• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва

Здавна по всьому світу народжувалися дивовижні люди, що володіють понад здібностями. Звичайно, мова йде про пророків, ясновидців, екстрасенсів і відунів. Вони можуть розповісти людині про те, що було в минулому, але, найважливіше, що в їх силах передбачити майбутнє. Причому знання про те, чого ще не було, приходять до пророків не тільки про окремо взятій людині, і навіть не про місцевості, — ясновидці можуть повідати нам про те, що станеться в далекому майбутньому на планеті в цілому.
Всі пророцтва, тим чи іншим чином стосуються глобальних подій для держави або для всього світу, з превеликим інтересом розглядаються громадськістю. Хтось вірить цим прогнозам беззастережно, але є й ті, чию душу закрадаються сумніви. Цілком справедливі, треба сказати.
Деколи складно повірити у те, що здається на перший погляд, неймовірним. Але роки йдуть, і словами знаменитих ясновидців приходить підтвердження, хочемо ми цього чи ні. Дана стаття зібрала всі правдиві передбачення екстрасенсів на 2018 рік . У числі представлених нижче пророків є такі імениті віщуни, як Нострадамус, Ванга, наш сучасник Глоба та інші.

Пророцтва ясновидців


Вольф Мессінг передбачив появу понад людину, якій підвладне змінити існуючий у світі порядок. А наша країна однією з перших підтримає такий хід історії.
Матрона Московська наполягала на тому, що прийдешній рік стане поворотним для всього людства.
Джеймс Хансен на сто відсотків упевнений в тому, що в 2018 році відбудеться істотне прискорення темпом глобального потепління, з-за чого льодовики почнуть танути швидше, що призведе до неминучого затоплення прибережних зон. При всьому при цьому, Хансен відзначає більшу ймовірність виникнення масштабних пожеж в Сибіру.
Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва

Олександр Шепс передрік збільшення впливу Росії на світовій арені. У той же час інші держави будуть шукати підтримки в Росії, яка виступить миротворцем у багатьох важливих питаннях.
Тамара Глоба пророкує вихід Росії з застою. Прийде новий президент, який впевненою рукою поведе Росію на лідируючі позиції.
Інтерес людей до пророкувань майбутнього цілком зрозумілий. Незважаючи на те, що ці пророцтва не завжди радісні, не кожне обіцяє нам щастя, тим не менш, важливо знати, що принесе нам завтрашній день». Трапляється так, що передбачення різних ясновидців можуть суперечити один одному. У праві кожної людини вирішувати, яким прогнозам вірити і як їх для себе тлумачити.

Павло Глоба про 2018 рік


Словами Павла Глоби не можна не довіряти. Саме він був тим, хто точно передбачив розпад СРСР, а також події 2013-2014 років, назавжди змінили Україну. Глоба впевнений, що в 2018 році настане переломний період для всього світу. Економічна і політична життя планети зазнає істотних змін. США втратить свої позиції як провідної країни, оскільки протести, які спалахують то тут, то там, змусять американську владу змінити свій курс.
Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва


Передбачення для Росії у Глоби не зовсім оптимістичні – економічна ситуація буде змінюватися досить повільно, крім того, в 2018 році очікується зміна влади. На місце перевіреного роками президента прийде 55-річний чоловік, якому вдасться вивести Росію з кризи лише до 2025 року. 2018 рік стане знаковим для всіх жителів країни – на тлі активного протистояння Росії НАТО, почне маленькими кроками просуватися ідея Євразійського Союзу.
Про Україну провидець теж згадав. За його словами, настрої протестного характеру знову будуть зростати, що призведе до нової революції. Влада перейде до лідерів, які будуть прагнути «навести мости» з Росією.

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік


Один з найвідоміших ясновидців Мішель Нострадамус передбачив на наступний рік початок Третьої світової війни. У цій війні протиборчими силами виступлять дві потужні релігії: християнство та іслам.
З-за військових дій найбільше «дістанеться» Європі. А ось Сибір стане ключем до відродження. Саме Росія прийме «під крило» всі пригноблені народи і, разом з Китаєм, стане наисильнейшим державою в світі.
Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва

Крім розквіту нашої країни, Нострадамус передбачав також і використання альтернативних джерел енергії. Сонце тепер буде «працювати» на потреби людства, а самі люди почнуть освоювати глибини океану. Медицина також зробить крок далеко вперед – вчені навчаться клонувати людські органи. Космічні простори піддадуться натиску землян.
Неясно, говорив ясновидець конкретно про 2018 році, чи його слова стосувалися більш далекого майбутнього, так як записи свої Нострадамус надійно маскував під катрени.

Що передбачила Ванга


Як і Нострадамус, сліпа провидиця Ванга не називала точних дат тих чи інших явищ. Але шляхом нескладного аналізу передбачених раніше і вже сталися подій можна встановити приблизні терміни ще не осуществившихся передбачень.
Широко відома болгарська провидиця казала про те, що в 2018 році з'явиться новий вид транспорту – поїзди почнуть пересуватися по проводах, які будуть не чим іншим, як променями Сонця. Як це можливо? Але, і справді, в Білорусії вже щосили ведуться випробування транспорту, що отримав назву Sky Way. До речі, Скай Вей являє собою поїзда, що пересуваються в повітрі. Переміщуються склади з натягнутим на пристойній висоті тросах. І, так, Скай Вей працює від сонячної енергії.
Так що слова ясновидиці правдиві. Цілком можливо, саме в 2018 році випробування даного виду транспорту скінчаться і потяги, «літаючі» над головами, стануть буденним явищем, як, припустимо, тролейбус або трамвай.
Крім іншого, є в пророкування Ванги на 2018 рік і тривожний момент: за її словами, людство перестане черпати ресурси планети, нафтовидобуток і переробка нафти повністю зупиниться. Це дасть Землі прекрасну можливість «відпочити» від згубного впливу на неї людини. По всій видимості, вчені винайдуть новий, більш прибутковий і вигідний джерело енергії.
Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва

Згадала Ванга і відносини двох братніх країн – України і Росії. Незабаром настане мир між протиборчими на даний момент сторонами, а досягти такого необхідного компромісу допоможуть зовсім не дії політиків, а чудеса дипломатії простих людей.
Росія зуміє скинути з себе кайдани санкцій та інші проблеми. Криза буде повністю подолано. Відродження країни відбудеться більше в духовному плані, ніж в економічній. Точніше, не настільки важливі стануть матеріальні блага, наскільки чистота людської душі.

Відео-рубрика


загрузка...
Передбачення екстрасенсів на 2018 рік: що нас чекає, прогнози і пророцтва
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають