• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер

Сучасний російський анімаційний кінематограф радує глядача новими шедеврами. Цього разу, порушена вельми цікава тематика, присвячена космонавтиці і різним цікавим штукам, які можна витворяти в повітряному просторі. Але, зрозуміло, істинний сенс і посил фільму лежить набагато глибше.
Отже, в наступному році на екрани вийде картина Антона Верещагіна «Ангели космосу». 2018 рік призначений роком прем'єрного показу, однак точної дати поки немає. Зате нам відомі деякі цікаві факти, щодо фільму, якими ми з вами з радістю поділимося.
Як вже говорилося вище, режисерське крісло впевнено зайняв Антон Верещагін, перспективний режисер, який є також керівником анімаційної студії Open Media Alliance. До речі, саме його студія займається створенням фільму Ангели космосу 2018 року. Ймовірно, нас очікують круті спецефекти, нехай навіть «намальовані».
На рахунку Верещагіна поки що один закінчений анімаційний проект «Джинглики». Це серіал для дітей, який вийшов у 2015 році. «Джинглики» подарували режисерові-початківцю популярність і визнання. В даний момент, крім «Ангелів космосу» Верещагін займається такими проектами: «Малуша» (2017), «Контейнери» (2018), і «Різдвяні пригоди» (2018).
Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер

Продюсером фільму 2018 року виступає Олег Рой – досить відомий письменник, активний громадський діяч. Він доклав руку до створення таких анімаційний фільмів, як: «Малуша» 2017 року, «Різдвяні пригоди» і «Контейнери» (очікуються в 2018 році), «Джинглики» 201,5 року. Також на його рахунку серіал «Будинок без виходу» 2009 року. Крім того, Олег Рой є автором кількох десятків книг і безлічі популярних статей. За книгами Роя і створений, власне, дитячий серіал «Джинглики».
Що стосується жанру «Ангелів космосу», творці обіцяють глядачеві пригоди, комедію і фентезі в одному флаконі.

Сюжет «Ангелів космосу»


Далеке майбутнє змінилося буквально до невпізнання. Все, що подобалося людству досі, виявилося під забороною або вичерпало себе іншими способами. На спортивні матчі, веселі рухливі ігри та інші розваги, які робили життя людини цікавою і різноманітною, накладено табу.
Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер


На заміну багатогранності приходить одна лише космонавтика. Однак і тут немає ні запального суперництва гравців, ні цікавих баталій, ні неймовірних протистоянь сильних конкурентів. Аж ніяк. Все зводиться до, нехай і филигранному, виконання різноманітних фігур вищого пілотажу і неймовірних трюків.
Все дійство відбувається в нижніх шарах атмосфери і, треба зауважити, що космонавти часом дуже і дуже ризикують своїми життями. Вся космонавтика, по суті, зводиться до банального шоу-бізнесу: тут і там виблискують спалахи фотокамер, горять софіти і беруться нескінченні інтерв'ю, даються автографи. Така доля переможців змагань у повітрі. Про переможених ж швиденько все забувають.
Головні персонажі фантастичної історії – Анна і Рік – з дитинства мріють стати першокласними фахівцями в космонавтиці і виступати з самими грандіозними шоу-програмами. Рік – хлопець «з нашого двору», народжений в небагатій родині. Ганні пощастило більше, що вона походить із родини багатіїв. Батьки дівчини є чи не найбільш впливовими людьми в певних колах, тому здатні дати дочці все, що їй знадобиться. Хлопчина ж звик у всьому і скрізь пробиватися сам.
Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер

За щасливим збігом обставин, а, бути може, завдяки природній напористості і кмітливості, їм обом вдається потрапити в елітний навчальний заклад для майбутніх космонавтів – Вищу Школу Космонавтики.
Хлопці блискуче довели, що вони талановиті, проте на рівні складних іспитів труднощі Анни і Ріка не закінчилися. Попереду їх чекає дивовижна експедиція на Марс, навколо якої піднявся неймовірний шум – адже це перша подібна місія за довгі роки пустопорожніх шоу!
На червоній планеті молодих героїв чекає низка неприємностей і найбільш непередбачуваних випробувань. Космонавти-новачки зобов'язані зробити непростий вибір між честю і кар'єрою, славою і совістю, любов'ю і почуттям самозбереження.
І наші герої, які ще так мало знають одне одного, що, проте, не завадило їм стати самими близькими людьми, роблять свій остаточний вибір. Тепер лише від них залежить подальша життя як на рідній, так і на чужій планеті.

Трохи про студії Open Media Alliance


Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер

Керівник зовсім молодий студії Open Media Alliance Антон Верещагін виконав непростий шлях до створення унікальної компанії, яка здатна здивувати спокушеного глядача фантастичними анімаційними фільмами з якісною графікою.
Зараз вся команда енергійного режисера займається одразу кількома проектами, крім «Ангелів космосу». За словами самого Верещагіна, багато залежить від захопленості проектом кожного члена команди. Без максимальної зацікавленості в успіху фільму нічого доброго не вийде.
При створенні чергового фільму, студія робить ставку на інноваційні технології. Причому використовує в своїй роботі не тільки вже готові індустріальні рішення, але і розробляє власні. Благо, всі умови для цього є.
Що ж, по всій видимості, сучасні системи менеджменту та контролю за якістю анімаційного виробництва дозволять Open Media Alliance випускати справжні «смарагди», які будуть яскраво блищати в «короні» вітчизняного анімаційного кінематографа.

Відео трейлер, фан-тизери


загрузка...
Ангели космосу 2018: сюжет і дата виходу нового фільму, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають