• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий календар MotoGP в 2018 році. Гонки

Новий календар MotoGP в 2018 році, навколо якого ходить безліч найрізноманітніших і суперечливих чуток, тому ми зараз спробуємо роз'яснити і з'ясувати, що насправді правда, а що ні, щоб бути в курсі всіх подій.
В даний час вже офіційно підтверджена інформація, згідно з якою Фінляндія знову повернеться календар чемпіонату світу в цьому році, який будується і пройде в 100 км від російського кордону на трасі KymiRing.
Хорошим і 100% доказом цієї інформації є підписаний контракт з Dorna Sports.

Гонки.


В цьому році, як вже було сказано вище, відбудуться гонки на новій трасі KymiRing, яка будується і буде розташовуватися в містечку Йти. В даний момент часу всі роботи проводиться під суворим і ретельним контролем генерального промоутера MotoGP. Хто уважно стежить за всіма змінами і подіями, що відбуваються в цьому виді спорту, той знає, що Гран-Прі Фінляндії не проводилися, починаючи з 1982 року. Адже саме в той час і тоді чемпіонат FIM за Великим Мотоциклетним Призів покинув Иматру у зв'язку з проблемою безпекою треку. Але ось інший траси. Яка готова була прийняти і провести такі масштабні гонки, в країні просто-напросто не було, навіть не дивлячись на велику існування різних авто і мотодромов.

Новий календар MotoGP в 2018 році. Гонки


Ще однією дуже важливою і значущою новиною для вболівальників цієї гонки стало те, що календар MotoGP цього року також поповниться і буде розширено до 19 етапів. З чим це пов'язано? Перш за все, в склад чемпіонату увійшла нова країна учасниця – Таїланд. Які ще цікаві моменти можна відзначити?
 • По-перше, автодром, архітектором якого є Герман Тільке, вже уклав контракт на проведення мотоциклетних перегонів на 2 роки з промоутерів в особі компанії Dorna Sports.

 • По-друге, етап у Таїланді займе місце ближче до кінця календаря, створюючи тим самим два виїзних блоку Гран-Прі з гонками, які відбудуться і пройдуть в Японії, Австралії та Малайзії.

 • По-третє, висока ймовірність того, що в цьому або наступному 2019 році до складу календаря увійде Казахстан зі своїм відомим автодром під назвою «Сокіл».

 • По-четверте, встановлено ліміт на сезон. Як це зрозуміти? Все просто, з офіційної заяви керівника Dorna Кармело Эспелета стало ясно і очевидно, що в MotoGP не буде більше 20 Гран-Прі за сезон, що також прописана в нових правилах.

 • По-п'яте, автодроми, які не увійшли в список гонок. Простіше кажучи, серед всіх уже підписаних контрактів на цей рік, тільки іспанський Хересу і австрійський Ред Булл Рингу не увійшли в цей перелік на цей сезон.


 • Щодо майбутніх планів, також вже є припущення про те, що список гонки MotoGP може поповнитися такою країною-учасницею, як Мексика. Саме ця країна входить в грандіозні плани компанії, а, точніше, це стосується відомого автодрому імені братів Родрігес. Так, так, це той самий трек, на якому зовсім недавно відбувся чемпіонат F1.

  Правила MotoGP.


  Для тих, хто ще тільки осягає всі плюси і особливості цієї гонки корисним стане уважно і більш детально ознайомитися з правилами MotoGP. Що ж це за правила та особливості проведення шосейно-кільцевих перегонів?

  1.Чемпіонат світу з перегонів складається і складається з трьох класів, одним з яких є MotoGP.
  2.Мототциклы-прототипи можуть існувати в однині, хоча все-таки зазвичай надається два примірники. Для чого? Звичайно ж, для підстраховки, тобто в тому разі, якщо основний примірник виявиться пошкодженим і відновити його не буде можливим, а також у разі на сліки, що трапляється і відбувається при сильному підсушуванні траси.
  3.Найменша допустима маса мотоциклів повинна становити 137-163 кг. Варто зазначити, що остаточна цифра безпосередньо залежить і встановлюється у відповідності з кількістю циліндрів. Найпоширенішою є чотирициліндрова модель, маса якого становить 148 кг.
  4.Гоночний регламент, в якому прописані ряд вимог. Насамперед, гонка стартує і починається з місця, протяжність траси пересування становить 120 км, для підрахунку очок використовується спеціальна схема, яка також активно застосовується і використовується при більшості кільцевих мотогонок, винагороду отримують перші 15 учасників, які заробили 25-1 очко.

  Новий календар MotoGP в 2018 році. Гонки


  Напевно, кожен погодиться з тим, що правила проведення гонки MotoGP пістійно вдосконалюються і змінюються. Так стосовно цього року були введені наступні зміни і скасування.

  1.Скасування правила новачка, головною суттю якої була робота в сателітах, а після і в заводських командах. Тепер на роботу можна наймати абсолютно будь-якого гонщика, тобто пілота.
  2.Скасування правила одного мотоцикла.
  3.Карбонові гальмівні диски, які заборонені до використання.

  Гонки MotoGP – це по-справжньому видовищне шоу, яке відвідавши і побачивши хоч раз своїми очима, закохуєшся і стаєш його фанатом і шанувальником назавжди.
  загрузка...
  Новий календар MotoGP в 2018 році. Гонки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають