• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Політ на Марс в 2018 році | відео

Політ на Марс в 2018 році? Хіба таке можливо? З тих самих пір, коли людина дізнався про існування інших планет, мрія про міжпланетний політ не покидала його. З розвитком технічного прогресу, мрії знаходили більш конкретних обрисів.

Політ на Марс в 2018 році


Чоловік став будувати плани. Одного разу нога його ступала на Місяць. Але все більше його вабила інша планета – Марк. Люди сподівалися знайти на Червоній планеті братів по розуму. Сьогодні відомо абсолютно точно – на Марсі немає розумних істот. Умови на планеті значно відрізняються від тих, до яких звикли земляни. Але мрія одного разу висадиться на Марсі набуває все більш реальних обрисів.

Політ на Марс. Плани на 2018


SpaceX


Квітень 2016 року. На весь світ пролунало повідомлення засновника приватної космічної компанії SpaseX Ілона Маска, що в травні 2018 року, коли планета опиниться від Землі на самому близькій відстані, до Марса буде запущений вантажний корабель. Цій події судилося стати першим кроком до мрії, яка стала для підприємця головної – колонізація Марса. Або, кажучи іншими словами, Червоній планеті призначено стати другою домівкою для землян.
Компанія створювалася з метою реалізувати мрію про польоти до Червоної планети. А поки здійснюються проміжні кроки:

 • комерційні запуски,

 • доставка вантажів на МКС.


 • Неможливо доставити людей на Марс, не створивши спочатку потужну ракету, здатну вивести корабель на орбіту, не побудувавши сам космічний корабель і не реалізувавши безлічі інших технологічних рішень. Так що політ на Марс 2018 року – лише один з багатьох етапів такої претензійної завдання, як освоєння Червоної планети.
  Але виявилося, що ресурсів для здійснення таких амбітних планів потрібно куди більше, ніж передбачалося. А підготовку екіпажу, як і ракеті Falcon 9 Heavy, також слід звернути більше часу і уваги. Саме їй належить вивести на орбіту космічний апарат Red Dragon. Взагалі-то це сполучені разом три Falcon 9 і потрібно провести ще і випробування цієї ракети.
  Політ на Марс в 2018 році | відео

  Компанія, оцінивши свої можливості, визнала, що і сам апарат не буде готовий до польоту 2018 року, і безпілотну місію відклала на два роки. У подорож космічний апарат відправиться тільки в 2020 м.
  Ілон Маск зі своєю мрією не розлучається. Він просто бере відстрочку.
  У минулому році мільярдером представлена також була і міжпланетна транспортна система Interplanetary Transport System (ITS). І дано ще одну обіцянку – перша людина на Марс буде відправлений до 2025 року. Але, схоже, що через перенесення можуть змінитися терміни та пілотованого польоту теж.

  Денис Тіто


  Це ім'я знайоме всьому світу. Перший космічний турист, американський мільярдер. Разом з космонавтами Юрієм Батуріним (Росія) і Талгатом Мусабаевым (Казахстан) він 128 разів облетів землю в 2001 році, що обійшлося йому в 20 мільйонів доларів.
  І він будував плани про колонізації Марса. Він також заснував власну некомерційну компанію Inspiration Mars Foundation з не менш честолюбною метою – перший пілотований політ до Марса. В екіпажі сімейна пара. Політ – круїз 501 день – призначений на січень 2018 року. Він особисто оголосив про це світу в 2013 році. Сам Тіто заявив, що готовий вкласти 100 мільйонів доларів і закликав всіх зацікавлених підтримати його проект.
  Політ на Марс в 2018 році | відео

  Без підтримки NASA цей політ здійснимо бути не міг. Однак, проект так і не отримав очікуваної підтримки, так і фінансувати його ніхто особливо не прагнув. І сьогодні доля проекту залишається невідомою.
  За найскромнішими підрахунками безпілотний політ на Марс може обійтися 3-55 мільярдів євро.

  Хто проти?


  Свою професійну думку про проект Тіто в свій час висловив Віталій Лопота, генеральний конструктор РКК «Енергія». Він переконаний, що наявні технології не дозволять здійснити керований політ в 2018 році. Для цього потрібні нові джерела енергії, а їх немає.
  Крім того, екіпаж, числом менше чотирьох, зовсім скоро зазнає труднощі емоційного характеру. Так вважають експерти. А у двох, знаходяться в абсолютній ізоляції, серйозний конфлікт неминучий.
  В Массачусетському технологічному університеті проводилися дослідження у зв'язку з приватним проектом голландця Баса Лансдорпа під назвою Mars One. По ньому передбачається відправка партії поселенців на Червону планету в 2024 році. були вивчені ресурси кисню, харчування та технологій, які будуть потрібні землянам, щоб нормально існувати. Результати і висновки виявилися приголомшуючими. Вчені встановили, що вже на 68-ий день перебування на Марсі колоністи почнуть болісно вмирати від асфіксії.

  Політ на Марс в 2018 році | відео

  Про проекти підкорення Марса


  NASA


  Йому належать всі основні програми досліджень. А з них найбільш значимий – «Кьюріосіті», марсіанський ровер.
  У планах Космічного агентства кілька місій на Марс відразу. І серед них ці:

 • До 2018-го на планету відправиться спусковий модуль InSight. На цю стаціонарну станцію покладено завдання вивчати геологію Червоної планети.

 • У 2020-му буде запущено новий ровер, аналог «Кьюріосіті».


 • Як всі інші роботи, вони – результат реалізації величезної програми освоєння Марса. У 1993-му запущена, вона націлена на докладне вивчення цієї планети, що найближче до Землі, щоб якось там міг пристати людина.
  Нею передбачено також розробки ракети, названої Space Launch System. У 2015-му завершилися випробування першої її щаблі. А в планах – пістійне поліпшення, поки вона не буде готова реалізувати головне завдання – доставити екіпаж із шести осіб на Марс. Їм доведеться провести там майже два роки. Розрахунки показують, що це стане можливим лише в 2030-х.
  Але, дослідження в Масачусетском університеті виконання цих планів ставлять під сумнів.
  Політ на Марс в 2018 році | відео

  ЄКА і «Роскосмос»


  У Європейського космічного агентства є спільний з «Роскосмосом» проект, званий ExoMars. Завдання – відшукати ознаки життя на Марсі:

 • орбітальний модуль був запущений в березні 2016-го,

 • в 2019-му на планеті повинен висадитися марсохід.


 • Індія


  Тут був запущений дослідницький зонд «Мангальян». Вже восени 2014-го він був на марсіанській орбіті. Країні вдалося стати першою в світі, з першої спроби досягла Марса. У 2018-му буде запущений «Мангальян-2», і це вже буде орбітальна станція зі спущеним модулем.

  ОАЕ


  Програма вивчення планети в країні називається Mars Hope. Згідно її, станція не стане приземлятися на планеті, її завдання – досліджувати атмосферу.

  Китай


  У планах взяти на Червоній планеті зразок грунту. У 2020-му стартує космічний корабель з ровером.
  У 2018 році політ на Марс не відбудеться. Коли будуть нові старти? Людина завжди буде вірити, що одного разу ступить на марсіанську землю.
  загрузка...
  Політ на Марс в 2018 році | відео
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають