• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер

У 2018 році відбудеться реліз мультфільму "Розвідувальна служба 'Череп' 2", який стане другою частиною запланованої трилогії. Хоча не виключено, що франшиза незабаром доповниться ще й квадриквелом. Але давайте по порядку.

Чим запам'ятався оригінальний мультфільм


Що це взагалі таке? Оригінальна назва даного проекту — Cranium Intel 2: Magnetic Contamination. Оригінальний мультфільм ж носив ім'я просто Cranium Intel, як нескладно здогадатися. «Cranium» — це, власне, «череп», а «Intel» зовсім не відома в усьому світі компанія, а скорочення від «intelligence», тобто «інтелект», «розум». Ось і виходить, що дослівно оригінальна назва мультфільму 2016 року на російську мову перекладається як щось на зразок "Інтелект 'Черепа'", що можна прийняти за назву якої-небудь компанії.
Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер

«Розвідувальна служба», яка є в назві, за версією локалізаторів, відразу відсилає глядача до думки про те, що мультфільм вийшов якимось шпигунським бойовиком. В принципі, так і є. Ось тільки дія відбувається в тому світі, де можливо здійснювати подорож в інші світи шляхом простого проходу через портал.
Мультфільм, зроблений Енеєм Миддлтоном, став у свій час подією, нехай і локального масштабу. Культ навколо нього розвернувся хоча б тому, що Еней Міддлтон особисто зайнявся виробництвом екранізації свого роману, який публікацію в 2012 році з підзаголовками: «Доступ 2020» і «Сага про військовий обов'язок». Як-то так.
Бюджет оригінальної стрічки склав майже 25 мільйона доларів. Думається, що на виробництво сиквела піде, у звичайно рахунку, не менша кількість грошей, якщо не більше, що у свою чергу повинно позначитися на підвищенні якості картинки.
Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер

У першій главі мультфільму головним героєм, як і в книзі, ставав Майкл Логан, військовий вчений, якого наказано вбити. Дане розпорядження своїм підлеглим видав сам президент США. Виною тому став наступний інцидент: Майкл Логан виявив секретний портал, провідний безпосередньо на планету X. Раніше ніхто і подумати не міг, що Ворота Заходу, встановлені в Сент-Луїсі, дозволяють перейти буквально в інший вимір.

Потрібно було продовження


Може здатися, що історія, представлена раніше, не потребує продовження, але з іншого боку, не все було сказано раніше. Тому Еней Міддлтон зважився зняти сіквел власного проекту, за яким послідує ще один і, можливо, ще один. Як мінімум — 3 як максимум — 4. Рівно стільки голів у результаті очікується побачити у франшизі "Розвідувальна служба 'Череп'".
До речі, спочатку, судячи з наявної інформації, передбачалося, що це буде трилогія.
Ймовірно, історія у продовженні розпочнеться рівно з того місця, на якому завершилася оригінальна стрічка. І воно стане практично перехідним етапом, плавно підвідним глядача до завершення розповіді про подорожі в інші світи крізь портали часу.

Учасники проекту


Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер

«Сагу про військовий обов'язок» у вигляді мультфільму Еней Міддлтон робить здебільшого поодинці. Він і режисер, і сценарист, і продюсер, і оператор, і художник, і монтажер. Як і в процесі зйомок першої частини, під час виробництва другої глави трилогії в ній будуть зайняті вже полюбилися за попереднім твором актори. Серед них буде і Еней Міддлтон. Хіба що до написання музики він не причетний.
До речі, серед учасників акторського складу є, наприклад, людина з іменем Хардли Девідсон, який озвучує президента. Власне, він і виступає композитором дилогії.

Сюжет


Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер

Говорячи про сюжет продовження «Розвідувальної служби», чого не скажеш в силу того, що можна запросто напоротися на спойлери. Ті, хто бачив оригінальний мультфільм, запросто представлять, що приблизно чекає їх у сіквелі, тоді як глядачам, не знайомим з історією, потрібно заздалегідь запастися такими відомостями: військовий вчений Майкл Логан продовжує своє власне розслідування з розсекречення даних, ретельно приховуваних урядом від простих людей. І для цього йому знову доведеться вдатися до імплантування.

Дата виходу мультфільму


Дата виходу мультфільму "Розвідувальна служба 'Череп' 2" встановлена на 25 травня 2018 року. Приблизно в цей час два роки тому відбулася прем'єра першої частини. Хід виконання фінальної місії, як бачите, дещо затягнувся. Станьте свідками того, як все вирішиться. Ну або хоча б підійде до цього впритул.
Читайте також :

 • Тихоокеанський рубіж 2

 • Новий фільм Стівена Спілберга — «Першому гравцеві приготуватися»

 • Гаррісон 7
 • загрузка...
  Розвідувальна служба Череп 2 мультфільм 2018 | трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають