• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори

На 2018 рік намічена прем'єра фільму «Інволюція». Фантастичну стрічку срежиссирует Павло Хвалєєв, який заручився підтримкою небайдужих глядачів, вклалися в її створення, і закордонних акторів. Цікаво?

Чим примітний проект


Давайте почнемо з Павла Хвалеева. Цей чоловік раніше піставив дві повнометражні картини: «Рандом» і «Три». Обидві були трилерами і обидві здавалися якимись ірреальними, чи що. Свій третій повний метр Павло Хвалєєв має намір зробити приблизно тим же, заручившись при цьому вже високим бюджетом і набутим раніше досвідом, а також і прийомами жанру фантастики.
Також Павло Хвалєєв є учасником музичного колективу Moonbeam.
Примітно, що його дебютна робота в кіно отримала вельми непоганий відгук у глядача: детективна драма, обладнана музичним лейтмотивом під назвою «Рандом» на момент своєї появи в[российском]iTunes опинилася серед 50 найбільш завантажуваних фільмів.
Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Жахи під назвою «Три» в свій час були відзначені чималою кількістю згадувань на різних фестивалях. Як думаєте, після цього людина повинна зупинитися? Ні, він має намір йти далі!
Павло Хвалєєв вирішив, що його новим проектом допоможе краудфандінг. І не прогадав! Варто зазначити, що заявлена спочатку сума була зібрана швидко, при тому, що встановлене значення бажаної кількості грошових коштів на виробництво антиутопії було ще й перевиконано.
Власне, жанр антиутопії був обраний невипадково. Павло Хвалєєв, навіть без ознайомлення з його попередніми роботами, може здатися людиною, зневіреним у людство. За винятком, звичайно ж, тих людей, які допомагають йому безпосередньо в роботі і в зростанні за життя, в принципі.
Інволюція, слово, яким називається проект, з точки зору біології, — це шлях назад. Тобто: втрата здатності, що з'явилася в організму в процесі еволюції.
Іншими словами, якщо співвіднести дане поняття конкретно з фільмом, то на виході вийде те, що історія, розказана в ньому, торкнеться тему буквально редукції людства. Те, що одного разу просував в маси Чарльз Дарвін, в XXI столітті, ймовірно, піде в небуття.
Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Атрофія всього накопиченого раніше досвіду нас чекає, товариші. І цього практично не уникнути. Якщо не вживати ніяких дій, воспрепятствующих цього.
Природно, раз це фільм, то він повинен бути трішки «грубим». Для посилення ефекту, створеного кіно! У сенсі, показати насправді, що чекає людей в найближчому майбутньому, якщо вони продовжать разобщаться, вести розгульний спосіб життя, піддаватися спонтанному сексуальному потягу і грішити навіть тим, до чого, в принципі, не додумаешься. Як вам таке, хотіли б поглянути на подібного роду видовище?

Режисер і сценаристи


Павло Хвалєєв срежиссирует фільм на тематику антиутопії самостійно.
Написанням сценарію займуться Олександра Хвалеева, Володимир Бурцев і Ганна Кузьміних.
Володимир Бурцев — абсолютний дебютант у кіно. Ганна Кузьміних раніше зробила короткометражку «Чай» з Петром Мамоновим і Анастасією Куимовой. Олександра Хвалеева займалася перш за твором історії для фільму жахів «Три», де також виступила і художником по костюмах.

Помічники головного людину на знімальному майданчику


Художниками «Інволюції» будуть відразу три людини, двоє з яких раніше працювали над «Трьома». Олег Мустафін і Євгена Захарова в цей раз обійдуться без допомоги Олександри Хвалеевой. Компанію їм складе Марія Пушкова.
Павло Хвалєєв особисто займеться операторськими функціями, в чому йому допомагатиме Андрій Кашурин. Для обох це буде в новинку, хоча ось Павло Хвалєєв раніше працював над короткометражкою Дмитра Головіна Fate 3600 де виконував обов'язки оператора.
Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Судячи з усього, музику до «Інволюції» напише все той же Павло Хвалєєв разом з учасниками групи Moonbeam.

Акторський склад


Актори, які погодилися взяти участь у зйомках антиутопії, переважно родом не з Росії. Головну роль зіграє Олена Константинова, якій доведеться знаходити спільну мову з персонажами Раяна Мэссона, Денніса Херлі, Адама Джиануна, Мерліна Леонхардта і Карстена Майэлки.
Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори

До речі, Олена Константинова вже має за своїми плечима досвід участі у зйомках таких проектів, як серіали «Зворотна сторона Місяця 2» і «Кат» і фільми «Звичка розлучатися і «Ялинки 2». Також у 2017 році в прокат вийде фільм з її участю «Проект «Gemini»».

Сюжет


Сюжет антиутопії «Інволюція» базується на тому, що Земля перенаселена. У зв'язку з цим і не тільки люди стають все більше схожими на тварин. Хаос, який розрісся до немислимих меж і буквально руйнує планету зсередини, загрожує перерости у щось більш жахливе. Наближається загибель всього живого. В центрі історії виявляється хтось Хеммінг, який вирушає на пошуки своєї коханої. Та пропала безслідно. Молода людина бажає довести їй, що його нерішучість залишилася в минулому.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Інволюція» встановлена на 2018 рік. Поки немає конкретних даних, коли саме відбудеться прем'єра антиутопії Інволюції. Очікується, що фільм у підсумку перевершить очікування його творців, так і глядачів.
Згідно з наявною інформацією, зйомки проходять в три етапи. Знімальна група вже встигла побувати в березні 2017 року на острові Лансарот, де відобразила на камеру вулкан вивергався протягом шести років. І це лише мала дещиця того, що в результаті хочуть представити людям на суд натхнені творці «Інволюції». Хочеться вірити, що підсумок стане повчальним для всього людства.
Напередодні виходу трейлера до фільму «Інволюція» оцініть це короткий відео — промо-ролик:

Читайте також :

 • Список найбільш очікуваних фільмів 2018 року

 • Фільм «Першому гравцеві приготуватися» від режисера Стівена Спілберга

 • Російський фільм «Кома», створений під впливом Нолана, Спілберга і Рідлі Скотта
 • загрузка...
  Інволюція фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають