Експерти сходяться на думці, що ціна буде знаходитися в діапазоні 500-700 доларів, в залежності від конфігурації, обсягу пістійної і операційної пам'яті пристрою. Ця вартість цілком прийнятна, якщо звичайно в консолі не будуть реалізовані екзотичні та проривні рішення, що не мають належної підтримки і масового виробництва. Також не варто забувати і про те, що доступна ціна – головна запорука конкурентоспроможності продукту на сучасному ринку.

Чого в цілому очікувати від PlayStation 5 в 2018 році


За оцінками експертів, приставка PlayStation 5 швидше за все не буде проривним рішенням, здатним докорінно перевернути підхід до геймінгу в галузі. Однак, консоль напевно буде сповнена цікавих рішень і на певний період часу стане найбільш високотехнологічним пристроєм, здатним визначити майбутнє для розвитку галузі. Також в основі ігрової системи, будуть закладені фундаментальні рішення для подальшої модернізації та вдосконалення, що дозволить підвищити потужність і функціональність наступних приставок з серії.
Відсутність стандартних 7-8 років на розробку не буде мати негативного дії на приставку, готова PlayStation 5 як і інші консолі буде надійним і зручним ігровим автоматом. Але по факту, зараз нова серія потрібна для боротьби з конкурентами і самоствердження на ринку ігрових технологій. Підкреслюючи основні огляди приставки, варто відзначити наступні моменти:

 • Збережеться колишній або схожий з ним візуальний вигляд;

 • В основі графічної архітектури будуть лежати процесори AMD;

 • Продуктивна потужність складе більше 10 терафлоп;

 • Будуть змінені стандарти, що пред'являються до жорстких дисків – більший обсяг, інший формат носія.


 • Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна

  Очікувати більш докладної інформації, офіційних заяв з приводу термінів релізу, цікавих концептів або просто натяків від SONY варто в ході виставки E3 яка пройде найближчим часом. Актуальність подібних заяв зростає завдяки тому, що на виставці буде продемонстровано безпосередній конкурент — Xbox Scorpio. Вже зараз ця приставка має велику потужність навіть порівняно з PlayStation 4 Pro, а значить, настав час рішучих дій з боку SONY. Залишається з нетерпінням чекати Е3 і уважно стежити за ходом презентаційних заходів, в ході яких нас напевно чекає безліч корисних і цікавих новинок і концептів.
  загрузка...
  Playstation 5 вийде в 2018 році | огляд, ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають