• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер

Навряд чи знайдеться людина, яка не дивився, що став вже культовим, серіал про секретних агентів ФБР Малдере і Скаллі – Секретні матеріали. У 1993 році він з'явився на екранах і за короткий час став надзвичайно популярним у багатьох країнах світу.
Однак після дев'яти вийшли сезонів, незважаючи на зацікавленість глядачів, було тривале затишшя. І лише через тринадцять років в 2016 році був випущений короткий десятий сезон, що складається всього з шести серій. Але публіка зустріла його настільки бурхливо, що тілі компанія Фокс вирішила – продовженню бути!
І тепер з величезним нетерпінням очікується поява одинадцятого сезону Секретних матеріалів 2018 року . Як заявила знімальна команда, вони повністю готові до зйомки наступного сезону, чекають тільки головних акторів – Девіда Духовни і Джилліан Андерсон, щільний графік яких поки що не дозволяє розпочати роботу негайно.

Чого чекати?


Інформації про новому сезоні 2018 року поки що вкрай мало. Відомо тільки, за словами Кріса Картера, творця цього мультисерийного шедевра, що сезон буде не менш захоплюючим, ніж попередні. До речі, Картер вміє інтригувати публіку і закручувати сюжети. Більш того, містична тематика X-Fails, буде доповнено містикою з реального життя.
Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер

Так, у новому сезоні глядачеві належить більш докладно познайомитися з «світовими ляльководами», або іншими словами «великим братом». Дізнатися, хто за ким стежить, хто управляє світом, його найважливішими економічними і політичними сферами. Ознайомитися з варіантами нового зброї (біологічного, хімічного та іншого), і зрозуміти, щось, що іноді здається містикою, існує насправді.
Рейтинг очікування цього серіалу вкрай високий – 98%, що говорить про те, що навіть через роки він і досі не втратив своєї актуальності для глядача. При чому, не тільки для того покоління, яке на ньому буквально зросла, а й для нинішнього.
І є надія, що ще не одне покоління виросте і на нових сезонах. Принаймні, головні актори серіалу готові до такого результату. Джилліан Андерсон зазначила, що з величезним задоволенням продовжить зйомки в даному тілі творіння, аж до 24 сезону (саме на стільки серій вже написаний сценарій).
Телекомпанія Fox також виявила бажання на продовження зйомок і є надія, що 11 сезон не стане останнім, хоча чутки про це ходять.

Секретні матеріали: як це було


Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер

Завдяки яскравій фантазії Кріса Картера в 1993 році глядач зміг оцінити першу серію серіалу, про який швидко дізнався весь світ. Нетривіальна задумка автора, наповнена містикою, таємничістю і непередбачуваністю підкорила глядача. Популярність була настільки висока, що з 93-го по 2002 рік публіці були представлені 9 сезонів 202 серій. І що найважливіше, всі 202 серії були цікаві, захоплюючі і не втрачали актуальності у глядача.

Загальний сюжетАгенти особливого секретного відділу Малдер (Девід Духовни) і Скаллі (Джилліан Андерсон) працюють з дуже нестандартними справами. В останніх присутні і інопланетні істоти і монстри, і інші сутності. Загалом, вони займаються самими неймовірними і незрозумілими звичайним людям випадками.
При це Малдер схильний вірити у все саме незвичайне, а ось Скаллі до всього ставиться скептично і завжди шукає здорове наукове пояснення. Вся їх робота зводиться до того, щоб не дати деяким високопіставленим особам здійснити злодіяння проти людства і задовольнити свої безмежні амбіції в плані володіння світом. Звичайно ж, не обходиться і без найпрекрасніших почуттів між агентами, адже вони так довго працюють разом.

Актори


Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер

У головних ролях акторів не так і багато, і вони не змінюються із серії в серію. Крім Духовни і Андерсон, про які говорилося вище, є ще кілька головних ролей:

 • МитчПиледжи, який грає заступника директора Уолтера Скіннера;

 • Роберт Патрік – з'явився в серіалі 2018 року в ролі ще одного спеціального агента Джона Доггета, після того, як Малдера викрали інопланетні гості. Повинен же був хтось допомогти Скаллі в пошуках напарника.

 • Аннабет Гіш теж стала ще одним спеціальним агентом Монікою Рейс. І таким чином у Доггета з'явився напарник і подруга, що в свою чергу не дало утворитися любовному трикутнику.

 • Ще одна важлива роль належить Курцеві, який є «кісткою в горлі» Фокса Малдера і грає його Вільям Б. Девіс.


 • Цікаві факти


  Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер


 • У другому сезоні інопланетянам довелося викрасти Дану Скаллі, хоча сценарієм це не було заплановано. Просто так сталося, що Андерсон не могла зніматися з дуже поважних причин – вона завагітніла. Але контрактом такий форс-мажор передбачений не був, і керівництво навіть хотіла розірвати його з актрисою. Проте вирішальну роль зіграла глядацька любов до агента Скаллі і її залишили в команді, придумавши епізод з викраденням.

 • Мало хто знає, що в одній із серій Девід Духовни зіграв разом зі своїм батьком. Щоправда останнього була відведена епізодична роль простого пасажира літака.

 • В 5 сезоні в зйомках було задіяно персонаж з іншого кіно проекту «Закон і порядок» — детектив Манч. Саме в цій ролі він з'явився і в X-Fails.

 • Серіал мав такий успіх у публіки, що по його закінченню було знято два повнометражних фільми. У день прем'єри один із фільмів в перший день зібрав касу в 4 млн доларів.

 • Спочатку на роль Малдера Кріс Картер розглядав як найбільш ймовірного претендента Кевін Сорбо, так як Духовни зовсім не вразив творця. Але вже після перших проб, Картер був впевнений, що краще, ніж Духовні, його Фокса не зіграє ніхто.

 • У свою чергу Духовни також не дуже був упевнений у дітище Кріса. Він вважав, що серіал з містичною гілкою про інопланетян, не зможе зацікавити глядача.

 • Велика частина жартів, які глядачі розібрали на цитати, придумав сам Девід Духовни.

 • В одному з епізодів Фокс каже про те, що страждає на дальтонізм, чого ніяк не може бути в реальному варіанті, так як при відборі у ФБР, тим більше в їх особливі відділи, пред'являються досить серйозні вимоги до здоров'я.

 • X-Fails перший американський серіал, який був випущений на DVD.


 • Відео трейлер, фан-тизери


  загрузка...
  Секретні матеріали 2018: 11 сезон, дата виходу серіалу, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають