• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю

Новий рік посідає почесне перше місце в низці свят і неспроста його наділяють такими прекрасними епітетами, як «чарівний», «казковий». Новорічні свята навівають нас на думку про наближення чогось чудесного. Ми загадуємо найзаповітніші і виплекані бажання, чекаємо від року тільки хороше, і, звичайно, всім серцем прагнемо бути щасливими.
Новорічна ніч – найкращий час для ворожінь в домашніх умовах ! Вважається, що з першим ударом курантів відкриваються якісь таємні двері у світ незвіданого. Саме тоді можна дізнатися, що ж чекає нас в майбутньому, на що можна сподіватися, а чого побоюватися.
Безумовно, щоб дізнатися своє майбутнє, можна звернутися до екстрасенсів або могутнім ворожок. Але в новорічну ніч можна поворожити і самостійно. Ця стаття зібрала найбільш правдиві ворожіння на Новий рік 2018 . Вони обов'язково збудуться, варто тільки захотіти.

Традиційне гадання з боєм годинника


Заздалегідь підготуйте свічку, невеликий аркуш паперу і ручку. З першим ударом курантів, отсчитывающих останню хвилину року, потрібно дуже швидко написати своє бажання, підпалити листочок і уважно спістерігати за тим, як полум'я охоплює папір, якій ви довірили свою мрію.
До того, як вогонь обпалить ваші пальці, покладіть гарячий листочок на тарілку або блюдце. Якщо папір догорить до останнього, дванадцятого удару годинника, можете радіти – ваше бажання здійсниться в 2018 році Собаки. Якщо ж догоріти листок не встигне або вогонь, і зовсім погасне – в цьому році вже загадане не збудеться.

Ворожимо на любовні відносини


Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю

Подібне ворожіння ідеально підійде дівчатам. Суть його полягає в наступному: молодий красуні надягають щільну пов'язку на очі і підводять до нарядженою новорічній ялинці. Дівчина повинна вибрати навмання будь-яку іграшку і, знявши пов'язку, оглянути її. Виходячи з того, якого кольору зняте прикраса, і чекає дівчину у наступаючому році:

 • Червоний колір – можна радіти, так нічого поганого не станеться. Суджений точно з'явиться на горизонті. Залишилося лише «розкинути карти», коли саме це станеться.

 • Рожевий колір – самотні серця зустрінуться і, незабаром, заб'ються в унісон.

 • Білий колір – спіть спокійно, нічого поганого в особистому житті не передбачається. Правда, змін теж не буде – все залишиться на своїх місцях.

 • Чорний колір – найчастіше цей колір не до добра. Попереду може очікувати нещасна любов і розбите серце. Ви можете змінити своє майбутнє, завчасно переглянувши своє оточення і якось убезпечити себе від тієї людини, що не готовий поки до відносин.

 • Фіолетовий колір – погане передвістя. Любовний вогник не погас повністю, але якийсь холодок у відносинах з'явиться.

 • Синій колір – символізує ревнощі та виникають на цьому тлі сварки. Не впадайте у відчай, все ще можна виправити. Проведіть аналіз взаємин з коханим. Цілком можливо, саме ваші вчинки можуть стати головною причиною негараздів. Якщо навпаки, то серйозна розмова «на березі» допоможе зберегти відносини.

 • Жовтий колір – «жовта троянда – розлука» співається в пісні, і не дарма: колір є яскравим символом розриву відносин. Але попереду чекає новий роман, здатний затьмарити весь біль розставання.

 • Зелений колір – бурхливі пристрасті в особистому житті можуть призвести до швидкоплинного розвитку відносин, так і залишити вас ні з чим.

 • Сріблястий колір – до багатого нареченого.

 • Золотистий колір – якщо ви давно і міцно в парі, можна сміливо готуватися до весілля.


 • Поворожимо з допомогою води


  Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю

  Якщо ви дуже хочете дізнатися, чи здійсниться ваше заповітне бажання в наступному 2018 році, візьміть дві склянки і налийте в один з них воду практично до краю ємності. Закрийте очі, зосередьтеся на сокровенне бажання. Потім відкрийте очі і швидко вилийте воду з повної склянки в порожній.
  Намагайтеся не зронити ні краплі мимо. Якщо це вдалося і пролилося не більше трьох крапель – бажання точно втілиться в життя. Якщо ж на столі виявилося більше трьох крапель води, то залиште на час свою мрію і поверніться до неї пізніше.

  Ворожіння на судженого: карти і віщий сон


  Досить серйозне ворожіння, що вимагає максимальної зосередженості. Приблизно за годину до сну в новорічну ніч ні з ким не розмовляйте. Слід гадати, коли всі домашні заснуть. Потрібно покласти під свою подушку чотирьох королів різної масті із загальної колоди карт. При цьому необхідно сказати: «Хто суджений мій, той і єсть мені».
  Вранці, після пробудження, згадайте свій сон. Якщо приснився червовий король – майбутній чоловік буде молодим парубком при грошах, якщо піковий – наречений виявиться набагато солідніше нареченої, до того ж, буде ревнивим, трефовий – чоловічок буде військовим або бізнесменом, бубновий – судженим виявиться саме той чоловік, якого ви любите.

  Групове ворожіння на весілля


  Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю

  У новорічну ніч зберіться теплою дружньою компанією. Гадати подібним чином можна за умови, що ніхто з вас не пов'язаний поки що узами шлюбу. Візьміть товсту книгу і ключик. Вкладіть ключ в середину книги так, щоб колечко від ключа визирало назовні.
  Міцно перев'яжіть книгу мотузкою, щоб ключ щільно притиснувся сторінками книги. Потім підвісити за ключ книгу, і нехай кожен по черзі промовляє своє ім'я. Той, на чиєму імені впаде книга, вступить в прийдешньому році в шлюб.

  Ворожимо на фінанси


  На Новий рік можна гадати не тільки на любов чи здійснення бажань, також можна запитати в долі, як йтимуть справи з грошима. Для того, щоб поворожити на добробут в 2018 році, ближче до півночі налийте в келих ігристого і візьміть у руки пятирублевую монетку.
  Слід потерти грошики в долонях, примовляючи «Орел – багатство, решка – нужда». Потім, якщо не боїтеся запрограмувати себе на невдалий у фінансовому плані рік, киньте монетку в пузырящееся шампанське. Дивіться уважніше, якою стороною монета опуститься на дно. Передбачення на 2018 рік виходячи з слів «заклинання» буде зрозумілий відразу.

  Ворожіння з допомогою воску


  Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю

  Для цього гадання приготуйте свічку і ємність з водою. У новорічну ніч потрібно запалити свічку і підняти її над блюдцем, розтопити трохи воску і швидко, поки він не застиг, вилити гарячий віск у воду. Виходячи з того, яка воскова фігура вийшла, можна судити про те, що чекає вас попереду.
  Хороший знак, якщо з'явилася пістать, що нагадує своїми обрисами силует собаки. Це означає, що в найближчому майбутньому на вашому шляху встане хороший і вірний друг. Якщо «спливла» змія – у новому році вас чекає зрада. Воскове серце, плаваюче в чаші з водою, означає справжню любов і міцні стосунки.
  Взагалі, ворожіння з допомогою воску – універсальне і дуже цікаве. Адже, застигаючи, віск може прийняти химерні фігури, розв'язати які може лише ваша підсвідомість. Краще завжди трактувати побачене тільки в добру сторону.

  Відео-рубрика


  загрузка...
  Ворожіння на Новий рік 2018: стосунки, кохання та заміжжя, способи дізнатися долю
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають