• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Кожному з нас відомо, що ясновидці і пророки у всі часи користувалися неймовірною популярністю. Навіть найзатятіші скептики іноді дозволяли собі звертатися за допомогою до цим дивним і загадковим особистостям. Людство досі не може розгадати таємницю такого явища, як "ясновидіння", але той факт, що воно існує спростувати неможливо.
В особливо складні життєві періоди люди намагаються вдатися до допомоги віщунів, щоб зрозуміти, чого варто чекати в майбутньому, яке не відкривається перед простими смертними. Необхідно володіти неймовірним даром, даним згори, щоб вміти інтерпретувати знаки, які посилає таємницею матерією. Якщо ви бажаєте дізнатися прогнози для України на 2018 рік , то наша стаття напевно буде вам корисною. У ній зібрані пророцтва іменитих ясновидців минулих років, а також кілька міркувань сучасників.
Ось вже який рік багатомільйонне населення країни щодня стежить за випуском новин в надії почути якусь добру звістку про поліпшення ситуації на Донбасі. Так, що вже там українці, цілий світ пістійно моніторить новинні зведення, які стосуються цієї теми. Всім хочеться нарешті почути про настання миру і згоди в цьому неспокійному регіоні.

Передбачення для України


Ще за свого тривалого життя відома болгарська віщунка Ванга не раз робила передбачення на адресу цієї держави. Вона відзначала, що 2018 рік принесе чимало яскравих подій для України, які вплинуть на всі сфери життя її жителів.
Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців

У зв'язку з майбутніми президентськими виборами в Росії економіка країни буде відчувати, як злети, так і падіння. Періодично в маси почнуть надходити різні інформаційні викиди щодо майбутнього президента РФ. Ванга позначила прихід якогось Стрільця — людини, здатного примирити ворогуючі країни і внести свої закони, які згодом допоможуть двом державам розквітнути в економічному плані.
Не можна сказати, що в Україні все буде гладко протягом усього 2018 року. На початку року багато жителів відчують крайню необхідність покинути рідні краї і відправитися в інші країни в пошуках кращого життя і високого заробітку. Правда, вже ближче до кінця 2018 року ситуація зміниться і українці, навпаки, почнуть повертатися в рідну обитель, до своїх родин.

Передбачення Едгара Кейсі


Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців


Відомий американський віщун Едгар Кейсі є однією з найбільш сильних і впливових персон Нового Світу. У народі він відомий під прізвиськом Сплячий пророк, адже всі свої припущення про майбутнє він висував, перебуваючи в гіпнотичному сні. Дивно, але більшість з його мрії збувалися, наприклад, розпад комунізму на початку 90-х років.
Ніяких конкретних даних щодо України в його записах не виявлено, але перебуваючи в трансі, ясновидець чітко побачив розлом у відносинах між Заходом і Росією. Ще в часи Другої світової війни Кейсі заявив, що станеться зіткнення інтересів двох цивілізацій і це протистояння зачепить Україну.

Майбутнє України від Каєде Убер


Дванадцятирічна дівчинка з Франції володіє неймовірним даром провидіння. Вона бачить багато речей, які повинні відбутися в майбутньому. Не сховалася від її погляду доля України. Дівчинку багато порівнюють з Вангою, адже вона піступово втрачає зір і робить, досить-таки, реалістичні прогнози.
Юне дарування передбачає чергову зміну влади в країні, що кардинальним чином вплинути на її внутрішньому устрої. Нинішнього президента, за словами ясновидиці, чекає незавидне майбутнє, а після його відходу влада перейде до народу. Можна сказати, що цей рік буде в українців нелегким і дозволить знищити все те, що заважало їм рухатися до благополуччя і процвітання.

Передбачення Віри Ліон


Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Казахська ясновидиця не настільки оптимістично налаштована на рахунок майбутнього Української держави. Вона стверджує, що в 2018 році країну чекають сумні події, щоправда, не уточнила, які саме. Крім того, Віра Ліон впевнена, що новообраний президент США Дональд Трамп розірве всі відносини з Україною та її правителі не отримають від нього ні копійки. Що стосується конфлікту на Донбасі, то в 2018 році він, на жаль, ще не закінчиться, — зауважила Віра Ліон.

Що чекає світ у 2018 році: пророцтво Ванги


Як відомо, Україна залежна від багатьох розвинутих держав світу. Щоб дізнатися майбутнє цієї країни бажано поцікавитися прогнозами Ванги на 2018 рік . Як відомо, болгарська ясновидиця побачила чимало цікавих моментів у долі цілої планети, а саме:

 • Винахід "еліксиру молодості". Однозначних коментарів, правда, в записах Ванги не знайдено. Але вона не раз стверджувала, що вчені зможуть винайти речовину, що допомагає продовжити молодість.

 • Новий вид транспорту. У майбутньому році в світі то і справа відбуватимуться цікаві відкриття, які полегшать життя сучасних людей. В першу чергу Ванга натякає на винахід нового виду транспорту, який стане набагато економічніше і безпечніше як для людей, так і для планети в цілому.

 • Природні катаклізми. На жаль, болгарська ясновидиця побачила в 2018 році гнів природи, здатний істотно змінити вигляд сучасних міст. Швидше за все, це стосується насуваються цунамі, ураганів і повеней, які зносять все на своєму шляху. Вже зараз видно, що клімат стрімко змінюється і деякі частини планети страждають від природних катаклізмів частіше, ніж це було кілька десятків років тому.


 • Чи буде кінець Світу в 2018 році?


  Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців

  Незважаючи на всі висунуті пророцтва, вчені не перестають наполягати на тому, що жодні екологічні неприємності нам не загрожують. Але все ж бачення відомих віщунів та астрологів не можна списувати з рахунків. Зокрема слід прислухатися до таких з них:

 • Станеться велике повінь, яке торкнеться США і Східну Азію.

 • На планеті з'являться інфекції та віруси, раніше не відомі медицині. Вчені довго не зможуть знайти необхідну вакцину, тому більша частина людства вимре.

 • На Землю впаде великий метеорит і викличе техногенну й екологічну катастрофу.

 • Найсильніший економічний криза, який накриє Європу і Америку, в наслідок чого залишиться лише одна фундаментальна валюта — євро.

 • Пістійні виверження вулканів і пожежі призведуть до того, що у людини перевернеться система цінностей.


 • Отже, майбутнє України досі залишається туманним. Незважаючи на те, що більшість провісників впевнено поліпшення ситуації в цій країні, не можна повністю покладатися на їх бачення. Кожен з нас повинен зробити якийсь подвиг, придумати геніальний план, який допоможе державі впоратися з труднощами. Тільки спільно можна прийти до світлого майбутнього, де не страшно жити і ростити дітей.

  Відео рубрика  загрузка...
  Прогнози для України на 2018 рік: Ванга, Кейсі, Ліон, пророцтва екстрасенсів і ясновидців
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають