• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Анубіс 2018: новий мультфільм, дата виходу і прем'єра, трейлер

Не варто турбувати стародавніх мумій, бо покарання може бути досить суворим. Існує теорія, що такі найдавніші поховання знаходяться під страшним прокляттям. Може бути, це вигадали, щоб відлякувати невигадливих злодюжок, що замишляють обікрасти ту чи іншу гробницю.
Адже давно відомо, що таким чином ховали заможних людей – з гідністю проводжаючи їх у загробний світ, пістачаючи незліченними багатствами і іншими благами. Але що, якщо все це правда? І насмілився потурбувати гробницю чекають жахливі неприємності, і навіть погибель?
Шанувальникам таких міфічних історій повинен припасти до смаку анімаційний повнометражний фільм Анубіс 2018 року. Іншими словами, вже в наступному році можна насолодитися дивовижним анімованим розповіддю про єгипетське божество, загадкових муміях і стародавніх прокльони.

Про мультфільмі


Створенням «Анубіса» спільно займаються дві студії: 20th Century Fox Animation і Blue Sky Studios. У проектах об'єднаного виробництва цих студій значаться чудові фільми , перегляд яких приносить справжнє задоволення. Це і «Льодовиковий період» (включаючи наступні частини), і «Ріо», а також «Ріо 2», і «Роботи», і, звичайно, «Фердинанд», який вийде в грудні 2017 року.
Blue Sky Studios доклала руку до створення фільму «Бійцівський клуб» у 1999 році. Заслуги за короткометражки (приквели і спін-оффы) про відчайдушну Білку і її горіх (із серії «Льодовиковий період») також належать компанії Blue Sky Studios.
Анубіс 2018: новий мультфільм, дата виходу і прем'єра, трейлер

Найпопулярнішим продуктом студії 20th Century Fox Animation можна сміливо назвати мультиплікаційний серіал «Сімпсони». Крім того, мультсеріал «Футурама» і два повнометражних фільми до серії також вийшли, завдяки 20th Century Fox Animation.
Судячи з кількості дійсно якісних анімацій на рахунку двох студій, відповідальних за створення «Анубіса», можна сміливо розраховувати на добрий мультфільм, який згодом ще не раз захочеться переглянути.
Жанр мультфільму «Анубіс» вже присвоїли – це буде комедія.
Сценарій мультиплікаційної повнометражки заснований на романі Брюса Зіку «Гобелен Анубіса: між сутінками». Давайте ж дізнаємося подробиці сюжету.

Про що нам розкажуть стародавні мумії?


Головним героєм у мультфільмі виступає молодий і відважний хлопчина Чанс, чий батько – Джордж Генрі – є доктором наук, археологом і, як вже стало очевидним, великим любителем старовини. Поклик його душі – розкопки. Вся життя доктора Генрі – низка цікавих експедицій, вивчення старовинних загадкових артефактів та розкриття таємниці історії нашого людства.
Анубіс 2018: новий мультфільм, дата виходу і прем'єра, трейлер


В один далеко не прекрасний день чергова експедиція Джорджа Генрі закінчилася на сумній ноті. По необережності, археолог потривожив найдавніших мумій. Самому доктор Генрі знахідка здалася любопытнейшим придбанням, поки його робота не звернулася проти нещасного.
Як виявилося, легендарні гробниці захищають від цікавого і жадібного ока не тільки міцні стіни і товстий шар піску, надійно приховують незліченні багатства і таємниці покійних. Сам бог потойбічного світу встав на захист своїх підопічних – ніхто не сміє чіпати мумії! Анубіс, а саме так називають божество Стародавнього Єгипту, забрав приголомшеного і до смерті наляканого доктора в своє царство. Тепер Джорджа чекає страшний суд. Невже це кінець і порятунку немає?
Але його син Чанс і не думає кидати батька в скрутну хвилину. Він марно намагається потрапити в царство неживих, щоб визволити рідну людину з лап страшних чудовиськ. Нарешті він знаходить єдино правильне рішення, що дозволяє йому просунутися на крок ближче до бажаного звільнення батька і возз'єднання сім'ї. Що ж придумав відчайдушний хлопець? Він стане мумією! Так-так. Справжньою мумією. Саме так він зможе потрапити до Анубісу.
Анубіс 2018: новий мультфільм, дата виходу і прем'єра, трейлер

Ризикуючи власним життям, Чанс добровільно перетворює своє тіло в якусь подобу мумії і опиняється в потрібному місці. Шлях довгий і небезпечний, але, незважаючи на реальну загрозу власному життю, юнак на все готовий заради порятунку батька. Він поки не знає точно, як і що йому доведеться робити і на що піти, щоб допомогти докторові Генрі. Чансу ясно лише одне – час спливає дуже швидко і, якщо не поспішити, його тато пістане перед судом Осіріса, а вже там, його ніщо не врятує
Чи знаєте ви, що друге ім'я бога загробного світу – Інпу. Він є одним із найдавніших єгипетських богів пантеону Стародавнього Єгипту. Саме Анубіс вирішує, скільки тій чи іншій людині відведено років і коли кому вмирати. Зображувався бог царства мертвих та вічний страж мумій у вигляді людського тіла з головою шакала. Це є своєрідним символом вірності та відданості, полювання і захисту, а також подібний вигляд уособлював зв'язок з покійними.

Прем'єра «Анубіса» у 2018 році


Прем'єрний показ мультфільму призначено на 22 березня 2018 року в таких країнах, як Німеччина, Росія та Україна. США і Австрія побачать прем'єру днем пізніше, 23 березня 2018 року. На 28 березня того ж року прем'єра призначена в Бельгії, через два дні, 30 березня – у Великобританії. Французи можуть купувати квитки на «Анубіса» вже 11 квітня 2018 року . І, пізніше за всіх, 25 квітня 2018 року, мультфільм покажуть в Нідерландах.

Відео трейлер, фан-тизери


загрузка...
Анубіс 2018: новий мультфільм, дата виходу і прем'єра, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають